Poznaj Firmę PENTA

Firma informatyczna Penta istnieje na >polskim rynku od 1995 roku. Od chwili powstania nieprzerwanie naszą misją jest by

„Tworząc przyjazne rozwiązania IT budować trwałe relacje i inspirować rozwój małych i średnich przedsiębiorstw”.

Siedziba firmy mieści się w Gdyni.

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań informatycznych. Realizujemy wdrożenia, nadzór i opiekę informatyczną, stanowiąc swoisty dział IT potencjalnie każdego przedsiębiorstwa i instytucji. Będąc firmą informatyczną z wieloletnim, bogatym doświadczeniem gwarantujemy wsparcie o najwyższym standardzie jakości i pełne bezpieczeństwo interesów naszych klientów.

Klientom zapewniamy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, tak na etapie podejmowania decyzji o wyborze rozwiązań spełniających wszystkie potrzeby i oczekiwania jak też w trakcie realizacji zamówienia i bieżącej współpracy.
Dostarczamy tylko sprawdzone i niezawodne rozwiązania zoptymalizowane do potrzeb odbiorców.
Oferujemy najwyższej klasy oprogramowanie i sprzęt dla biznesu takich krajowych i światowych potentatów rynku IT jak: Sage, Athenasoft, ITCube Software, Microsoft, dell, Symantec, Esset i kilkuinnych.
W naszej bogatej ofercie znajdziesz takie wypróbowane i popularne rozwiązania jak: System zarządzania Sage Symfonia, ITCube CRM, programy do kosztorysowania z rodziny Norma, oprogramowanie biurowe i serwerowe, sprzęt komputerowy i serwery …
Świadczymy także usługi w ramach kompleksowego wsparcia IT ze szczególnym nastawieniem na budowanie długotrwałej współpracy w oparciu umowy i kontrakty serwisowe oraz godzinowe pakiety konsultacyjne / serwisowe.

Ponad

24

lata naszej obecności na Polskim rynku
Ponad

3000

klientów zadowolonych z dostarczanych przez nas produktów i usług.
Ponad

1000

zrealizowanych przez nas wdrożeń

Doświadczenie a także poparta certyfikatami wiedza merytoryczna pracowników firmy Penta są Gwarancją najwyższej jakości proponowanych i świadczonych usług oraz bezpieczeństwa interesów każdego z naszych klientów.