Poznaj Naszą ofertę

Odpowiadając na oczekiwania klientów utworzyliśmy centrum szkoleniowe, w którym uczymy maksymalnego wykorzystania potencjału programów.

Realizujemy profesjonalne kursy i szkolenia w formie praktycznych warsztatów komputerowych. Do nauki wykorzystujemy oprogramowanie wiodących producentów takich jak: Sage, Athenasoft, Microsoft…
Nasza oferta zawiera szkolenia grupowe iindywidualne tak otwarte jak i dedykowane firmom. w CSP lub w siedzibie klienta.
Nasi wysoko wykwalifikowani instruktorzy prowadzą szkolenia, których programy są przygotowywane w oparciu o nowoczesne technologie zarządzania firmą, przepływu danych oraz sporządzania kosztorysów i są dostosowywane do aktualnej sytuacji w zakresie przepisów prawa krajowego i europejskiego. Bogata wiedza i doświadczenie naszych trenerów w połączeniu ze starannie dobranym zakresem materiałów edukacyjnych pozwala kursantom nabywać umiejętności pełnego funkcjonalności oprogramowania zapewniając użytkownikom oszczędność czasu w codziennej pracy.

Uczestnikom naszych szkoleń zapewniamy naukę w odpowiednio przygotowanej Sali szkoleniowej wyposażonej niezbędne narzędzia multimedialne. Proces kształcenia odbywa się w kameralnych grupach treningowych. Mamy bowiem świadomość, że właśnie taka forma zajęć najlepiej sprzyja budowaniu atmosfery partnerstwa dopełniającej optymalne warunki przyswajania wiedzy.
Mając na względzie satysfakcję klienta naszym najwyższym priorytetem nacisk jest jakość świadczonych usług. Kompetencje naszych instruktorów potwierdzają zdobyte przez nich dyplomy, certyfikaty i referencje

Oferta produktowa

Kursy, szkolenia i instruktarze otwarte, indywidualne i dedykowane w Centrum Szkoleniowym / indywidualne i dedykowane u klienta:
  • Kursy kosztorysowania w programie NORMA PRO 2.0 / NORMA EXPERT) – poziom podstawowy i zaawansowany.
  • Szkolenia z zakresu obsługi Systemów: Sage Symfonia 2.0 i Sage Symfonia ERP w tym m. in.: Finanse i Księgowość, Kadry i Płace, Handel i inne, – poziom podstawowy, średniozaawansowany i zaawansowany.
  • Kursy obsługi oprogramowania MicroSoft w tym m.in.: pakiet Office, Small Busines Server, Standard business server, bazy danych MS SQL
  • Oraz inne, zależnie od potrzeb klienta.
Szczegóły

Usługi i wsparcie

Nasze kompetencje

Jako firma z ogromnym doświadczeniem rynkowym, reprezentujemy najwyższy poziom wiedzy w zakresie dostarczanych rozwiazań. Kilkuosobowy zespół konsultantów oraz doradców to gwarancja bezkompromisowej jakości wsparcia zarówno w procesie sprzedaży jak i eksploatacji systemów.

Naszą wiedzą i kompetencjami chętnie dzielimy się z Klientami, proponując udział w szerokiej gamie szkoleń produktowych, przygotowanych oraz prowadzonych przez Trenerów o wieloletnim doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami
x