Poznaj Naszą ofertę

Na orbicie technologii sukcesu

Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów stworzyliśmy Centrum Szkoleniowe, w którym uczymy jak optymalnie połączyć możliwości programowe z potencjałem użytkownika.

Prowadzimy profesjonalne szkolenia w formie aktywnych warsztatów komputerowych. Do nauki praktycznej wykorzystujemy oprogramowanie producentów Sage, Microsoft, Athenasoft. W ofercie szkolenia otwarte, indywidualne, dedykowane firmom, w CSP oraz w siedzibie Klienta.

Wysoko wykwalifikowana kadra świadczy szkolenia, które swoim programem śledzą aktualne zmiany w zakresie zarządzania firmą, biznesu oraz kosztorysowania. Starannie dobrany zakres materiału w połączeniu z bogatą wiedzą oraz doświadczeniem trenerów przedstawia pomysły na nowe wykorzystanie funkcji programowych. To niezawodna pomoc w codziennej, efektywnej pracy, gwarantująca ekonomię czasu każdej Firmy.

Kursantom zapewniamy praktyczną i nowoczesną salę szkoleniową, wyposażoną w najwyższej jakości sprzęt multimedialny oraz 10 samodzielnych stanowisk komputerowych. Aktywna nauka w kameralnych grupach tworzy atmosferę partnerstwa, która  stanowi dopełnienie optymalnych warunków przyswajania wiedzy.

Dodatkowo oryginalna lokalizacja CSP w centrum Gdyni umożliwia korzystanie z nadmorskich walorów trójmiejskiego kurortu.

Z myślą o Kliencie największy nacisk położyliśmy na wysoką jakość usług, potwierdzoną licznymi dyplomami, certyfikatami oraz referencjami.

Oferta produktowa

Usługi i wsparcie

Nasze kompetencje

Jako firma z ogromnym doświadczeniem rynkowym, reprezentujemy najwyższy poziom wiedzy w zakresie dostarczanych rozwiazań. Kilkuosobowy zespół konsultantów oraz doradców to gwarancja bezkompromisowej jakości wsparcia zarówno w procesie sprzedaży jak i eksploatacji systemów.

Naszą wiedzą i kompetencjami chętnie dzielimy się z Klientami, proponując udział w szerokiej gamie szkoleń produktowych, przygotowanych oraz prowadzonych przez Trenerów o wieloletnim doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami
x