Poznaj Naszą ofertę

Na orbicie technologii sukcesu

Odpowiadając na potrzeby klientów otworzyliśmy centrum szkoleniowe, w którym uczymy optymalnego wykorzystania potencjału programów.

Realizujemy profesjonalne kursy i szkolenia w formie praktycznych warsztatów komputerowych. Do nauki wykorzystujemy oprogramowanie wiodących producentów takich jak: Sage, Athenasoft, Microsoft…
W ofercie posiadamy szkolenia otwarte, indywidualne oraz dedykowane firmom, w CSP lub w siedzibie klienta.

Nasi wysoko wykwalifikowani instruktorzy prowadzą szkolenia, których programy są przygotowywane w oparciu o najnowocześniejsze technologie zarządzania firmą, przepływu informacji oraz kosztorysowania i są dostosowywane do aktualnej sytuacji w zakresie przepisów prawa krajowego i europejskiego. Ich bogata wiedza i doświadczenie w połączeniu ze starannie dobranym zakresem materiałów edukacyjnych pozwala odkrywać nowe możliwości pełnego wykorzystania funkcjonalności oprogramowania zapewniając użytkownikom oszczędność czasu w codziennej pracy.

Kursantom zapewniamy naukę w komfortowej Sali szkoleniowej wyposażonej w nowoczesny sprzęt multimedialny. Proces kształcenia odbywa się w kameralnych grupach treningowych, ponieważ mamy świadomość, że właśnie taka forma zajęć najlepiej sprzyja budowaniu atmosfery partnerstwa dopełniającej optymalne warunki przyswajania wiedzy.

Mając na względzie satysfakcję klienta największy nacisk kładziemy na jakość usług, co potwierdzają liczne dyplomy, certyfikaty i referencje

Oferta produktowa

Kursy, szkolenia i instruktarze otwarte, indywidualne i dedykowane w Centrum Szkoleniowym / indywidualne i dedykowane u klienta:
  • Kursy kosztorysowania w programie NORMA PRO 2.0 / NORMA EXPERT) – poziom podstawowy i zaawansowany.
  • Szkolenia z zakresu obsługi Systemów: Sage Symfonia 2.0 i Sage Symfonia ERP w tym m. in.: Finanse i Księgowość, Kadry i Płace, Handel i inne, – poziom podstawowy, średniozaawansowany i zaawansowany.
  • Kursy obsługi oprogramowania MicroSoft w tym m.in.: pakiet Office, Small Busines Server, Standard business server, bazy danych MS SQL
  • Oraz inne, zależnie od potrzeb klienta.
Szczegóły

Usługi i wsparcie

Nasze kompetencje

Jako firma z ogromnym doświadczeniem rynkowym, reprezentujemy najwyższy poziom wiedzy w zakresie dostarczanych rozwiazań. Kilkuosobowy zespół konsultantów oraz doradców to gwarancja bezkompromisowej jakości wsparcia zarówno w procesie sprzedaży jak i eksploatacji systemów.

Naszą wiedzą i kompetencjami chętnie dzielimy się z Klientami, proponując udział w szerokiej gamie szkoleń produktowych, przygotowanych oraz prowadzonych przez Trenerów o wieloletnim doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami
x