Poznaj Naszą ofertę

Na orbicie technologii sukcesu

Firma Penta dostarcza swoim Klientom nowoczesne i elastyczne rozwiązania, gwarantując skuteczność działań oraz partnerskie podejście.

Oferujemy outsourcing specjalistów IT, w myśl którego Klient sam decyduje jakich specjalistów wybierze i osobiście kreuje własny, dostosowany do swoich potrzeb dział IT.

Zrozumieliśmy, że  potrzeby Klienta koncentrują się wokół różnych specjalistów z zakresu informatyki. Ich pozyskanie oraz utrzymanie generuje regularne i wysokie koszty stałe każdego przedsiębiorstwa. Dlatego oferujemy partnerom wiedzę na temat stworzenia swojego własnego działu IT, dostosowanego idealnie do wymogów danej firmy, ale przede wszystkim oferujemy wysokiej klasy specjalistów, których Klient dobiera według własnych potrzeb. Wśród naszych serwisantów, programistów i administratorów znajdują się wyłącznie eksperci gotowi na rzetelną pomoc.

Wybierz Outsourcing IT i skorzystaj z naszego programisty wykupując kilka godzin jego pracy i w wybranym okresie dołącz go do swojego zespołu. Następnie w razie dalszych potrzeb skorzystaj z pomocy administratora płacąc tylko za tyle godzin, ile potrzebujesz. Ten nowoczesny i elastyczny Outsourcing pracowników IT idealnie trafia w potrzeby firm, przedsiębiorstw i instytucji.

To wymarzony, niezawodny model biznesowy, który charakteryzuje wysoka oszczędność kosztów przy wykorzystaniu sprawdzonych specjalistów IT. Outsourcing IT oferowany przez firmę Penta sprawia, że partnerzy  zawsze obsługiwani są rzetelnie i w sposób odpowiedzialny. Nasz priorytet to optymalne rozwiązania w biznesie Klienta oraz gwarancja bezpieczeństwa i sukcesu.

Oferta produktowa

Usługi i wsparcie

Nasze kompetencje

Jako firma z ogromnym doświadczeniem rynkowym, reprezentujemy najwyższy poziom wiedzy w zakresie dostarczanych rozwiazań. Kilkuosobowy zespół konsultantów oraz doradców to gwarancja bezkompromisowej jakości wsparcia zarówno w procesie sprzedaży jak i eksploatacji systemów.

Naszą wiedzą i kompetencjami chętnie dzielimy się z Klientami, proponując udział w szerokiej gamie szkoleń produktowych, przygotowanych oraz prowadzonych przez Trenerów o wieloletnim doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami
x