Poznaj Naszą ofertę

Na orbicie technologii sukcesu

Firma Microsoft została zbudowana w oparciu o przekonanie, że technologia, jeśli uczynić ją dostępną i przyjazną – jest doskonałym narzędziem do rozwoju…

Firma Microsoft została zbudowana w oparciu o przekonanie, że technologia, jeśli uczynić ją dostępną i przyjazną – jest doskonałym narzędziem do rozwoju i realizacji marzeń, pozwala na pełne wykorzystanie możliwości, drzemiących w nas samych i otaczającym świecie. Zdajemy sobie jednak sprawę, że potencjał, jaki niesie ze sobą rozwój technologii, nie jest do końca wykorzystywany. Dlatego – zarówno w Polsce jak i na całym świecie Microsoft podejmuje wysiłki, mające na celu wyrównanie szans w dostępie do narzędzi i umiejętności informatycznych.

Jako firma jesteśmy przekonani, że każde odnoszące sukcesy przedsiębiorstwo jest zobowiązane do korzystania z zasobów i kształtowania rzeczywistości w taki sposób, aby pozytywnie wpływać na świat i ludzi.

Działalność Microsoft pozostaje w zgodzie z ideą odpowiedzialności społecznej firmy. Poprzez zastosowanie nowatorskich technologii, partnerstwo z rządem, przedsiębiorcami i organizacjami społecznymi, Microsoft stara się stwarzać ludziom na całym świecie możliwości do nauki i doskonalenia, przyczyniać się do rozwoju gospodarczego i służyć dobru publicznemu.

Od lat wprowadzamy rozwiąznia firmy Microsoft do różnego rodzaju firm, przedsiębiorstw i instytucji. Zajmujemy się m.in. wdrożeniami i serwisem usługi Microsoft BPOS.

Oferta produktowa

Usługi i wsparcie

Nasze kompetencje

Jako firma z ogromnym doświadczeniem rynkowym, reprezentujemy najwyższy poziom wiedzy w zakresie dostarczanych rozwiazań. Kilkuosobowy zespół konsultantów oraz doradców to gwarancja bezkompromisowej jakości wsparcia zarówno w procesie sprzedaży jak i eksploatacji systemów.

Naszą wiedzą i kompetencjami chętnie dzielimy się z Klientami, proponując udział w szerokiej gamie szkoleń produktowych, przygotowanych oraz prowadzonych przez Trenerów o wieloletnim doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami
x