Kaszëbë Runda 2021 – wsparcie nie tylko dla biznesu

Kaszebe Runda 2021 - DyplomMamy przyjemność poinformować, że Penta ponownie znalazła się w gronie partnerów wydarzenia „Kaszëbë Runda 2021”! Jako firma, na co dzień specjalizująca się w kompleksowej obsłudze informatycznej przedsiębiorstw na terenie całej Polski, w niedzielę 13 czerwca zaangażowaliśmy się lokalnie w zmagania sportowe.

„Kaszëbë Runda 2021” – przebieg wydarzenia

„Kaszëbë Runda”, to szosowy maraton rowerowy odbywający się corocznie na Kaszubach, gromadzący licznie miłośników kolarstwa oraz wielbicieli lokalnej kuchni. Zarówno zawodowi kolarze, jak i amatorzy, pokonali zgodnie ze swoimi preferencjami jeden z trzech przygotowanych dystansów. Wszystkie trasy: główna 200 km oraz krótsze 120 km i 65 km rozpoczynają, a także kończą się w Kościerzynie.

'Magister’ – najkrótszy szlak 'o dystansie 65 km, stanowi wyjątkową propozycję dla miłośników rowerów górskich. Wspomniana trasa, to także odpowiednie rozwiązanie dla osób towarzyszących długodystansowcom, jak również dla zawodników sukcesywnie pragnących powiększać pokonywany dystans.

'Doktor’ – średniej długości przejazd o długości 120 km, stanowi z kolei doskonałą alternatywę dla wszystkich wahających się przed pokonaniem pełnego odcinka.

'Profesor’ –  to z kolei duża pętla „Kaszëbë Runda” ze startem i metą w Kościerzynie wynosząca blisko 200 km.

Na wszystkich trasach maratonu pojawiły się regeneracyjne bufety kolarskie, aby dostarczyć uczestnikom niezbędnych kalorii i uprzyjemnić pokonanie trasy. Ostatnie kilometry są pokonywane przez zawodników wspólnie. Niezależnie od dokonanego wyboru, trasy prowadzą do tej samej mety znajdującej się na przedmieściach Kościerzyny. Udział w wydarzeniu to wspaniała kolarska przygoda i motywacja do dbania o formę przez cały rok. Ponadto pozwala doświadczyć pełnej satysfakcji zarówno sportowej, jak i turystycznej.

Penta – wsparcie nie tylko dla biznesu

Maraton „Kaszëbë Runda” odbywa się poprzez wzajemną współpracę sponsorów, samorządów oraz innych instytucji. Wspólne działania osób zaangażowanych w rozwój imprezy, pozwalają na coroczną realizację wydarzenia. Organizatorem „Kaszëbë Runda” jest Stowarzyszenie RowerOver, które specjalizuje się w planowaniu maratonów rowerowych, biegów, sztafet firmowych oraz triathlonów. Organizowane wydarzenia o charakterze sportowo-rekreacyjnym, są mocno powiązane z lokalnym folklorem oraz osobliwościami turystycznymi. W efekcie, dostarczają dodatkowych wrażeń wszystkim zainteresowanym, a w szczególności sprzyjają promocji danego regionu.

Kolejny rok z rzędu zaangażowaliśmy się, aby wesprzeć organizowane wydarzenie. W rezultacie, Pentowa flota ponownie pojawiła się na trasie rowerowo – kulinarnego maratonu „Kaszëbë Runda 2021”. Udostępnione organizatorom samochody stanowiły wsparcie jako  pilotujące uczestników wyścigu. Samochody Penta poprowadziły kolarzy biorących udział w wyścigu „Kaszëbë Runda 2021″, tak jak zespół Penta na co dzień prowadzi przedsiębiorców ku maksymalizacji efektywności biznesowej, optymalizacji rozwiązań informatycznych i realizacji transformacji cyfrowej.

Zobacz jak prezentowały się Pentowozy w roli pilotów „Kaszebe Runda 2021”

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami w naszych Aktualnościach i na naszym Blogu.

Zachęcamy też do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

 

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy