KaszebeRunda 2020 nasza flota w roli pilotów

Pentowy Opel Astra oznakowany do roli pilota w KaszebeRunda

Nie po raz pierwszy penta angażuje się w sport. Ci z Was, którzy śledzą nasze poczynania, na pewno pamiętają chociażby „PentaCup” w Good Luck Club Squash  w Gdyni, gdzie byliśmy patronem jednego z pięciu ogólnopolskich turniejów kat. A organizowanych przez PZSquash. Za nami także ubiegłoroczna „Pomorska Sztafeta Firm”. …tym razem mieliśmy niezwykłą okazję wesprzeć wyścig „KaszebeRunda”. Mamy to szczęście, że załoga naszej firmy poza pracą chętnie wspiera ciekawe inicjatywy i dba o aktywny  tryb życia.

Kaszubska sztafeta rowerowo  – kulinarna

„KaszebeRunda” to lokalny szosowy maraton rowerowy organizowany przez Stowarzyszenie Rower Over od kilku lat na Kaszubach, w którym może wziąć udział każdy, kto lubuje się w kolarstwie i pięknym kaszubskim regionie. Wszystkie trzy malownicze trasy tego maratonu rozpoczynają  się w Kościerzynie i biegną przez Park Narodowy Bory Tucholskie oraz Zaborski Park Krajobrazowy. Ważną częścią „KaszebeRunda” jest także kuchnia kaszubska. W trakcie maratonu odbywają się liczne degustacje, podczas których promuje się smaki regionu. Jest to wspaniała inicjatywa promująca zdrowy tryb życia i zachęcająca do kontaktu z naturą, gdzie każdy może pobić swój mały rekord, a trasy rowerowe dodatkowo zapewniają cudowne widoki kaszubskiego krajobrazu. W dodatku nie ma tu żadnych przegranych! Na mecie wszyscy uczestnicy zwyciężają i otrzymują medal.

Pentowa flota na „KaszebeRunda”

My także czujemy się małymi zwycięzcami, bo to właśnie nasza firma miała tę przyjemność wypożyczyć organizatorom samochody do poprowadzenia wyścigu. Cieszymy się niezmiernie, że możemy wspierać takie inicjatywy i nie możemy się już doczekać kolejnych wyzwań sportowych, do udziału w których Was także gorąco zachęcamy!

 

Daj sobie i nam jeszcze chwilę i przeczytaj inne artykuły na naszym Blogu i w naszych Aktualnościach.

Sprawdź co mamy dla Ciebie w naszym sklepie internetowym.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy