Microsoft Teams Z licencją na bezpieczeństwo

biezpiecznie z Microsoft Teams

W szkole, na studiach, w pracy, w domu obecnie wszędzie gdzie jesteś Microsoft Teams jest do dyspozycji. Czy to stwierdzenie na wyrost? Zanim odpowiesz na to pytanie, wyobraź sobie, że tylko od marca do końca 2020 roku ilość użytkowników komunikatora wzrosła z 40 milionów do 75 milionów . Takie liczby budzą wyobraźnię prawda? Jasne i oczywiste jest to, iż za tak znaczącymi wzrostami stoi również sytuacja pandemiczna, z którą mierzymy się wszyscy od lutego ubiegłego roku, nie mniej są to liczby które robią wrażenie i chociażby z tego względu zasługują na odnotowanie.

Ms Teams skrojony na miarę Twoich Potrzeb

W momencie w którym przedsiębiorstwo jest zmuszone zachować płynność działania,  narzędzie Ms Teams przychodzi z pomocą Tobie i twojej firmie. Niezależnie od sytuacji, organizacja zachowuje skuteczność ruchów, utrzymując przepływ informacji na odpowiednim poziomie. Efektywnie bez względu czy mówimy o działaniach wewnątrz czy na zewnątrz organizacji. Właśnie dzięki narzędziu takiemu jak Microsoft Teams, jesteś na bieżąco bez względu na sytuację, obostrzenia, czy chandrę. Dołączenie do spotkań firmowych kogoś z poza organizacji? Żaden problem. Konferencje, spotkania, przesyłanie czy  archiwizacja plików wszystko jest w jednym miejscu na Twoje „kliknięcie”.
Używając platformy Ms Teams czujesz się w pełni bezpiecznie.

Ochrona danych w Świecie Microsoft Teams

Przesyłane jak i przechowywane dane są cały czas szyfrowane. Między innymi dzięki standardom takim jak, SRTP czy TLS. Dzięki tego typu  rozwiązaniom, nikt niepowołany nie ma dostępu do Twoich danych przez co masz poczucie bezpieczeństwa. możesz korzystać z etykiet, dzięki którym regulujesz dostępy do zespołów w aplikacji. System który jest do twojej dyspozycji, pomaga w zapobieganiu udostępniania wrażliwych treści. Jak również chroni przed ewentualną utratą danych. Aplikację Microsoft Teams tworzy się w taki sposób, by chroniła też  przed złośliwym oprogramowaniem ukrytym w plikach.

Wideo konferencja jest bezpieczna

System niesie ze sobą wachlarz możliwości moderowania konferencji, gdzie bezpośrednio czuwasz nad merytoryką jak i wnoszonymi treściami. Zapewnia kontrolę uczestników z włączeniem „poczekalni” dla nowych osób. Dostajesz opcję która umożliwia, dzielenie uczestników na „gości’ oraz „prezentujących” dany temat. Nagrywanie spotkań jest połączone z informacją dla uczestniczących, powiadomienie linkuje do informacji o polityce prywatności. Nagranie jest dostępne dla zainteresowanych, pod warunkiem zgody organizatora. Nagrania dostępne są na platformie Ms Stream, są dostępne pobierane oraz udostępniane na podstawie pozwoleń.

Teams chroni Twoją tożsamość i prywatność

Dane osobowe, usuwają się po wygaśnięciu lub wygaszeniu subskrypcji. Producent zapewnia silne zabezpieczenia programu, które wynikają z wymogów rządowych. Microsoft oferuje również regularne raporty przejrzystości. Sposób uwierzytelnienia FMA, wpływa na bezpieczeństwo w zakresie identyfikacji użytkownika. Jest to dodatkowa ochrona przed niepowołanym dostępem.  Teams chroni  również dostęp gościnny, jak i zewnętrzny.

Platforma jest zgodna z ponad 90 regulacjami obowiązującymi na całym świecie, jej parametry zgodne są chociażby z RODO czy FERPA która ma na celu ochronę uczniów jak również dzieci. Bariery informacyjne działają dla Ciebie w przypadku, potrzeby ochrony informacji biznesowych. Tak jak i w sytuacjach, kiedy zachodzi konflikt interesów, bądź na przykład łamanie zasad organizacji. Ms Teams po przez swoje funkcje pozwala Ci, na stały dostęp do sprawdzania, przetwarzania jak również zarządzania zasobami danych oraz informacji zawartych na platformie.

Ms Teams ma wiele zalet, pozwala na sprawną i efektywną pracę w bezpiecznym środowisku. W taki sposób, aby droga do sukcesu jawiła się przed tobą jasno i prosto. Bez względu na okoliczności.

 

Zapoznaj się z ofertą na rozwiązania Microsoft w naszym sklepie internetowym.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy