NIS2 – przygotuj się do nowej dyrektywy z DAGMA

Dyrektywa NIS2 (Network and Information System Directive 2)  potrafi spędzać sen z powiek wielu przedsiębiorców, szczególnie przez zapowiedzi surowych kar finansowych za niedostosowanie się do przepisów. Na szczęście, już dziś można zacząć przygotowania dzięki odpowiedniemu wsparciu.

Nowa dyrektywa unijna ma za zadanie zapewnić wysoki poziom wspólnego cyberbezpieczeństwa w krajach UE poprzez zastosowanie konkretnych rozwiązań w zarządzaniu ryzykiem, np. m.in.: polityki analizy ryzyka i bezpieczeństwa systemów informatycznych, polityki zarządzania incydentami, planów ciągłości działania i zapewnienia bezpieczeństwa łańcucha dostaw.

Ustawa weszła w życie na początku 2023 roku i zacznie obowiązywać 17 października 2024 roku – do tego czasu warto sprawdzić czy jesteśmy nią objęci i co możemy zrobić, aby spełnić wymagane warunki. Wspólnie z naszym Partnerem Dagma Bezpieczeństwo IT zapraszamy na bezpłatne webinary poruszające różne aspekty NIS2 oraz przygotowania firmy na związane z tym zmiany.

Jednocześnie zapraszamy również na konsultacje, podczas których opracujemy cały plan przygotowań. Wystarczy wypełnić nasz formularz kontaktowy, a zaproponujemy termin spotkania.

15.05 – Rola PAM we współczesnych wyzwaniach bezpieczeństwa w myśl wytycznych NIS2, DORA, KNF

Jak rozwiązanie klasy PAM (Privileged Access Management) odpowiada na nowe dyrektywy z zakresu cyberbezpieczeństwa? O tym opowiemy podczas najbliższego webinaru. Pokażemy Ci, jak Senhasegura pozwala kontrolować podmioty zewnętrzne, którym udostępniasz swoje środowisko sieciowe. Zaprezentujemy także, w jaki sposób podnieść poziom bezpieczeństwa dostępu do kluczowych usług w organizacji.

Czego dowiesz się podczas webinaru:
w jaki sposób rozwiązania klasy PAM pozwolą zaoszczędzić Twojej organizacji pieniądze,
jak nie pogubić się w cyberbezpieczeństwie w natłoku nowych dyrektyw i rekomendacji,
jak podnieść poziom bezpieczeństwa sieci IT, równocześnie upraszczając i automatyzując pracę administratora,
jak rozwiązanie PAM pozwala zachować kontrolę nad outsourcingiem i ułatwia jego rozliczanie,
które funkcjonalności Senhasegura wykorzystasz w swojej organizacji.

NA ŻĄDANIE – Dyrektywa NIS2: Przygotuj swoją organizację do nowych wymogów z Holm Security

Poznaj sposoby na spełnienie nowych wymogów prawnych NIS2 z Holm Security.

NA ŻĄDANIE – NIS2 a zmiany w polskim prawie

Czego dowiesz się podczas webinaru:
czym jest NIS,
kogo dotyczy,
jakie obszary obejmuje,
jakie niesie ze sobą konsekwencje.

Choć z początku nowe przepisy mogą wydawać się skomplikowane i przytłaczające, jesteśmy tu aby pomóc. Zapraszamy do kontaktu z naszą specjalistką, która przygotuje plan działań.

Porozmawiaj z konsultantem

Klaudia Michalak
Klaudia Michalak
Usługi IT dla Biznesu
601 864 588 Klaudia.Michalak@penta.com.pl

Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Skontaktuj się z nami