Nowy inwestor Symfonia – Mid Europa Partners

Nowy inwestor Symfonia

Nowy inwestor Symfonia – Mid Europa – Silne wsparcie dla rozwoju marki.

Z dniem 9 grudnia nowym  inwestorem Symfonia, marki należącej do Sage Sp. z o.o., którego jesteśmy „Złotym Partnerem” został Mid Europa Partners. To bardzo ważny krok dla jednego z liderów rynku systemów IT wspomagających zarządzanie dla sektora MŚP. W 25tym, jubileuszowym roku funkcjonowania marki Symfonia rozpoczyna się nowy etap jej rozwoju.

Kim jest nowy inwestor?

Nowym właścicielem Sage Polska już z początkiem przyszłego roku zostanie Mid Europa Partners, instytucja typu private equity  zarządzająca funduszem wartości około 5,3 mld euro. Jest to wiodący fundusz inwestycyjny w Europie Centralnej i Południowo-Wschodniej, od ponad 20 lat aktywnie angażujący się w tym regionie przejmując przede wszystkim firmy o wiodących pozycjach rynkowych. Marka Symfonia dysponuje ogromnym potencjałem, nic zatem dziwnego, że pozyskała takiego partnera jak Mid Europa. Firma Sage Sp. z o.o. bowiem kojarzona jest w swej historii z rozwojem rynku technologii cyfrowych. Nowy inwestor Symfonia wspierał dotychczas m.in. Allegro czy Intive.

Prezes Mid Europa Marek Rodak, wyraził spore nadzieje wobec współpracy z Sage Sp. z o.o. Nowy inwestor Symfonia dostrzega duże możliwości rozwoju marki. Dla Sage Polska to oczywiście także bardzo pozytywna zmiana.  Dyrektor Zarządzający Sage Polska – Piotr Ciski w swoim komunikacie napisał: „Marka Symfonia dysponuje ogromnym potencjałem. Zarówno ja, jak i zespół Mid Europa, wiążemy z nią przyszłość, która zakłada dynamiczny rozwój spółki dzięki inwestycjom w lokalne produkty i transformację do chmury.”

Na co mogą liczyć klienci Sage ?

Partnerzy dostarczający systemy Symfonia zapewniają ciągłe wsparcie dla swoich klientów oraz stałą obsługę obecnych na rynku produktów, niezależnie od tego kto jest aktualnym właścicielem marki Symfonia. Z komunikatu Piotra Ciskiego wyraźnie wynika również, że nowa spółka z czasem zamierza umocnić swoją pozycje na rynku poprzez intensywne inwestowanie w rozwój produktów m.in. dostarczanie swoich systemów w wersji chmurowej w coraz szerszym zakresie. Zespół ekspertów nieustannie pracuje nad ulepszeniami i na bieżąco realizuje szkolenia dla partnerów potrzebne na etapie intensywnych zmian prawnych i technologicznych.

My jako partner Sage Polska także nadal będziemy proponować Państwu najlepsze produkty na rynku oprogramowania do prowadzenia biznesu, takie jak Symfonia 50Cloud, Symfonia ERP czy Symfonia Kadry i Płace One Payroll. Niezmiernie cieszymy się, że współpracujemy z liderami rynku. Z nowym właścicielem marki Symfonia razem będziemy dbać o niezmiennie wysoką jakość programów i usług, która przekłada się na rzeszę lojalnych klientów.

 

źródło:
www.mideuropa.com

www.sage.com/pl-pl/blog

 

Daj sobie i nam jeszcze chwilę i przeczytaj inne artykuły na naszym Blogu i w naszych Aktualnościach.

Sprawdź co mamy dla Ciebie w naszym sklepie internetowym.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy