Oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie dla firm - Sage Symfonia ERP, Microsoft, ITCube CRM, Acronis

Dostarczamy i wdrażamy oprogramowanie dla firm – dla sukcesu Twojej organizacji

Kluczowe aspekty naszej działalności to dostawa i wdrażanie najlepszego oprogramowania dla firm. Dlatego postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania takie jak Symfonia ERP, ITCube CRM czy Acronis. Ponadto budujemy i zarządzamy wydajnymi środowiskami sieciowymi opartymi o rozwiązania Microsoft. Już ponad 20 lat produkujemy i dostarczamy oprogramowanie dla firm co pozwala nam nie tylko na optymalizację naszej oferty. ale pozwala nam także wybierać najlepsze rozwiązania, które obecnie możemy zaproponować Twojej firmie. Sprawdź ofertę oprogramowania dla firm w naszym sklepie internetowym.

Programy Symfonia

Jako Złoty Partner Symfonia dostarczamy i wdrażamy sprawdzone i cenione systemy z rodziny Symfonia, w tym kluczowy ze względu na wartość biznesową system Symfonia ERP. Dostawę oprogramowania dla firm od Symfonii wzbogacamy o moduły i dodatki rozszerzające jego funkcjonalność W swojej bazie posiadamy kilkaset gotowych raportów i programów. A w zespole - programistów gotowych do tworzenia rozwiązań dopasowanych do specyfiki Twojej firmy.

Dowiedz się więcej

Oprogramowanie dla budownictwa

Dostarczamy niezawodne narzędzia do kosztorysowania robót budowlanych: Norma, Zuzia (BIMestiMate), Winbud Kosztorys, Rodos, Kobra, Edbud programy CAD do projektowania 2D i 3D, programy do tworzenia harmonogramów, bazy cenowe RMS i wiele innych. Dzięki temu jesteśmy solidnym wsparciem dla firm z branży budowlanej a naszą znajomość specyfiki tej gałęzi gospodarki potwierdzają setki wdrożeń. Dlatego jesteśmy czołowym dostawcą oprogramowania dla firm budowlanych i pionierami rynku programów do kosztorysowania.

Dowiedz się więcej

Ochrona danych

System ERP to ten rodzaj oprogramowania dla firm, który usprawni procesy biznesowe i przepływ informacji w Twojej firmie. Jednak pokrycie wszystkich procesów biznesowych zachodzących w organizacji gotowymi elementami systemu ERP nie jest możliwe. Dlatego właśnie nasza firma dostarcza autorskie rozwiązania programistyczne dopasowane do Twojej firmy.

Dowiedz się więcej

Microsoft

Jako Partner firmy Microsoft, jesteśmy gotowi do dostawy oraz wdrażania znanych i cenionych na całym świecie rozwiązań w zakresie infrastruktury IT. Dlatego budujemy środowiska sieciowe w oparciu o oprogramowanie dla firm z rodziny Microsoft Windows Server. Dostarczamy Chmurę Microsoft w tym pakiety Microsoft 365 i Teams a także Microsoft Azure. Jak również wspieramy budowanie projektów dla Twojej organizacji za pomocą systemów Microsoft Project.

Dowiedz się więcej

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy