Wdrożenia i szkolenia

Z powodzeniem od wielu lat organizujemy kompleksowe wdrożenia systemów Sage
oraz kursy i szkolenia w formie praktycznych warsztatów komputerowych

Wykorzystując naszą wiedzę, umiejętności i wieloletnie doświadczenie, realizujemy profesjonalne i kompleksowe wdrożenia systemów Sage.

W naszej ofercie znajdują się również szkolenia i kursy obsługi takich sprawdzonych i popularnych rozwiązań jak system ERP Sage Symfonia, program do kosztorysowania Athenasoft Norma PRO i wiele innych.

Organizujemy szkolenia grupowe oraz indywidualne, zarówno otwarte, jak i zamknięte dedykowane firmom. Zajęcia prowadzimy w naszym Centrum Szkoleniowym Penta lub w siedzibie Klienta.

Wdrożenia systemów Sage

Jako Złoty Autoryzowany Partner, oferujemy specjalistyczne wdrożenia systemów Sage. Zdobyte certyfikaty potwierdzają jakość naszych usług.

Skontaktuj się

Wdrożenia rozwiązań IT

Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu wdrożeń i obsługi CRM oraz użytkowania rozwiązań Microsoft i Athenasoft.

Skontaktuj się

Szkolenia dedykowane i otwarte

Regularnie prowadzimy szkolenia z obszarów Sage i Athenasoft dopasowane do Państwa wymagań. Kursy prowadzone są wg ustalonego programu w naszej sali szkoleniowej.

Skontaktuj się

Wdrożenia systemów Sage

Wdrożenia to jedna z głównych działalności naszej firmy. Przez lata wypracowaliśmy skuteczne metodologie wdrożeń i dysponujemy doświadczonym zespołem specjalistów, gotowych sprostać wszelkim potrzebom klientów.

Nasze umiejętności poświadczają zdobyte poziomy certyfikacji – jako Złoty Autoryzowany Partner Sage działamy kompleksowo i profesjonalnie.


Wdrożenia rozwiązań IT

Dla firm oraz osób indywidualnych, pragnących poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, organizujemy wysokiej jakości, kompletny kurs kosztorysowania budowlanego.

Szkolenia z kosztorysowania prowadzimy w naszym centrum szkoleniowym w Gdyni lub jeżeli jest taka potrzeba również u Klientów, których siedzibą jest Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia) i okolice.


Szkolenia dedykowane i otwarte (Centrum Szkoleniowe Penta)

Profesjonalne szkolenia IT to obecnie nie wybór, ale konieczność. Dynamiczne zmiany we wszystkich dziedzinach życia i biznesu dotyczą głównie obszaru IT. Twoja firma, chcąc pokonać konkurencję i sprostać rosnącym wymaganiom klientów, musi posiadać kadrę potrafiącą w pełni wykorzystać potencjał nowoczesnych technologii informatycznych.

W rezultacie przedsiębiorstwa zatrudniające specjalistów IT stają przed koniecznością ciągłego kształcenia swoich pracowników i systematycznego podnoszenia ich kwalifikacji. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu i prowadzimy profesjonalne szkolenia IT, przeznaczone zarówno dla osób fizycznych, chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak i zamknięte szkolenia skierowane do firm.

Odpowiadając na oczekiwania klientów utworzyliśmy centrum szkoleniowe, w którym uczymy maksymalnego wykorzystania potencjału narzędzi. Do nauki wykorzystujemy oprogramowanie wiodących producentów takich jak Microsoft, Sage czy Athenasoft. Uczestnikom naszych szkoleń zapewniamy naukę w odpowiednio przygotowanej Sali szkoleniowej, wyposażonej w niezbędne narzędzia multimedialne.

Proces kształcenia odbywa się w kameralnych grupach treningowych. Właśnie taka forma zajęć najlepiej sprzyja budowaniu atmosfery partnerstwa, dopełniającej optymalne warunki przyswajania wiedzy.

Organizowany przez nas kurs kosztorysowania robót budowlanych ma na celu przygotowanie do samodzielnego sporządzania wysokiej jakości kosztorysów, które spełnią wszelkie wymagania formalne i prawne. Kurs kosztorysowania obejmuje nie tylko tworzenie kosztorysów, ale również wycenę kosztorysów budowlanych oraz przygotowanie do przeprowadzenia procedury przetargowej.

Jeśli kosztorysowanie to umiejętność niezbędna w Twojej pracy zawodowej, koniecznie skorzystaj z naszego profesjonalnego i kompletnego kursu – kosztorysowanie budowlane nie będzie miało dla Ciebie tajemnic!

Szkolenia informatyczne prowadzą nasi wysoko wykwalifikowani instruktorzy. Ich kompetencje potwierdzają zdobyte dyplomy, certyfikaty i referencje. Programy kursów są przygotowywane w oparciu o nowoczesne technologie zarządzania firmą, technologie przepływu danych oraz sporządzania kosztorysów. Każde nasze szkolenie IT dostosowane jest do aktualnej sytuacji w zakresie przepisów prawa krajowego i europejskiego.

Nasze szkolenie w połączeniu ze starannie dobranym zakresem materiałów edukacyjnych, pozwoli Ci nabyć umiejętności pełnego wykorzystania funkcjonalności oprogramowania. Każde nasze szkolenie IT zapewni Ci oszczędność czasu w codziennej pracy.

 

Szkolenia z systemów kosztorysowania Norma EXPERT, Norma PRO i Norma STANDARD

Szkolenie z Norma PRO – popularnego programu do kosztorysowania firmy Athenasoft – umożliwi Ci dokładne poznanie tego sprawdzonego narzędzia. Nauka kosztorysowania nigdy nie była taka prosta i skuteczna. Nasz kurs dostarczy Ci zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne umiejętności – szkolenie daje możliwość przećwiczenia pełnej funkcjonalności programu od podstaw do najbardziej zaawansowanych opcji.

Kurs kosztorysowania prowadzony jest w formie wykładu wraz z warsztatami. Nasz kurs kosztorysowania budowlanego to przede wszystkim ćwiczenia praktyczne, zarówno ze sporządzania kosztorysów, jak i obsługi programu Athenasoft Norma PRO. Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja. Zależy nam na indywidualnym podejściu do Twoich potrzeb, dlatego kurs kosztorysowania odbywa się w małych, kameralnych grupach, stwarzających idealne warunki do pracy.

 

Szkolenia z systemów Symfonia

Program Symfonia firmy Sage składa się z linii zintegrowanych ze sobą programów ułatwiających zarządzanie Twoją firmą w różnych jej obszarach.

Jeśli chciałbyś bliżej zapoznać się z możliwościami jakie daje program Symfonia Finanse i Księgowość, przygotowaliśmy dla Ciebie kurs umożliwiający nabycie umiejętności komputerowego prowadzenia ksiąg rachunkowych – począwszy od budowania planu kont, poprzez księgowanie dokumentów, aż po sporządzanie zestawień i raportów finansowych.

Jeżeli chcesz zdobyć szerszą wiedzę dotyczącą programu Symfonia Handel, zapraszamy na kurs, na którym nauczysz się uzupełniania kartotek, definiowania towarów, zasad przygotowania bilansu otwarcia magazynu czy wystawiania dokumentów handlowych. Natomiast kurs obsługi programu Symfonia Kadry i Płace przygotuje Cię do pracy usprawniającej codzienne czynności w działach kadr.

 

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, zoptymalizujemy, przeszkolimy!