Outsourcing IT

Outsourcing usług IT firmy PENTA
nowoczesne, elastyczne rozwiązanie dla przedsiębiorstw

 

Na czym polega outsourcing IT?

Outsourcing IT to wykorzystywanie zasobów i usług zewnętrznych firm informatycznych, które efektywniej zrealizują szereg zadań IT, niż byłoby to możliwe we własnym zakresie. Taka obsługa informatyczna firm oznacza obniżenie kosztów, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług i korzystaniu z wyspecjalizowanej kadry IT. To dostęp do szerokiej wiedzy i najwyższych kompetencji wykwalifikowanych zespołów wsparcia.

Outsourcing IT czyli obsługa informatyczna firm

jest ważną sferą naszej działalności. Świadczymy usługi w ramach kompleksowego wsparcia IT – oferujemy outsourcing IT dla firm, które nie utrzymują własnych, rozbudowanych działów IT lub które zamierzają optymalizować koszty informatyki w firmie.

 

AUDYT INFORMATYCZNY

Nasi pracownicy mogą przeprowadzić u Państwa profesjonalny audyt bezpieczeństwa. Dzięki temu możliwe będzie wykrycie wszelkich potencjalnych zagrożeń znajdujących się w systemie IT Twojej firmy. Możemy wykonać również audyt legalności oprogramowania, dzięki czemu zyskasz pewność, że Twoja firma działa zgodnie z prawem.

Dowiedz się więcej
01
SPRZĘT I OPROGRAMOWANIE

Zapewnimy Ci dostęp do oprogramowania oraz sprzętu renomowanych firm. Dostarczymy rozwiązania, takie jak chmura Microsoft Azure i Office 365, programy do ochrony BackupAssist, antywirus ESET, serwery i stacje robocze Dell, czy produkty HP, IBM Fortinet, IQ i Cisco.

Dowiedz się więcej
03
WDROŻENIA I SZKOLENIA

Pomożemy Ci w instalacji i konfiguracji oprogramowania, które pozwala na pełną integrację wszystkich działów w firmie i swobodny przepływ informacji. Nasze profesjonalne szkolenia podniosą kompetencje informatyczne Twoich pracowników.

Dowiedz się więcej
05
SUKCES!

Ogół powyższych działań pozwoli na optymalizację funkcjonowania informatyki w Twoim przedsiębiorstwie, zwiększy konkurencyjność Twojej firmy i pomoże Ci odnieść rynkowy sukces.

SUKCES
START!

Niezależnie od tego, w jakim stanie jest aktualnie Twoja informatyczna infrastruktura firmowa, nasza firma może udzielić Ci wsparcia w dowolnym obszarze IT. Świadczymy usługi doradcze, obejmujące optymalizacje czy kontrole bezpieczeństwa. Swoją pracę możemy wykonywać zarówno kompleksowo, jak i wybiórczo.

START
DORADZTWO I OPTYMALIZACJA

Korzystając z naszych usług zyskujesz dostęp do szerokiej wiedzy naszych ekspertów IT. Jest to wiedza z zakresu projektowania oraz planowania rozwiązań informatycznych czy wdrażania. Możemy pomóc Ci zoptymalizować funkcjonowanie Twojego działu IT oraz skonfigurować systemy czy stworzyć infrastrukturę informatyczną.

Dowiedz się więcej
02
DEDYKOWANA CHMURA

Zorganizujemy dostęp do infrastruktury technicznej i wirtualnych serwerów, gwarantujących ciągłość pracy i bezpieczeństwo, które pozwolą Ci na efektywniejsze wykorzystanie zasobów sprzętowych i optymalizację kosztów, w zależności od potrzeb.

Dowiedz się więcej
04
KONTRAKT SERWISOWY

W ramach współpracy nasi doświadczeni oraz w pełni wykwalifikowani pracownicy zajmą się pracami serwisowymi. Nasze usługi obejmują zadania administracyjne, zarządzania infrastrukturą sieciową czy prowadzenie Helpdesku dla Twoich pracowników. Sam możesz wybrać liczbę roboczogodzin, których potrzebujesz.

Dowiedz się więcej
06

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy