Outsourcing IT

Outsourcing usług IT firmy PENTA
nowoczesne, elastyczne rozwiązanie dla przedsiębiorstw

Na czym polega outsourcing IT?

Outsourcing IT to wykorzystywanie zasobów i usług zewnętrznych firm informatycznych, które efektywniej zrealizują szereg zadań IT, niż byłoby to możliwe we własnym zakresie. Taka obsługa informatyczna firm oznacza obniżenie kosztów, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług i korzystaniu z wyspecjalizowanej kadry IT. To dostęp do szerokiej wiedzy i najwyższych kompetencji wykwalifikowanych zespołów wsparcia.

Outsourcing IT czyli obsługa informatyczna firm

jest ważną sferą naszej działalności. Świadczymy usługi w ramach kompleksowego wsparcia IT – oferujemy outsourcing IT dla firm, które nie utrzymują własnych, rozbudowanych działów IT lub które zamierzają optymalizować koszty informatyki w firmie.

 

AUDYT INFORMATYCZNY

Przeprowadzimy profesjonalny audyt bezpieczeństwa, który umożliwi wykrycie potencjalnych zagrożeń w systemie informatycznym Twojej firmy. Wykonamy audyt legalności oprogramowania, dzięki czemu uzyskasz pewność, że Twoja firma działa zgodnie z prawem.

Dowiedz się więcej
01
SPRZĘT I OPROGRAMOWANIE

Zapewnimy Ci dostęp do oprogramowania oraz sprzętu renomowanych firm. Dostarczymy rozwiązania, takie jak chmura Microsoft Azure i Office 365, programy do ochrony BackupAssist, antywirus ESET, serwery i stacje robocze Dell, czy produkty HP, IBM Fortinet, IQ i Cisco.

Dowiedz się więcej
03
WDROŻENIA I SZKOLENIA

Pomożemy Ci w instalacji i konfiguracji oprogramowania, które pozwala na pełną integrację wszystkich działów w firmie i swobodny przepływ informacji. Nasze profesjonalne szkolenia podniosą kompetencje informatyczne Twoich pracowników.

Dowiedz się więcej
05
SUKCES!

Ogół powyższych działań pozwoli na optymalizację funkcjonowania informatyki w Twoim przedsiębiorstwie, zwiększy konkurencyjność Twojej firmy i pomoże Ci odnieść rynkowy sukces.

SUKCES
START!

Niezależnie od obecnego stanu infrastruktury Twojej firmy, możemy Ci pomóc w dowolnym obszarze IT - zoptymalizować, doradzić, skontrolować bezpieczeństwo - na każdym poziomie, kompleksowo lub wybiórczo.

START
DORADZTWO I OPTYMALIZACJA

Uzyskasz dostęp do szerokiej wiedzy naszych ekspertów IT w zakresie planowania i projektowania rozwiązań informatycznych oraz zarządzania wdrożeniami; pomożemy ci zoptymalizować funkcjonowanie działu IT oraz dobrze skonfigurować systemy i infrastrukturę informatyczną.

Dowiedz się więcej
02
DEDYKOWANA CHMURA

Zorganizujemy dostęp do infrastruktury technicznej i wirtualnych serwerów, gwarantujących ciągłość pracy i bezpieczeństwo, które pozwolą Ci na efektywniejsze wykorzystanie zasobów sprzętowych i optymalizację kosztów, w zależności od potrzeb.

Dowiedz się więcej
04
KONTRAKT SERWISOWY

W ramach kontraktów serwisowych nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą sie administracją Twoimi serwerami, zarządzaniem infrastrukturą sieciową, czy poprowadzą Helpdesk dla Twoich pracowników. Sam wybierzesz ilość godzin, jakiej potrzebujesz.

Dowiedz się więcej
06

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy