Dostawa sprzętu

Sięgnij po innowacyjny sprzęt i oprogramowanie
które zmienią oblicze Twojej firmy

DELL – najlepsze rozwiązania dla biznesu

Wspierając rozwój Twojej firmy, zapewnimy Ci dostęp do nowoczesnego, sprawdzonego oprogramowania oraz sprzętu renomowanych producentów takich jak DELL – niekwestionowany lider w dostarczaniu niezawodnych rozwiązań dla biznesu. Nasza współpraca z DELL to 20 lat wspólnych doświadczeń.

Dostarczymy innowacyjne rozwiązania, które poprawią funkcjonowanie Twojej firmy i sprawią, że wykonywana praca będzie bardziej efektywna, wydajna i bezpieczna. Uzupełnieniem dla bezawaryjnych rozwiązań DELL są nasze usługi w ramach oferty Kontrakt serwisowy – stałej umowy na utrzymanie infrastruktury IT.

Serwery i stacje robocze Dell

Firma Dell stawia na uproszczenie rozwiązań IT, zmniejszając koszty i złożoność. Dzięki przyspieszeniu wdrażania i konfiguracji będziesz mógł odzyskać stracony czas i wykorzystać go dla rozwoju Twojej firmy.

Poznaj szczegóły oferty

Wyjątkowe gwarancje DELL

Gwarancja Dell obejmuje szeroką pomoc centrum serwisowego oraz pomoc online, w okresach od 1 do 5 dni roboczych a do tego zapewnia także gwarancję międzynarodową.

Poznaj szczegóły oferty

Pozostały sprzęt IT

W zależności od zapotrzebowania oraz przedstawionej przez Ciebie specyfikacji oraz dzięki sieci wypracowanych kontaktów jesteśmy w stanie dostarczyć każdy dostępny na rynku sprzęt IT dla Twojej firmy.

Poznaj szczegóły oferty

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy