Kontrakt serwisowy

Usługi informatyczne w ramach stałej umowy,
wykup czas pracy naszych ekspertów!

Kontrakt serwisowy

Jeżeli chcesz pozyskać i utrzymać specjalistów z zakresu informatyki przygotuj się na wysokie koszty stałe dla Twojej firmy. Dlatego skorzystaj z naszej nowoczesnej i elastycznej formy outsourcingu usług IT. A my w ramach kontraktu serwisowego, oddamy wiedzę i umiejętności naszych wykwalifikowanych specjalistów IT do Twojej dyspozycji. Ponadto sam wybierzesz ilość godzin, jakiej potrzebujesz.

Dowolny zakres i gwarantowany czas reakcji

Również sam zdecyduj jakiego wsparcia potrzebujesz. Ale pamiętaj, że nasze usługi informatyczne to nie tylko wsparcie dla systemów operacyjnych, serwerowch, czy sieci. To również wsparcie dla oprogramowania takich producentów jak Symfonia czy Microsoft. Ponadto instalujemy urządzenia i zapewniamy konsultacje IT a dla wszystkich usług oferujemy gwarantowany czas reakcji jakiego potrzebujesz. Dostarczamy też najlepsze na rynku rozwiązania w zakresie podpisu elektronicznego.

Kontrakt Standard

  • Wsparcie dla Twojego IT w wymiarze 4h miesięcznie.
  • Gwarantowany Czas reakcji NBD (next business day).

Poznaj szczegóły oferty

Kontrakt Optimum

  • Wsparcie dla Twojego IT 6h miesięcznie.
  • Gwarantowany czas reakcji NBD (next business day).

Poznaj szczegóły oferty

Kontrakt Premium

  • Wsparcie dla twojego IT 12 godzin miesięcznie.
  • Gwarantowany czas reakcji 4h.

Poznaj szczegóły oferty

Administracja serwerami

Wynajęcie ekspertów, którzy będą działać w ramach Twoich potrzeb jest dużo tańsze i bardziej efektywne niż utrzymywanie stanowiska administratora. Dlatego powierz naszym specjalistom zadania związane z obsługą i zarządzaniem serwerami Twojego przedsiębiorstwa.

W ramach kontraktu serwisowego zadbamy o sprawność i wydajność Twoich serwerów. Ale także przeprowadzimy wszelkie konieczne instalacje i konfiguracje oraz zaktualizujemy oprogramowanie. Ponadto zajmiemy się analizą logów oraz stworzymy politykę kopii zapasowych. A Ty Poczujesz się bezpiecznie wiedząc, że nasi administratorzy są do Twojej dyspozycji.


Zarządzanie infrastrukturą sieciową

Obecnie jesteśmy niemal całkowicie zależni od systemów informatycznych. Pomyśl więc, czy chcesz powierzyć zarządzanie infrastrukturą sieciową osobom nieprofesjonalnym. To duże zagrożenie dla ciągłości pracy Twojej firmy. Aby efektywnie zarządzać infrastrukturą trzeba być ekspertem. Dlatego wybierz naszych specjalistów, ich olbrzymie doświadczenie gwarantuje sprawne działanie Twoich systemów.

Nasi fachowcy od zarządzania siecią informatyczną zajmą się konfiguracją sprzętu i oprogramowania urządzeń sieciowych. A także niezwłocznie zareagują na sytuacje kryzysowe dotyczące sprzętu i oprogramowania. Na przykład związanie z próbą ataku na systemy informatyczne.


Helpdesk dla pracowników Klienta

Potrzebujesz fachowej pomocy w rozwiązywaniu codziennych problemów z komputerami? Aplikacje nie działają tak, jak powinny? Nie czekaj, nasi eksperci przyjmą od Twoich pracowników zgłoszenia wszelkich problemów związanych z informatyką i sprzętem IT oraz pomogą w ich rozwiązaniu.


Kontrakt serwisowy jako umowa

Kontrakt serwisowy jest umową na świadczenie usług. Więc pozwala Ci z dużą łatwością oszacować budżet na usługi IT w skali roku. Sam możesz wybrać ilość godzin korzystania z pracy naszych ekspertów oraz ustalić gwarantowany czas reakcji na Twoje zgłoszenie. A w ramach umowy otrzymasz dedykowanego opiekuna oraz dostęp do systemu zdalnych zgłoszeń, który zapewnia szybki kontakt z działem serwisu.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy