Penta z certyfikatem Acronis Gold Service Provider

Certyfikat Acronis Gold Service Provider – Sprawdź jak możemy zadbać o bezpieczeństwo Twoich danych 

Z przyjemnością informujemy o uzyskaniu przez naszą firmę statusu Acronis Gold Service Provider. Otrzymany status świadczy o zrealizowaniu przez nasz zespół szeregu szkoleń certyfikujących, potwierdzających umiejętności techniczne i sprzedażowe. Nieustannie rozwijamy nasze kompetencje oraz podnosimy kwalifikacje, i w rezultacie poszerzamy zakres oferowanych rozwiązań, aby zapewnić Tobie najwyższy poziom obsługi. 

Przy współpracy z firmą Acronis, jesteśmy w stanie zapewnić Ci najwyższy poziom ochrony danych, aplikacji oraz systemów za pomocą innowacyjnych narzędzi najnowszej generacji. Acronis jest światowym liderem w dziedzinie ochrony danych i cyberbezpieczeństwa. Coraz więcej przedsiębiorstw, niezależnie od wielkości, zakresu działalności i branży, jest narażonych na ataki cyberprzestępców.. Ewentualne ryzyko jest  znaczące i zagraża funkcjonowaniu całej organizacji. Każdego roku firmy na całym świecie ponoszą znaczne straty finansowe w wyniku cyberataków. Właśnie z uwagi na wzrost popularności przestępczości cybernetycznej, która stanowi realne zagrożenie zarówno dla użytkowników prywatnych jak i dla biznesu, już ponad połowa zespołu Penta, jest zaangażowana w zapewnienie naszym klientom najwyższego poziomu bezpieczeństwa.  

Kopia zapasowa dla systemu Symfonia

Już teraz możesz skorzystać z naszego autorskiego rozwiązania Symfonia Backup Cloud by Penta, które stworzyliśmy, aby w najwyższym stopniu chronić zasoby naszych klientów. Głównym założeniem oferowanego narzędzia jest przede wszystkim bezpieczeństwo posiadanych danych poprzez tworzenie profesjonalnej kopii zapasowej w chmurze z wykorzystaniem narzędzi od Acronis. Rozwiązanie umożliwia szyfrowanie plików jeszcze przed wysłaniem do chmury, stworzenie bezpiecznej kopii zapasowej, a w efekcie przechowywanie w pełni zabezpieczonych danych również online. Backup w chmurze, to pewność utrzymania ciągłości biznesowej niezależnie od sytuacji. Tworzona kopia zapasowa w chmurze umożliwia natychmiastowe odzyskiwanie danych, niezależnie od miejsca i czasu. Dynamiczny rozwój firmy Penta, to przede wszystkim stale rozbudowywana oferta produktów i usług, na bieżąco dostosowywana do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. 

 

Bądź na bieżąco z rozwiązaniami polecanymi przez naszych specjalistów? czytaj naszego Bloga oraz aktualności.

Już niebawem kolejne informacje na temat zabezpieczeń cybernetycznych wspieranych przez firmę Penta.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy