Dodatki Symfonia

Dodatki Symfonia, programistyczne rozwiązania autorskie Penta

Tworzymy dla Ciebie unikalne rozwiązania dla systemów zarządzania Sage Symfonia

Twój system zarządzania może nie posiadać wszystkich  funkcjonalności, których potrzebujesz. Ale niezależnie od tego, jakiego systemu Sage używasz, możemy ci pomóc.  Bo nasi programiści pozostają do Twojej dyspozycji. Na początku przeanalizują szczegółowo Twoje potrzeby a następnie nasz dział handlowy przedstawi dla Ciebie ofertę rozwiązań  – dodatki Symfonia. Dlatego skontaktuj się z nami i wykorzystaj optymalnie potencjał posiadanych systemów.

 

 

Gotowe rozwiązania programistyczne w naszej ofercie

Możesz skorzystać z gotowej bazy rozwiązań, które nasi specjaliści tworzyli z myślą o optymalizacji pracy programów Symfonia w dziesiątkach firm różnych branż. W swoim dorobku mamy kilkaset takich rozwiązań. Więc jeżeli potrzebujesz wsparcia w wyborze odpowiedniego dodatku z przyjemnością pomożemy ci w wyborze. Nasz Dział Handlowy czeka już na Twój kontakt. Część z naszych rozwiązań dostępna jest w naszym sklepie internetowym do którego już teraz cię zapraszamy.

 

Metodyka analizy procesów wg Penta

Nawet najlepsze rozwiązania w zakresie systemów do zarządzania firmą, nie pokrywają funkcjonalnością wszystkich procesów organizacji. Dlatego właśnie proponujemy dla Ciebie dedykowane rozwiązania lub gotowe dodatki Symfonia. Nasze aplikacje wzbogacą Twoje systemy i poprawią wydajność w firmie. Pod warunkiem jednak, że potrzeby zostaną prawidłowo zdiagnozowane. Więc pozwól nam skorzystać z naszego ponad 20letniego doświadczenia w tworzeniu analiz procesów. Oddajemy do Twojej dyspozycji nasz potężny potencjał programistyczny. Więc skorzystaj z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia dla wzbogacenia swoich systemów Symfonia.

 

Wyobraź sobie… idealny system ERP

Taki system dostarczy Tobie wszystkich niezbędnych danych a czas Twoich pracowników poświęcony na wprowadzanie danych skróci do niezbędnego minimum. Ponadto cały zaoszczędzony czas poświęcisz na czynności operacyjne zwiększając wydajność całej organizacji. Wszystkie raporty dostaniesz automatycznie a wprowadzanie dokumentów będzie szybkie i proste. Twoi ludzie będą go lubili a Ty całą swoją atencję poświęcić rozwojowi firmy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz takiego systemu już czas na skorzystanie z naszych dodatków Symfonia.

 

Gotowe Rozwiązania Autorskie Penta znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy