Microsoft 365

Przedstawiamy platformę Microsoft 365

Zaprojektowana po to, aby pomóc Ci osiągnąć więcej dzięki innowacyjnym aplikacjom pakietu Office, inteligentnym usługom w chmurze i światowej klasy zabezpieczeniom. Chmura wydajności, w której połączono najlepsze w swojej klasie aplikacje pakietu Office, inteligentne usługi w chmurze i zaawansowane zabezpieczenia dla małych i średnich firm.

Teraz usługa Office 365 to platforma Microsoft 365

Najlepsze rozwiązanie dla firm, które potrzebują aplikacji pakietu Office dla różnych urządzeń, a także biznesowej poczty e-mail, magazynu plików w chmurze oraz spotkań online i czatu. Microsoft 365 (przedtem Office 365) zapewni Ci narzędzia potrzebne do efektywnej pracy, niezależne od używanego urządzenia i miejsca pracy. Oferta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw, informatyków, instytucji rządowych, organizacji pozarządowych i instytucji edukacyjnych. Dzięki zaawansowanym usługom w chmurze Microsoft 365 umożliwi Ci tworzenie i udostępnianie zawartości w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Z praktycznego punktu widzenia Microsoft 365 oferuje najpowszechniejsze narzędzia determinujące szybką i wydajną pracę – aplikacje pakietu Office, pocztę i kalendarze, przechowywanie i udostępnianie plików, organizowanie spotkań online, całe centrum pracy zespołowej i automatyzację procesów biznesowych.

Mniej ręcznej roboty papierkowej

Usługa Microsoft Forms pozwala zmienić ręczne i powtarzalne formularze papierowe w elektroniczne.

Zbieranie informacji i wniosków

Twórz ankiety, sondy i kwestionariusze, dzięki którym zbierzesz dane i szczegółowe informacje od pracowników i klientów.

Ułatwianie powtarzających się zadań

Zautomatyzuj codzienne procesy biznesowe za pomocą usługi Power Automate.

Obsługa istniejących rozwiązań

Integracja aplikacji innych dostawców w usłudze Microsoft Teams zapewnia dostęp do wszystkich narzędzi w jednym miejscu.

powrót Kup teraz

Zawiera aplikacje pakietu Office

Bądź na bieżąco na dowolnym urządzeniu dzięki aktualnym wersjom programów Word, Excel i PowerPoint.

 

Poczta e-mail i funkcje kalendarza

Kontaktuj się z klientami i współpracownikami przy użyciu programów Outlook i Exchange.

 

Obsługa czatów, połączeń i spotkań

Zapewnij całemu zespołowi dostęp do tych samych informacji za pomocą czatu, spotkań online i połączeń telefonicznych w usłudze Microsoft Teams.

 

Magazyn w chmurze

Zarządzaj plikami z dowolnego miejsca dzięki magazynowi o pojemności 1 TB w usłudze OneDrive.

Penta dostarcza rozwiązania Microsoft

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Microsoft Silver Partner  to tytuł potwierdzający najwyższy ich poziom. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i terminowości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Rozwiązania Microsoft od Penta – Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy