AutoCAD

AutoCAD – legenda wśród aplikacja do projektowania

AutoCAD to najpopularniejsze na świecie narzędzie do projektowania komputerowego (CAD) oraz tworzenia dokumentacji. Program powszechnie wykorzystywany w dziedzinach technicznych i inżynierskich m.in. przez konstruktorów, architektów, elektroników, mechaników i innych projektantów. Zaawansowane funkcje tworzenia dokumentacji pozwalają na sporządzanie dokładnych rysunków technicznych, a także ich efektywną edycję, udostępnianie oraz zmienianie ich przeznaczenia.

  • Autodesk AutoCAD LT 2021 – subskrypcja miesięczna/roczna/trzyletnia

AutoCAD LT firmy Autodesk, to jedno z najbardziej znanych i cenionych programów do projektowania CAD. Na oferowanej platformie działają zarówno studenci uczelni wyższych, jak i profesjonalne firmy zajmujące się tworzeniem projektów graficznych. Oprogramowanie umożliwia użytkownikom tworzyć bardzo szczegółowe projekty przy użyciu wielu dobrze zaprojektowanych narzędzi, ułatwiających pracę nad skomplikowanymi schematami zarówno osobom prywatnym i firmom.

Oprogramowaniu AutoCAD LT umożliwia projektowanie, rysowanie i tworzenie dokumentacji z zastosowaniem geometrii 2D. Udostępniaj dokumentację w niezawodny sposób dzięki technologii TrustedDWG. Desktop Subscription zapewnia dostęp do najnowszych wersji oprogramowania do rysowania 2D, indywidualnej internetowej pomocy technicznej, priorytetowej pomocy na forach oraz elastycznego licencjonowania. Co więcej, wersja Lite jest mniej wymagająca i obciążająca dla komputera z systemem Windows. Zyskaj dostęp do rozbudowanego i wszechstronnego zestawu narzędzi do edycji, projektowania i tworzenia opisów. Pracę z rozwiązaniem rozpoczniesz natychmiast przy użyciu intuicyjnego interfejsu użytkownika.

 

Co dalej?

Nasz doradca handlowy kompleksowo przedstawi informacje na temat narzędzia AutoCAD oraz szczegółowo zaprezentuje korzyści płynące z wyboru poszczególnych opcji. Skorzystaj z naszego doświadczenia, abyś świadomie wybrał rozwiązanie najlepiej odpowiadający wymaganiom Twojej firmy.

Zapoznaj się z pełną ofertą programów Symfonia w naszym sklepie internetowym.

powrót

Poznaj kluczowe korzyści

 

  • Dogodny rodzaj licencjonowania

Oprogramowanie dostępne jest w dogodnych typach subskrypcji – miesięcznej, rocznej lub trzyletniej. Wybierz okres subskrypcji najbardziej wygodny dla siebie lub swojej firmy.

 

  • Automatyzacja procesów

Szybko i wydajnie twórz rysunki 2D z łatwymi w obsłudze narzędziami dostępnymi od Autodesk. Oprogramowanie zapewni Ci automatyzację typowych zadań, usprawniając procesy projektowe. Wybierz precyzyjne oprogramowanie CAD do projektowania oraz tworzenia rysunków i dokumentacji.

 

  • Mnogość zastosowań

AutoCAD, to bezkonkurencyjnie oprogramowanie dla prawdziwych profesjonalistów oraz najbardziej wymagających użytkowników. Rozwiązanie oferuje mnóstwo użytecznych narzędzi, a w rezultacie stanowi znaczące wsparcie dla inżynierów z dowolnej dziedziny. Co więcej, ze względu na łatwość obsługi jest także idealne zarówno dla osób początkujących, jak i studentów kierunków technicznych.

 

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy