EDICAD

EDICAD – zestaw narzędzi dla specjalistów z branży budowlanej 

Rozwiązania dostarczane przez EDICAD stanowią doskonałą alternatywę względem innych międzynarodowych wydawców specjalizujących się w tworzeniu oprogramowania CAD. Oferta obejmuje instrumenty dedykowane specjalistom z branży budowlanej, m.in. architektów, kierowników projektów, a także ekonomistów czy rzemieślników. Z uwagi na to, że  rozwiązania EDICAD powstają w oparciu o potrzeby i wymagania użytkowników stanowią najlepsze w swojej klasie profesjonalne narzędzia do projektowania.

Dostępne programy z rodziny rozwiązań od EDICAD

Porównaj dostępne programy spośród szeregu profesjonalnych systemów i wybierz to rozwiązanie od EDICAD, które w największym stopniu usprawni funkcjonowanie Twojego zespołu.

  • ArchiTECH.PC

Oprogramowanie ArchiTECH.PC od EDICAD to profesjonalne i w pełni samodzielne rozwiązanie dedykowane dla architektów. Stanowi przydatne narzędzie zarówno dla indywidualnych użytkowników, jak i pracowni architektonicznych czy firm budowlanych. Co więcej zawiera także wszystkie elementy niezbędne do projektowania architektonicznego i prezentacji projektu, w tym także liczne narzędzia ułatwiające prace kreślarskie. Ponieważ ArchTECH ma prosty i przyjazny interfejs, pozwala na pracę nad coraz bardziej złożonymi projektami.

  • KutchCAD

Oprogramowanie KutchCAD wydane przez ArchiTECH.PC, stanowi rozwiązanie opracowane w celu generowania pomiarów i szacunków poprzez odtwarzanie i automatyzację tradycyjnego przepływu pracy na planach. Co więcej masz możliwość połączyć KutchCAD ze swoim oprogramowaniem kalkulacyjnym lub biurowym. W rezultacie szacunki, opisy ilościowe, specyfikacje techniczne wygenerujesz bezpośrednio z rysunków. Ponadto, z wykorzystaniem KutchCAD wszystko jest zintegrowane: modyfikacja planu automatycznie prowadzi do modyfikacji pomiaru.

  • APCRender+

APCRender+ to nowe oprogramowanie do renderowania w czasie rzeczywistym dla ArchiTECH.PC i innych programów CAD. Co więcej rozwiązanie charakteryzuje się wysoką wydajnością silnika oraz niebywałą łatwością obsługi. W rezultacie jest to idealne narzędzie do symulacji 3D dla projektantów projektów architektonicznych.

 

Co dalej?

Nasz doradca handlowy kompleksowo przedstawi informacje na temat narzędzi EDICAD oraz szczegółowo zaprezentuje korzyści płynące z wyboru poszczególnych opcji. Skorzystaj z naszego doświadczenia, abyś świadomie wybrał rozwiązanie najlepiej odpowiadający wymaganiom Twojej firmy.

Zapoznaj się z pełną ofertą programów Symfonia w naszym sklepie internetowym.

powrót

Poznaj kluczowe korzyści

 

  • Niezawodność

Dzięki autorskiemu BIM, ArchiTECH.PC i KutchCAD mogą komunikować się natywnie z programami służącymi do tworzenia kosztorysów i przedmiarów bez utraty informacji. Transfer informacji pomiędzy tymi programami (ilości, koszty ryczałtowe itp.) jest w 100% niezawodny.

 

  • Mnogość zastosowań

Dostępne rozwiązania są dostosowane do wszystkich wymagań branży budowlanej. Oferowane narzędzia znajdą zastosowanie m.in.  u architektów, kierowników projektów, ekonomistów, wykonawców robót budowlanych, rzemieślników. Wybierz profesjonalne rozwiązanie BIM najlepsze dla swojej firmy.

 

  • Automatyzacja działań

Oprogramowanie EDICAD jest przeznaczone do generowania pomiarów i szacunków poprzez automatyzację tradycyjnego przepływu pracy na planach. Każda zmiana w projekcie automatycznie prowadzi do zmiany oszacowania – zautomatyzuj swoje działania z EDICAD.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy