Programy Norma

Dostarczamy programy do kosztorysowania Norma PRO, EXPERT i STANDARD 2

Sporządzając kosztorysy od lat przyjąłeś określone metody pracy. Ale niezależnie od nich oraz etapu cyfryzacji Twojej firmy programy do kosztorysowania NORMA pomogą ci wykonywać Twoją pracę wydajniej. Bo warto postawić na rozwiązania wiodącego producenta oprogramowania dla budownictwa.  Ponieważ Norma PRO, EXPERT i STANDARD 2, to nowoczesne narzędzia do kosztorysowania. To aplikacje, które łączą w sobie atuty najpopularniejszego obecnie programu z tej branży – Norma, z osiągnięciami najnowszych technologii informatycznych. Dlatego bez względu na miejsce w którym obecnie się znajdujesz rozwiązania Norma pomogą rozwijać Twój biznes.

Najnowsza technologia wyróżnia programy Norma

Czy wiesz, że Norma PRO, EXPERT i STANDARD 2 wyposażone są w mechanizm IntelliSense – inteligentnego asystenta, który automatyzuje prace rutynowe, takie jak formatowanie dokumentów. Dlatego właśnie liczba czynności, które trzeba opanować w celu wykonania pracy zmniejsza się diametralnie. Więc to kolejny powód aby zainwestować w najlepsze na rynku programy do tworzenia kosztorysów.

Ponadto dane przechowywane są w wydajnym systemie SQL Server a pomiary wykonywane są bezpośrednio z projektów CAD DWG. No i system współpracuje wreszcie z urządzeniami mobilnymi.

Nowoczesny, przejrzysty i ładny interfejs dostosowany do trendów wyznaczanych przez Microsoft

W systemie Norma EXPERT możesz korzystać z innowacyjnego interfejsu, w którym stare okna dialogowe zostały zastąpione przez funkcjonalne panele. Dlatego właśnie praca z programem Norma to przyjemność. Ponadto menu poleceń zapewni Ci łatwy dostęp do najważniejszych funkcji programu. Na koniec karty widoków umożliwią szybkie przełączanie pomiędzy przedmiarem, wydrukami czy kosztorysem.

Możesz również stosować technologię „przeciągnij i upuść”. Bo wiele czynności w programie, m.in. dodawanie pozycji do kosztorysu, zostało zaprojektowanych w sposób umożliwiający jej stosowanie. Dlatego z programem Norma EXPERT wykonasz swoją pracę szybciej. No i zyskasz możliwość edycji danych bezpośrednio w kosztorysie, bez konieczności wywoływania dodatkowych okien a to znacznie zwiększy szybkość edycji.

powrót Kup teraz
Programy Norma kupisz w naszym sklepie internetowym kosztorys.pl

 

Norma to wszechstronne narzędzie

Więc z powodzeniem wykorzystasz je do tworzenia kosztorysów wszelkich robót budowlanych, instalacji elektrycznych, gazowych, hydraulicznych i wodociągowych, prac remontowych, robót ziemnych, systemów alarmowych, robót drogowych i izolacyjnych.

 

Norma posiada wersję sieciową

Jeżeli będziesz pracował samodzielnie korzystasz z jej podstawowej wersji. Ale zespoły ksztorysantów i klienci korporacyjni mogą korzystać z wersji sieciowej, która współpracuje z Microsoft SQL Server i spełni wymagania większych zespołów kosztorysantów oraz klientów korporacyjnych. Program współpracuje ze wszystkimi stosowanymi powszechnie bazami cenowymi. Wyposażony jest w moduł, który umożliwi Ci import przedmiarów/obmiarów z plików PDF.

 

Zapoznaj się również z naszą ofertą systemów zarządzania Sage Symfonia. Programy Symfonia bogactwo aplikacji biznesowych dla firm i biur rachunkowych.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy