Sage Biuro Rachunkowe Online

Program Sage Biuro Rachunkowe Online to platforma współpracy biura rachunkowego z klientami

W swoim biurze rachunkowym od lat przyjąłeś określone metod pracy. Ale niezależnie od nich ani etapu cyfryzacji, na jakim się znajdujesz Ty oraz Twoi Klienci, dzięki Symfonii masz dostęp do technologii, porad i wsparcia niezbędnych do osiągnięcia jak największych korzyści. Bo przecież warto postawić na program dla biur rachunkowych, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Prostsza wymiana dokumentów i usprawniona komunikacja dla biura rachunkowego i dla klienta. Dlatego dzięki platformie współpracy biura rachunkowego z klientami poznasz nowy wymiar księgowości. Ponadto program Sage Biuro Rachunkowe Online to świetne uzupełnienie dla systemu Symfonia ERP.

 

Korzyści dla biura rachunkowego

  • Korzystając z jej udogodnień oszczędzasz czas i pieniądze.
  • Ponieważ nie musisz nic instalować ani wdrażać. Wystarczy, że masz dostęp do internetu by cieszyć się olbrzymią swobodą i elastycznością pracy dzięki intuicyjnym, nowoczesnym narzędziom od Sage.
  • Ponieważ wdrożenie systemu jest proste i nie wymaga szkolenia. Wystarczy znajomość środowiska online, by swobodnie zarządzać platformą, która eliminuje papierowy obieg dokumentów, wprowadzając nowoczesne, efektywne i intuicyjne dla użytkownika rozwiązania.
  • Z platformą Sage Biuro Rachunkowe Online usprawnisz komunikację. Dlatego od teraz wymiana dokumentów pomiędzy księgowym a firmą będzie prostsza, szybsza i bezpieczniejsza.
  • Sage Biuro Rachunkowe Online ułatwi Ci organizację pracy. Dlaczego? Wystarczy dostęp do internetu, by móc pracować z każdego miejsca i o każdej porze.

Korzyści dla klientów biura rachunkowego

  • Dzięki korzystaniu z Sage Biura Rachunkowego Online, klient obsługuje tylko jedno miejsce współpracy ze swoim biurem rachunkowym. I dzięki temu zachowuje porządek w dokumentacji. Ponadto lepsza organizacja pracy redukuje zbędne i dublujące się czynności (np. gdy kilka osób wysyła ponownie te same dokumenty do biura rachunkowego).
  • Klient kontaktuje się z biurem wyłącznie cyfrowo. Nie ma potrzeby drukowania dokumentów, dzięki czemu oszczędza czas i pieniądze, a oryginały dokumentów są zawsze w firmie. Również nie musi tracić czasu w korkach dowożąc papiery do biura czy w kolejkach na poczcie.
  • System automatycznie wysyła powiadomienia o nowych dokumentach, zadaniach lub komentarzach ze strony księgowego obsługującego dany proces po stronie biura rachunkowego.
  • Wszystkie procesy są obsługiwane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Sage Biuro Rachunkowe Online Sage Biuro Rachunkowe Online Sage Biuro Rachunkowe Online

Zwiększ wydajność pracy

Oszczędzisz czas dzięki szybkiej automatyzacji a także ograniczysz czas spędzany na administracji, związanych ze zdobywaniem od klientów informacji i wprowadzaniem danych.

 

Buduj bliższe relacje z klientami

Zaoferuj lepszą obsługę klienta będąc zawsze na bieżąco, dzięki możliwości wglądu w dane w czasie rzeczywistym. A także udzielaj bardziej trafnych porad.

 

Realizuj plany

Rozwijaj bazę klientów i poszerzaj ofertę. Ale także zwiększaj zyski. I przede wszystkim zmień sposób, w jaki pracujesz.

 

Sprawdź ofertę programów Sage w naszym sklepie internetowym.
powrót Poznaj szczegóły oferty

 

Swobodnie organizuj pracę

Pracuj z każdego miejsca i o każdej porze bo wystarczy Ci dowolny komputer lub laptop z dostępem do sieci.

 

Zyskaj czas

Skończ z papierowymi dokumentami i wysyłaj, zapisuj oraz edytuj e-dokumenty zyskując więcej czasu dla siebie.

 

Sage Biuro Rachunkowe Online

Zoptymalizuj koszty

Ogranicz koszty dzięki automatyzacji procesów księgowych.

 

Zwiększ bezpieczeństwo

Elektroniczny dokument nigdzie się nie zagubi. Ponieważ nigdy nie utracisz żadnej ważnej informacji a wszystkie dane otrzymujesz na czas.

 

Zautomatyzuj swoją pracę

Jeszcze lepiej i efektywniej zarządzaj czasem pracy poprzez usprawnioną komunikację i uproszczoną wymianę dokumentów.

 

Zwiększ efektywność

Dostęp do niezbędnych dokumentów na dowolnym komputerze z dostępem do internetu.

 

Penta dostarcza programy Symfonia

Rozwiązania Sage

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Dlatego Penta to Złoty Autoryzowany Partner Sage a tytuł ten potwierdza najwyższy poziom umiejętności. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i terminowości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Bo Symfonia od Penta to Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Może zainteresuje Cię także:

Poszerz swoje doświadczenie! Skorzystaj z usprawniających i rozbudowujących system dodatków
Kompleksowe wdrożenia systemów Sage, kursy i szkolenia w formie praktycznych warsztatów komputerowych
Usługi informatyczne w ramach stałej umowy - wykup czas pracy naszych ekspertów!

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy