Sage e-Audytor

Sage e-Audytor – kontrola plików JPK jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek

Penta oferuje e-Audytor od Sage – platformę do weryfikacji plików JPK wspierającą bezpieczeństwo rozliczeń podatkowych. Co miesiąc mozolnie przygotowujesz niezbędne dla Urzędu Skarbowego dane. Tymczasem kontrola JPK wymaga olbrzymich nakładów czasu. Dlatego jako Złoty Partner Sage przedstawiamy platformę e-Audytor do weryfikacji plików JPK, stworzoną z myślą o wspieraniu naszych klientów rozliczających VAT. Dzięki niemu dokładnie sprawdzisz poprawność danych raportowanych w deklaracji JPK i pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu. Ale nowa platforma od Sage to przede wszystkim świetne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw, które na bieżąco dostosowuje się do wszystkich wymogów. Właśnie dlatego dzięki Sage e-Audytor unikasz błędów i minimalizujesz ryzyko konsekwencji karnych. Tak więc sprawdź soje JPK ale przede wszystkim korzystaj z wygodnego narzędzia, ponieważ możesz go uzyć z każdego miejsca z dostępem do internetu.

Co zyskujesz?

Narzędzie Sage e-Audytor zapewnia Ci stuprocentowe bezpieczeństwo poprzez pełną weryfikację wszelkich niezgodności. Dlatego weryfikując JPK unikasz wysyłania jakiejkolwiek korekty do Urzędu Skarbowego. Co za tym idzie – oszczędzisz czas i oszczędzisz sobie ewentualnych nieprzyjemności, wynikających z nieprawidłowego rozliczenia podatkowego. No i oczywiście Sage pomoże Ci co miesiąc przygotować prawidłowe sprawozdanie finansowe.

Dzięki Sage oferujemy Ci wygodne i niezawodne rozwiązanie a platforma usprawni Twoje rozliczenia i pozwoli Ci uniknąć jakichkolwiek nieprzyjemności ze strony fiskusa. Dlatego Sage e-Audytor gwarantuje Ci oszczędność czasu i komfort płynnego działania Twojej firmy. Więc zacznij już teraz kontrolować pliki JPK.

Każdy z pakietów Sage e-Audytor pozwala Ci na import i sprawdzenie plików JPK oraz pełen podgląd danych. Możesz także weryfikować dzięki wszystkim trzem pakietom status kontrahenta na dzień faktury na liście faktur zakupu i importować pliki JPK_VAT i JPK_FA ze sprawdzeniem technicznym, a także eksportować dane w formatach Excel i PDF. Warto wybrać pakiet Audytor, ponieważ posiadasz wtedy wszystkie możliwości – zarówno dotyczące kontroli podatkowej, jak i tworzenia sprawozdania finansowego.

Sprawdź ofertę programów Sage w naszym sklepie internetowym.
powrót Poznaj szczegóły oferty

Możliwości platformy Sage e-Audytor

Sage proponuje 3 pakiety, które oferują weryfikację VAT, więc zyskujesz bezpieczeństwo prawno-podatkowe firmy i opcję weryfikowania na bieżąco statusu kontrahenta. No i będziesz mógł także przeprowadzić pre-kontrole podatkowe plików i zyskasz pewność poprawnego przygotowania raportów. Kontrola JPK jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Pakiet Kontroler:

  • weryfikacja VAT
  • status kontrahenta
  • kontrola podatkowa

Pakiet Weryfikator: 

  • weryfikacja VAT
  • status kontrahenta
  • sprawozdanie finansowe

Pakiet Audytor: 

  • weryfikacja VAT
  • status kontrahenta
  • sprawozdanie finansowe
  • kontrola podatkowa
Skorzystaj również z rozwiązania Sage e-Sprawozdania Finansowe

aplikacji do przygotowania i wygodnej obsługi elektronicznych sprawozdań finansowych.

 

Penta dostarcza programy Symfonia

Rozwiązania Sage

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Dlatego Penta to Złoty Autoryzowany Partner Sage a tytuł ten potwierdza najwyższy poziom umiejętności. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i terminowości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Bo Symfonia od Penta to Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy