Sage e-Sprawozdania Finansowe

Sage e-Sprawozdania Finansowe

Aplikacja do przygotowania i wygodnej obsługi elektronicznych sprawozdań finansowych

Czy Twoja firma jest zobowiązana do sporządzania sprawozdań finansowych? Jeżeli tak to pamiętaj, że od października 2018 możesz to robić wyłącznie w formie elektronicznej. Z nami pewnie, bezpiecznie, zgodnie z wymogami Ministerstwa Finansów przejdziesz przez nowe wyzwanie 2019 roku. Tą pewność zyskasz dzięki Sage e-Sprawozdania Finansowe.

 

Dzięki Sage e‑sprawozdania Finansowe możesz:

 

Przygotować wymagane przez MinisteSstwo Finansów wersje sprawozdań finansowych dla

jednostki mikro, jednostki małej, jednostki innej, jednostki innej skonsolidowanej. Ale także dla jednostki NGO, banku, zakładu ubezpieczeń, alternatywnej spółki inwestycyjnej, domu maklerskiego, SKOKu, SKOKu jednostki małej, zakładu ubezpieczeń (skonsolidowanego). I w końcu dla domu maklerskiego (skonsolidowanego).

Korzystać z ułatwień do wprowadzania danych poprzez

import danych wygenerowanych w programie księgowym np. Sage Symfonia ERP lub z innego e‑sprawozdania finansowego. Jak również masowemu kopiowaniu danych do Excela, które umożliwia przygotowanie danych i kontynuowanie pracy w arkuszu kalkulacyjnym. Ponadto pracę na wielu kopiach/wersjach sprawozdania finansowego aż do osiągniecia finalnej wersji. A także ręcznemu wprowadzaniu danych i wielokrotnej możliwości  modyfikowania zawartości e‑sprawozdania. Możesz również  dodawać informacje uzupełniające do każdej pozycji w sprawozdaniu. To nie wszystko ponieważ rozwiązanie pozwala na dodawanie złączników do sprawozdania np. polityki rachunkowości firmy oraz przygotowanie sprawozdania finansowego na kolejne okresy poprzez kopiowanie danych z poprzednich lat.

Umożliwia wygodny i czytelny podgląd wygenerowanego sprawozdania dzięki

możliwości zapisania efektów pracy w każdej chwili, w wielu kopiach i powrót do nich w dowolnym momencie. Ale również dzięki generowaniu podglądu wydruku ułatwiającego zapoznanie się z treścią i zatwierdzenie sprawozdania osobom akceptującym (np. biegły rewident, członkowie zarządu). I w końcu dzięki podpisaniu sprawozdania kwalifikowanym podpisem elektronicznym za pomocą aplikacji SF Podpis lub profilem zaufanym ePUAP przez wszystkie osoby zobowiązane do tego ustawą (np. wszystkich członków zarządu w spółkach kapitałowych).

Zapewnia zapis i kontrolę poprzez

możliwość zapisania gotowego sprawozdania finansowego do pliku XML w wymaganej przez Ministerstwo Finansów strukturze. Oczywiście wraz ze wszystkimi wymaganymi dodatkowymi załącznikami, objaśnieniami i podpisami. A przy zapisie automatyczna weryfikacja poprawności wygenerowanego e‑sprawozdania finansowego i jego zgodności z wymaganą przez Ministerstwo Finansów schemą.

Sprawdź ofertę programów Sage w naszym sklepie internetowym.
powrót Poznaj szczegóły oferty

Sage e‑Sprawozdania Finansowe w 4 krokach:

 

Sage e-Sprawozdania Finansowe

Krok 1: Generowanie

Łatwo przygotowujesz wszystkie wzory sprawozdań finansowych wymagane przez Ministerstwo Finansów

 

Krok 2: Import

Bezproblemowo importujesz dane z plików XML lub z innych sprawozdań finansowych wygenerowanych w systemie księgowym

 

Sage e-Sprawozdania Finansowe

Krok 3: Weryfikacja

Merytorycznie zweryfikujesz poprawność danych zawartych w sprawozdaniu za pośrednictwem aplikacji sage-e-audytor

 

Krok 4: Modyfikacja

Wygodnie pracujesz na wielu kopiach sprawozdań, wprowadzasz dane i modyfikujesz je aż do osiągniecia finalnej wersji

 

Krok 5: Podpisywanie

Szybko przeglądasz oraz podpisujesz finalną wersję korzystając z dedykowanego narzędzia SF-Podpis lub bezpośrednio w eSprawozdania Enterprise

Penta dostarcza programy Symfonia

Programy Symfonia

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Dlatego Penta to Złoty Autoryzowany Partner Sage a tytuł ten potwierdza najwyższy poziom umiejętności. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i terminowości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Bo Symfonia od Penta to Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Może zainteresuje Cię także:

Kompleksowy systemem do zarządzania przedsiębiorstwem. Niestandardowe rozwiązania w standardzie.

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy