Symfonia 50 Cloud

Skup się na tym co dla Ciebie najważniejsze, resztę zautomatyzujemy

Codziennie wykonujesz setki żmudnych i pracochłonnych czynności, korzystając z programów o wąskim spektrum funkcjonalnym. Czy wiesz, że program Symfonia 50cloud ułatwia obsługę najbardziej skomplikowanych procesów księgowych? Ponadto dzięki pełnej automatyzacji powtarzalnych procesów, łatwo i szybko wykonasz swoją pracę. Ponadto otrzymasz narzędzia do wprowadzania danych i ich modyfikacji. Dzięki temu już nigdy nie będziesz musiał ręcznie wprowadzać danych np. pochodzących od klientów faktur. No i możesz skupić się tylko na weryfikacji poprawności dokumentów lub dokonaniu niezbędnych korekt.

 

Ciesz się wolnością dzięki księgowości w chmurze!

Chcesz obsłużyć pełną księgowość programem, który jest zintegrowany z Microsoft 365? Więc wybierz  Sage Symfonia 50cloud. Ponieważ to pierwszy hybrydowy program obsługujący pełną księgowość. Ale również program , który pozwala na łatwe prowadzenie ksiąg rachunkowych w sposób najbardziej przyjazny dla użytkownika. Symfonia 50cloud pomoże Ci zrealizować wszystkie kluczowe operacje księgowe. Na przykład budowę planu kont i łatwe wprowadzanie różnego typu dokumentów księgowych. Ale także automatyczny bilans zamknięcia i pełne rozrachunki, aż do gotowych zestawień oraz sprawozdań.

Swoboda dostępu do danych

Symfonia 50cloud pozwoli Ci łatwo sprawdzić kondycję finansową firmy i zapewni Twojemu biznesowi niezbędną kontrolę. Ponadto dzięki chmurze zyskasz dostęp do swoich danych gdziekolwiek jesteś.

Wygodne raporty kontrolne

Program umożliwi Ci zbiorcze sprawdzenie, czy przelewy wychodzące i przychodzące zawierają poprawne kwoty. Ale także pozwoli Ci na eksport gotowego do edycji raportu Excel – w celu przekazania kontrahentowi, urzędowi skarbowemu, czy na potrzeby archiwizacji.

Innowacyjna technologia w służbie bezpieczeństwa

Czy wiesz, że programy Symfonia 50cloud wyposażone są w silnik bazodanowy SQL, który zapewnia najwyższy poziom zabezpieczeń. Właśnie dlatego nie będziesz musiał szyfrować dostępu do serwera, aby zabezpieczyć informacje, co wiąże się z niższymi kosztami. Ponadto zyskasz możliwość ustawiania polityki haseł, w tym ich ważności. No i dane w chmurze, w której przechowywane są informacje, będą bezpieczniejsze niż na lokalnym serwerze.

Sprawdź ofertę programów Sage w naszym sklepie internetowym.

 

powrót Poznaj szczegóły oferty

Rozwijaj firmę za pomocą Sage Symfonia 50cloud Finanse i Księgowość i Microsoft Office 365

Jeżeli myślałeś o zwiększeniu wydajności i kontroli na firmowymi finansami i zarządzaniem całą firmą wybierz Symfonię 50cloud. Bo dzięki połączeniu Twoich ulubionych programów, których używasz na co dzień w swojej pracy: Symfonia, Outlook, Word, Excel, PowerPoint, w jedno nowoczesne rozwiązanie, możesz teraz robić więcej. Gdziekolwiek jesteś, kiedykolwiek chcesz i na dowolnym urządzeniu.

Penta dostarcza programy Symfonia

Symfonia Złoty Partner +

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Dlatego Penta uzyskała status Symfonia Złoty Partner + . Tytuł ten potwierdza najwyższy poziom specjalizacji. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i terminowości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Bo Symfonia od Penta to Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Może zainteresuje Cię także:

Poszerz swoje doświadczenie! Skorzystaj z usprawniających i rozbudowujących system dodatków
Kompleksowe wdrożenia systemów Sage, kursy i szkolenia w formie praktycznych warsztatów komputerowych
Profesjonalne wsparcie IT wtedy, kiedy potrzebujesz – wykup czas pracy naszych ekspertów!

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy