Symfonia e-Sprawozdania Finansowe

Symfonia e-Sprawozdania Finansowe – bezpiecznie i wygodnie wysyłaj elektroniczne sprawozdania finansowe

Czy Twoja firma jest zobowiązana do sporządzania sprawozdań finansowych? Jeżeli tak to pamiętaj, że od października 2018 możesz to robić wyłącznie w formie elektronicznej. Tak więc z nami pewnie, bezpiecznie i zgodnie z wymogami Ministerstwa Finansów przejdziesz przez nowe wyzwanie 2019 roku. Tą pewność zyskasz dzięki Symfonia e-Sprawozdania Finansowe. Dlatego przygotuj wymagane przez Ministerstwo Finansów wersje sprawozdań finansowych dla jednostki mikro, jednostki małej, jednostki innej, jednostki innej skonsolidowanej. Ale także dla jednostki NGO, banku, zakładu ubezpieczeń, alternatywnej spółki inwestycyjnej, domu maklerskiego, SKOKu, SKOKu jednostki małej, zakładu ubezpieczeń (skonsolidowanego). I w końcu dla domu maklerskiego (skonsolidowanego).

Korzystaj z ułatwień do wprowadzania danych

Importuj dane wygenerowane w programie księgowym np. Symfonia ERP Finanse i Księgowość lub z innego e‑Sprawozdania finansowego. Ponadto masowo kopiuj dane do Excela, dzięki czemu możesz przygotować dane i kontynuować pracę w arkuszu kalkulacyjnym. Co więcej pracuj na wielu kopiach/wersjach sprawozdania finansowego aż do osiągniecia finalnej wersji a także ręcznie wprowadzaj dane i wielokrotnie modyfikuj zawartości e‑Sprawozdania. No i w końcu dzieki Symfonia e-Sprawozdania Finansowe możesz dodawać również informacje uzupełniające do każdej pozycji w sprawozdaniu. Ale to nie wszystko! Ponieważ rozwiązanie pozwala na dodawanie złączników do sprawozdania np. polityki rachunkowości firmy oraz przygotowanie sprawozdania finansowego na kolejne okresy poprzez kopiowanie danych z poprzednich lat.

Weryfikuj sprawozdanie dzięki wygodnemu i czytelnemu podglądowi

Dzięki Symfonia e-Sprawozdanie Finansowe możesz zapisywać efekty pracy w każdej chwili, w wielu kopiach i powracać do nich w dowolnym momencie. Ale również możesz generować podglądu wydruku ułatwiającego zapoznanie się z treścią i zatwierdzenie sprawozdania osobom akceptującym (np. biegły rewident, członkowie zarządu). Ponadto aplikacja umożliwia podpisanie sprawozdania kwalifikowanym podpisem elektronicznym za pomocą aplikacji SF Podpis lub profilem zaufanym ePUAP przez wszystkie osoby zobowiązane do tego ustawą (np. wszystkich członków zarządu w spółkach kapitałowych).

Zapisuj i kontroluj gotowe sprawozdanie

Możesz zapisać gotowe sprawozdanie finansowe do pliku XML w wymaganej przez Ministerstwo Finansów strukturze. Ponadto ujmiesz w nim wszystkie wymagane dodatkowe załączniki, objaśnienia i podpisy a przy zapisie aplikacja automatycznie zweryfikuje poprawność wygenerowanego e‑Sprawozdania finansowego i jego zgodność z wymaganą przez Ministerstwo Finansów schemą. Dlatego stosuj Sage e-sprawozdanie Finansowe dla komfortu i bezpieczeństwa swojej firmy.

 

Sprawdź ofertę programów Symfoniaw naszym sklepie internetowym.

 

powrót Poznaj szczegóły oferty

Symfonia e‑Sprawozdania Finansowe w 4 krokach:

 

Sage e-Sprawozdania Finansowe

Krok 1: Generowanie

Łatwo przygotowujesz wszystkie wzory sprawozdań finansowych wymagane przez Ministerstwo Finansów

 

Krok 2: Import

Bezproblemowo importujesz dane z plików XML lub z innych sprawozdań finansowych wygenerowanych w systemie księgowym

 

Sage e-Sprawozdania Finansowe

Krok 3: Weryfikacja

Merytorycznie zweryfikujesz poprawność danych zawartych w sprawozdaniu za pośrednictwem aplikacji sage-e-audytor

 

Krok 4: Modyfikacja

Wygodnie pracujesz na wielu kopiach sprawozdań, wprowadzasz dane i modyfikujesz je aż do osiągniecia finalnej wersji

 

Krok 5: Podpisywanie

Szybko przeglądasz oraz podpisujesz finalną wersję korzystając z dedykowanego narzędzia SF-Podpis lub bezpośrednio w eSprawozdania Enterprise

Penta dostarcza programy Symfonia

Symfonia Złoty Partner +

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Dlatego Penta uzyskała status Symfonia Złoty Partner + . Tytuł ten potwierdza najwyższy poziom specjalizacji. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i terminowości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Bo Symfonia od Penta to Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy