Symfonia ERP e-Pracownik

Symfonia ERP e-Pracownik – rozwiązanie usprawniające pracę działu HR i kadr

Symfonia ERP e-Pracownik stanowi rozszerzenie systemu kadrowego Symfonia Kadry i Płace, wspierające komunikację i zarządzanie pracownikami, a także wymianę informacji w zespole. Rozwiązanie ponadto usprawnia pracę stacjonarną i zdalną, dzięki możliwości pracy na komputerach i urządzeniach przenośnych. Aplikacja służy do samoobsługi pracowniczej, wspomaga pracę pojedynczych pracowników oraz ich przełożonych.

Z wykorzystaniem rozszerzenia e-Pracownik, wszyscy pracownicy i współpracownicy mogą wykonać wiele czynności samodzielnie, które dotychczas wymagały kontaktu z przełożonym lub specjalistą ds. kadr i płac. Poprzez oferowane rozwiązanie użytkownicy złożą wniosek o urlop, delegację, zaktualizują numer rachunku bankowego lub wygodnie dokonają zgłoszenia współmałżonka do ubezpieczenia zdrowotnego. Szeroki zakres czynności obsłużysz szybciej niż w tradycyjnej formie, bez konieczności wykonywania zbędnych wydruków.

Funkcjonalności

Poznaj podstawowe funkcjonalności rozwiązania Symfonia ERP e-Pracownik.

 • Obsługa nieobecności

Funkcjonalność w pełni zastępuje obieg dokumentów papierowych i jest wystarczająca w przypadku kontroli dokumentacji. Użytkownik samodzielnie złoży dowolnego typu wniosek urlopowy, który automatycznie zostanie przesłany do akceptacji. Ostateczna informacja o urlopie trafia do kalendarza pracownika w systemie Symfonia ERP Kadry i Płace, gdzie specjalista dokonuje rozliczenia nieobecności.

 • Rozbudowany self-service

Znaczna liczba procesów może odbywać się bezpośrednio przez pracowników w formie samoobsługowej (self-service) przez przeglądarkę internetową. To znaczna wygoda oraz oszczędność czasu pracowników oraz specjalistów ds. kadr i płac. Poprzez wybór narzędzia wyeliminujesz także błędy występujące podczas przepisywania danych z papierowych dokumentów. Co więcej, poprzez cyfryzację w dowolnym momencie, dostępna jest pełna ewidencja wszelkich spraw i wszelkich zarejestrowanych informacji.

 • Kompletny dostęp do informacji

Pracownicy firmy mogą w dowolnym momencie sprawdzić swoje saldo urlopowe oraz aktywne i przeszłe wnioski urlopowe. Ponadto każdy z wniosków zawiera pełne informacje o procesie akceptacji oraz jego uczestnikach.

 • Obsługa zastępstw

W trakcie składania wniosku pracownik może wskazać, kto będzie go zastępował podczas nieobecności. Przełożony z kolei podczas jego akceptacji ma dostęp do informacji o dostępności osób z jego zespołu w trakcie planowanej nieobecności, co pomaga podjąć właściwą decyzję.

 • Dostęp do własnych danych

Istnieje możliwość udostępniania pracownikom dostępu do wybranych własnych danych ewidencjonowanych w programie Symfonia ERP Kadry i Płace. Co więcej, użytkownicy mogą dokonywać ich weryfikacji oraz wnioskować o ich zmianę, a także zyskują podgląd swoich wynagrodzeń. Co więcej, ważne dokumenty można publikować bezpośrednio w witrynie Symfonia e-Pracownik, na kontach poszczególnych osób.

 • Elektroniczna obsługa wniosków

Istnieje także możliwość stworzenia zbioru wniosków, oświadczeń czy poleceń, które będą dostępne dla pracowników i kierowników. Mogą one dotyczyć zarówno procesów związanych z HR, procesów kadrowych, jak i innymi procesami firmowymi.

 • Harmonogramowanie czasu pracy

Co więcej przełożony może określić kalendarz pracy dla członków swojego zespołu, wykorzystując wzorce dni z programu Symfonia ERP Kadry i Płace, a także wprowadzać w nich zmiany.

 • Akceptacja i rozliczanie delegacji

Rozwiązanie ponadto umożliwia pełną obsługę delegacji w formie elektronicznej. Pracownicy terenowi nie będą musieli dostarczać drukowanych lub uzupełnionych ręcznie dokumentów do biura. Pracodawca zyskuje większe możliwości akceptacji wyjazdów służbowych, kontroli kosztów oraz dodatkową oszczędność czasu pracy pracowników.

 

Co dalej?

Nasi specjaliści doradzą Ci jak w największym stopniu wykorzystać możliwości oprogramowania Symfonia ERP E-Pracownik. Przejdź bezpośrednio do oferowanych produktów lub skontaktuj się z naszym doradcą. Pomożemy Ci wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Zapoznaj się z pełną ofertą programów Symfonia w naszym sklepie internetowym.

powrót Poznaj szczegóły oferty

Poznaj kluczowe korzyści

 

 • Integracja i automatyzacja

Rozwiązanie jest w pełni zintegrowane z Symfonią ERP Kadry i Płace. Wszystkie wprowadzone dane są automatycznie przenoszone do modułu Symfonia ERP Kadry i Płace.

W rezultacie zanika ryzyko wprowadzenia błędnych danych do systemu, a specjalista ds. kadr i płac zyskuje pełną kontrolę nad całym procesem.

Oprogramowanie Symfonia ERP e-Pracownik może być także połączone z popularnymi systemami rejestracji czasu pracy dostępnymi na rynku. Zapisy godzin wejścia/wyjścia z pracy oraz przerw są wtedy przenoszone i oznaczane w Symfonii e-Pracowniku. Ponadto mogą być weryfikowane i korygowane przez kierownika, a także wczytywane z pliku.

 

 • Wielojęzyczność

Symfonia e-Pracownik w standardzie obsługuje następujące języki: polski, angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński. Ponadto każdy z użytkowników może wybrać preferowany język.

 

 • Bezpieczeństwo

Rozwiązanie Symfonia ERP e-Pracownik może być uruchomiony zarówno na serwerach Windows, jak i w chmurze. Dostęp do witryny posiadasz całodobowo, bez ograniczeń czasowych, z dowolnego miejsca i urządzenia.

Ponadto aktualizacja danych pomiędzy Symfonią ERP e-Pracownikiem a Symfonią ERP Kadry i Płace następuje niemal natychmiast.

Oprócz standardowych metod logowania opcjonalnie, istnieje także możliwość integracji z firmową domeną Windows oraz wprowadzenie dodatkowych zabezpieczeń. Co więcej, cała komunikacja jest szyfrowana bezpiecznym protokołem SSL.

 

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy