Symfonia ERP Kadry i Płace

Symfonia ERP Kadry i Płace – najlepszy program do kadr i płac dla Twojej firmy

System Symfonia ERP Kadry i Płace wspomaga zarządzanie wszystkimi procesami pracowniczymi niezależnie od wielkości firmy. Dlatego też rozwiązanie znajduje zastosowanie zarówno w małej średniej organizacji, a także w rozbudowanej korporacji. Z wykorzystaniem Symfonia Kadry i Płace obsłużysz nawet do 15 000 pracowników i współpracowników na liście płac. Ponadto obsługuje wszystkie zmiany prawne, generuje wymagane prawem raporty podobnie jak zestawienia dla urzędów i instytucji państwowych. Dodatkowo możesz ustawić ponad 150 raportów dopasowanych do własnych wymagań. Z Symfonia KiP wyślesz elektroniczne PITy do pracowników zaszyfrowanym mailem, a także rozliczysz pakiety medyczne i sportowe. Co więcej, korzystając z tego sprawdzonego rozwiązania przechowasz pełną dokumentację pracowników w spersonalizowanych e-Teczkach i obsłużysz PPK (Pracownicze Plany Kapitałowe).

Wybierz oferowane przez nas rozwiązanie dla pełnej obsługi procesów kadrowych i płacowych w swojej firmie w ramach jednego systemu. W efekcie zaoszczędzisz  sporo czasu, ponieważ wszystkie czynności  dotyczące całego  zespołu firmy i całej dokumentacji HR wykonasz w jednym miejscu.

 

Symfonia ERP Kadry i Płace – dostępne pakiety

Poznaj dostępne pakiety i w konsekwencji wybierz rozwiązanie w największym stopniu odpowiadające wymaganiom Twojej organizacji:

  • Pakiet Ekonomiczny

Symfonia ERP Kadry i Płace w pakiecie Ekonomicznym, to optymalne rozwiązanie dedykowane dla mniejszych firm zatrudniających w rożnych formach do 50 osób. Ta wersja oprogramowania wystarczająco odpowiada potrzebom kadrowo-płacowym typowej firmy, gdyż uwzględnia obowiązki raportowania do instytucji publicznych.

  • Pakiet Uniwersalny

Symfonia ERP Kadry i Płace w pakiecie Uniwersalnym, jest idealnym rozwiązaniem dedykowanym średnim firmom zatrudniającym w rożnych formach do 200 osób. Ten wariant oprogramowania posiada kompleksowe narzędzia usprawniające obsługę rozbudowanych procesów pracowniczych. System ponadto umożliwia większą automatyzacje procesów i wpływa na poprawę komunikacji z pracownikami. Dodatkowo rozwiązanie umożliwia pełną integrację z innymi aplikacjami wykorzystywanymi w organizacji.

  • Pakiet Profesjonalny

Symfonia ERP Kadry i Płace w pakiecie Profesjonalnym, stanowi kompleksowe rozwiązanie dla średnich i dużych przedsiębiorstw posiadających powyżej 200 osób na liście płac. Ta opcja oprogramowania zawiera narzędzia dedykowane dla firm z wymagającymi procesami biznesowymi. Co więcej, system jest odpowiedzią na potrzeby organizacji w zakresie wykorzystywania danych w celu różnego rodzaju analiz. Oprogramowanie umożliwia automatyzację zaawansowanych czynności kadrowo-płacowych oraz pozwala na rozbudowę systemu.

 

Nasz doradca handlowy kompleksowo przedstawi informacje na temat poszczególnych pakietów Symfonia ERP Kadry i Płace oraz szczegółowo zaprezentuje korzyści płynące z wyboru poszczególnych opcji. Nasi specjaliści ponadto skonfigurują wybrany pakiet zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami Twojej organizacji, a następnie przeprowadzą szczegółowe szkolenie dla Twojego zespołu. Skorzystaj z naszego doświadczenia, abyś świadomie wybrał pakiet najlepiej odpowiadający wymaganiom Twojej firmy.

Zapoznaj się z pełną ofertą programów Symfonia w naszym sklepie internetowym.
powrót Kup teraz

Poznaj kluczowe korzyści

 

  • Skalowalność

Oprogramowanie jest w pełni skalowalne, dlatego możliwe  jest dopasowanie systemu względem potrzeb zarówno małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Nasi specjaliści dokonają konfiguracji systemu bezpośrednio do wymagań Twojej organizacji.

 

  • Zgodność z przepisami

Program Symfonia ERP Kadry i Płace to oprogramowanie zawsze zgodne z obowiązującym stanem prawnym, ponieważ jest na bieżąco dostosowywany do zmieniających się wymagań prawnych.

 

  • Kompleksowość

Symfonia ERP Kadry i Płace w pełni wspiera efektywne zarządzanie procesami pracowniczymi, podobnie jak zasobami ludzkimi w zakresie m.in. rekrutacji, rozwoju karier czy komunikacji. Z wykorzystaniem tego narzędzia, obsłużysz kluczowe procesy kadrowo-płacowe.

Penta dostarcza programy Symfonia

Symfonia Złoty Partner +

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Dlatego Penta uzyskała status Symfonia Złoty Partner + . Tytuł ten potwierdza najwyższy poziom specjalizacji. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i terminowości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Bo Symfonia od Penta to Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Może zainteresuje Cię także:

Usprawnij pracę działu HR i kadr. Rozszerzenie do Symfonia Kadry i Płace do samoobsługi pracowniczej.
Kompleksowe wdrożenia systemów Sage, oraz kursy i szkolenia w formie praktycznych warsztatów komputerowych
Zabezpiecz ciągłość swojego biznesu. Profesjonalne wsparcie IT wtedy, kiedy potrzebujesz – wykup czas pracy naszych ekspertów!

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy