Symfonia ERP Kadry i Płace

Program Symfonia ERP Kadry i Płace – najlepszy program kadrowo-płacowy dla Twojej firmy.

Program Symfonia jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdej firmy. Pozwala na zautomatyzowanie większości czynności, związanych z obsługą kadr i płac w przedsiębiorstwie.
Symfonia ERP Kadry i Płace wspomaga zarządzanie wszystkimi procesami pracowniczymi, niezależnie od wielkości firmy. Rozwiązanie to znajdzie zastosowanie zarówno w małej, czy średniej organizacji, ale także w rozbudowanej korporacji. Symfonia Kadry i Płace umożliwi Ci obsługę nawet do 15 000 pracowników i współpracowników na liście płac.

Wynagrodzenia pracowników, ewidencja danych, rozliczanie czasu pracy

Kadry i płace Symfonia oraz dostępne rozszerzenia to kompletne oprogramowanie, pozwalające działać w oparciu o obowiązujące przepisy, ponieważ uwzględnia wszystkie zmiany prawne. Oprogramowanie powstało, żeby maksymalnie zoptymalizować i ułatwić codzienną pracę działów odpowiedzialnych za kadry i płace. Jest to narzędzie do skutecznego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi. Jeden program pozwala na obsługę pełnego zakresu informacji kadrowych, od przyjęcia pracownika, przez rozliczenia, badania, ewidencje szkoleń, historię zatrudnienia, aż do zakończenia współpracy.

Efektywny import danych kadrowych, szybkie rozliczanie wynagrodzeń pracowników firmy

Program Kadry i Płace to:

  • możliwość generowania raportów podobnych do zestawień dla urzędów i instytucji państwowych,
  • prowadzenie bazy danych osobowych,
  • możliwość ustawienia ponad 150 raportów, zgodnych z potrzebami Twojej firmy,
  • elektroniczna wysyłka PIT do pracowników, w formie zaszyfrowanych wiadomości,
  • rozliczenia pakietów medycznych i sportowych,
  • cała dokumentacja pracowników w spersonalizowanych e-Teczkach,
  • panel do obsługi Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Program Symfonia jest na bieżąco aktualizowany i spełnia wszystkie wymagania, narzucone przez polskie prawo pracy, dotyczące ewidencji danych pracowników, pełne rozliczanie wynagrodzeń, ekwiwalentów urlopowych, zasiłków chorobowych, deklaracji podatkowych, czy składek ZUS. Ułatwia także pracę działu kadr w zwolnieniach lekarskich, obsługuje przelewy elektroniczne, a także umożliwia pracownikom w korekcie wynagrodzeń pracowników firmy. Dane płacowe oraz prowadzenie kadr jest w tym systemie bardzo przejrzyste i intuicyjne.

Wybierz oferowane przez nas rozwiązanie dla pełnej obsługi procesów kadrowych i płacowych w swojej firmie w ramach jednego systemu. W efekcie zaoszczędzisz sporo czasu, ponieważ wszystkie czynności związane z obsługą kadrowo płacową wykonasz w jednym miejscu.

Program Kadry i Płace – podstawowe korzyści

Symfonia ERP Kadry i Płace to wszystkie procesy kadrowe i płacowe w jednolitym systemie. Pozwala na automatyzację pracy, dzięki czemu staje się ona dużo bardziej efektywna. Sprawdź, co możesz zyskać dzięki zastosowaniu oprogramowania od Symfonii.

Możliwość dopasowania do potrzeb Twojej firmy

System może zostać w pełni dopasowany do potrzeb małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Nasi specjaliści dokonają konfiguracji systemu bezpośrednio do wymagań Twoich firmy, tak żeby korzystanie z oprogramowania było dla Ciebie wygodne i praktyczne.

Oprogramowanie w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami

Program Symfonia jest na bieżąco dostosowywany do zmieniających się wymagań prawnych, dzięki czemu zawsze jest zgodny z obowiązującymi przepisami.

Obsługa wszystkich procesów kadrowo-płacowych w jednym miejscu

Symfonia ERP Kadry i Płace kompleksowo wspiera efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi i procesami pracowniczymi. Pozwala na obsługę wszystkich kluczowych procesów kadrowo-płacowych.

Kadrowo płacowy program Symfonia – dostępne pakiety

Poznaj dostępne pakiety i wybierz rozwiązanie, które w największym stopniu będzie odpowiadało wymaganiom Twojej organizacji:

Pakiet Ekonomiczny

Symfonia ERP Kadry i Płace w pakiecie ekonomicznym, to optymalne rozwiązanie dedykowane dla mniejszych firm, zatrudniających w rożnych formach do 50 osób. Ta wersja oprogramowania wystarczająco odpowiada potrzebom kadrowo-płacowym, ponieważ uwzględnia obowiązki raportowania do instytucji publicznych.

Pakiet Uniwersalny

Pakiet uniwersalny jest idealnym rozwiązaniem dedykowanym średnim firmom zatrudniającym w różnych formach do 200 osób. Ten wariant oprogramowania posiada kompleksowe narzędzia usprawniające obsługę rozbudowanych procesów pracowniczych. System umożliwia większą automatyzację procesów i wpływa na poprawę komunikacji z pracownikami. Dodatkowo pozwala na pełną integrację z innymi aplikacjami, wykorzystywanymi w organizacji.

Pakiet Profesjonalny

pakiecie profesjonalnym zyskujesz kompleksowe rozwiązanie dla średnich i dużych przedsiębiorstw, posiadających powyżej 200 osób na liście płac. Ta opcja oprogramowania zawiera narzędzia dedykowane dla firm z wymagającymi procesami biznesowymi. System w tym pakiecie pozwala na wykorzystywanie danych w celu przeprowadzania różnego rodzaju analiz. Oprogramowanie umożliwia automatyzację zaawansowanych czynności kadrowo-płacowych oraz pozwala na rozbudowę systemu.

Symfonia ERP Kadry i Płace z Penta

Skorzystaj z oferowanego przez nas rozwiązania i przenieś obszary kadrowo-płacowe Twojej firmy na wyższy poziom.

Nasz doradca handlowy kompleksowo przedstawi Ci informacje na temat poszczególnych pakietów Symfonia ERP Kadry i Płace oraz szczegółowo zaprezentuje korzyści płynące z wyboru danej opcji.

Program kadrowy online z Penta

Ponadto nasi specjaliści skonfigurują wybrany pakiet zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami Twojej organizacji, a następnie przeprowadzą szczegółowe szkolenie dla Twojego zespołu. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Pomożemy Ci wybrać pakiet najlepiej odpowiadający wymaganiom Twojej firmy.

Zapoznaj się z pełną ofertą programów Symfonia w naszym sklepie internetowym.

powrót Kup teraz

Poznaj kluczowe korzyści

 

  • Skalowalność

Oprogramowanie jest w pełni skalowalne, dlatego możliwe  jest dopasowanie systemu względem potrzeb zarówno małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Nasi specjaliści dokonają konfiguracji systemu bezpośrednio do wymagań Twojej organizacji.

 

  • Zgodność z przepisami

Program Symfonia to oprogramowanie zawsze zgodne z obowiązującym stanem prawnym, ponieważ jest na bieżąco dostosowywany do zmieniających się wymagań prawnych.

 

  • Kompleksowość

Symfonia w pełni wspiera efektywne zarządzanie procesami pracowniczymi, podobnie jak zasobami ludzkimi w zakresie m.in. rekrutacji, rozwoju karier czy komunikacji. Z wykorzystaniem tego narzędzia, obsłużysz kluczowe procesy kadrowo-płacowe.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy