Symfonia Finanse i Księgowość

Symfonia Finanse i Księgowość – program księgowy skrojony do Twoich potrzeb

Oprogramowanie Symfonia Finanse i Księgowość, to niekwestionowany lider wśród rozwiązań finansowo księgowych na rynku. Program wspiera obsługę księgowości oraz bieżącą kontrolę należności i zobowiązań. Co więcej przyspiesza realizację dokonywanych operacji księgowych i pozwala na automatyzację przeprowadzanych działań. System jest regularnie aktualizowany w odpowiedzi na częste zmiany w  prawie podatkowym i  bilansowym. W rezultacie otrzymujesz sprawdzone rozwiązanie, zawsze bezpieczne i aktualne. Wybierając oprogramowanie Symfonia otrzymujesz nie tylko profesjonalny program księgowy, ale także wsparcie wykwalifikowanego zespołu Penta z zapleczem zarówno technicznym, jak i merytorycznym. Jako przedsiębiorca wiesz jak istotnym elementem jest nie tylko znalezienie odpowiedniego systemu, ale także jego sprawne wdrożenie w organizacji i rzeczowe przeszkolenie pracowników.

Symfonia Finanse i Księgowość – dostępne pakiety

Poznaj dostępne pakiety i wybierz rozwiązanie w największym stopniu odpowiadające wymaganiom Twojej organizacji:

  • Pakiet Ekonomiczny

Wybierz pakiet Ekonomiczny, jeżeli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania do prowadzenie ksiąg rachunkowych dla jednooddziałowej firmy handlowej lub usługowej ze standardowymi procesami biznesowymi. Oferowany system umożliwia integrację z innymi programami Symfonia, abyś w jeszcze większym stopniu mógł zautomatyzować codzienne czynności.

  • Pakiet Uniwersalny

Pakiet Uniwersalny to kompleksowe oprogramowanie do prowadzenia ksiąg rachunkowych dla firm jedno lub wielooddziałowych prowadzących działalność handlową, usługową lub produkcyjną w dowolnej branży. Oprogramowanie jest znaczącym wsparciem dla obsługiwanych procesów biznesowych, co w widoczny sposób poprawia efektywność prowadzonych działań. Przy wsparciu naszych specjalistów w prosty sposób dostosujesz program do wymagań swojej organizacji. Co więcej, rozbudowane narzędzia raportowe pozwalają na zastosowanie systemu również w jednostkach budżetowych

  • Pakiet Profesjonalny

Program umożliwia prowadzenie ksiąg rachunkowych dla firm jedno lub wielooddziałowych prowadzących działalność handlową, usługową lub produkcyjną w dowolnej branży. System jest znaczącym wsparciem w obsłudze rozbudowanych procesów biznesowych. Jego złożoność umożliwia stworzenie oprogramowania skrojonego do indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających przedsiębiorców oraz prowadzenie rachunkowości zarządczej. Oferowany system jest kompatybilny zarówno z innymi programami Symfonia, jak i rozwiązaniami informatycznymi innych dostawców.

Nasz doradca handlowy kompleksowo przedstawi informacje na temat poszczególnych pakietów Symfonia Finanse i Księgowość oraz szczegółowo zaprezentuje korzyści płynące z wyboru poszczególnych opcji. Skorzystaj z naszego doświadczenia, abyś świadomie wybrał pakiet najlepiej odpowiadający wymaganiom Twojej firmy. 

 

Nasi specjaliści skonfigurują wybrany pakiet zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami Twojej organizacji.Następnie przeprowadzą szczegółowe szkolenie dla Twojego zespołu, aby w jak największym stopniu wykorzystać możliwości systemu.O szczegóły zapytaj swojego opiekuna handlowego!
Zapoznaj się z pełną ofertą programów Symfonia w naszym sklepie internetowym.

 

powrót Kup teraz

Poznaj kluczowe korzyści

 

  • Wygoda

System jest z założenia wyjątkowo intuicyjny i prosty w obsłudze. Oferowany program księgowy został stworzony w sposób przemyślany, w dbałości o komfort pracy użytkowników. Zdecydowana większość rzadziej wykorzystywanych opcji jest ukryta, a dostępne w pierwszej linii są te funkcje, które są najczęściej wykorzystywane w codziennej pracy. Podejście nie tylko poprawia wygodę obsługi systemu, ale także usprawnia pracę zespołu.

  • Kompatybilność

Symfonia Finanse i Księgowość stanowi w pełni samodzielne i osobne rozwiązanie. Masz jednak możliwość powiązania programu  z pozostałymi modułami Symfonia, aby tym samym maksymalnie wykorzystać potencjał oprogramowania. Ponadto po przeprowadzeniu integracji z innymi oferowanymi rozwiązaniami informatycznymi może stanowić wsparcie w m.in. zarządzaniu sprzedażą i magazynem.

  • Bezpieczeństwo

Program Symfonia Finanse i Księgowość, to rozwiązanie na bieżąco dostosowywane do coraz nowszych wymagań prawnych. W rezultacie w odniesieniu do częstych zmian, otrzymujesz sprawdzone, regularnie aktualizowane i zawsze bezpieczne rozwiązanie. Co więcej możesz w pełni zarządzać poziomem uprawnień nadawanych poszczególnym użytkownikom. Jak również, kontrolować wprowadzane w systemie zmiany, przy pomocy dostępnym narzędzi weryfikujących poprawność danych.

Penta dostarcza programy Symfonia

Symfonia Złoty Partner +

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Dlatego Penta uzyskała status Symfonia Złoty Partner + . Tytuł ten potwierdza najwyższy poziom specjalizacji. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i terminowości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Bo Symfonia od Penta to Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy