Symfonia Handel

Symfonia Handel – program magazynowo sprzedażowy dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej organizacji

Symfonia Handel, to kompleksowe rozwiązanie realnie wpływające na zwiększenie sprzedaży i usprawniające zarządzanie magazynem. Z wykorzystaniem oprogramowania zautomatyzujesz proces zakupu i sprzedaży, a także zyskasz dostęp do wszystkich ważnych informacji w jednym miejscu. Program jest intuicyjny i prosty w obsłudze, a wbudowane mechanizmy kontroli wewnętrznej znacznie przyspieszają obsługę i niwelują ryzyko ewentualnych błędów. Wybierz oprogramowanie Symfonia i skorzystaj ze wsparcia specjalistów Penta. Doradzimy, zainstalujemy, a następnie wdrożymy system w Twojej organizacji. Rzeczowe przeszkolenie Twojego zespołu w jeszcze większym stopniu pozwoli Ci wykorzystać potencjał oferowanego oprogramowania.

Symfonia Handel – dostępne pakiety

Poznaj dostępne pakiety i wybierz rozwiązanie w największym stopniu odpowiadające wymaganiom Twojej organizacji:

  • Pakiet Ekonomiczny

Symfonia Handel w pakiecie ekonomicznym, to sprawdzone rozwiązanie dla jednooddziałowej firmy handlowej lub usługowej z kartoteką do 1000 towarów oraz prostymi, czy standardowymi procesami biznesowymi. Oprogramowanie stanowi znaczące wsparcie dla obsługiwanych procesów biznesowych, a także w widoczny sposób poprawia efektywność prowadzonych działań.

  • Pakiet Uniwersalny

Wybierz Symfonię Handel w pakiecie uniwersalnym, jeżeli potrzebujesz oprogramowania dla firm jedno lub wielooddziałowych ze złożonymi procesami handlowymi oraz rozbudowaną gospodarką magazynową (nawet do 255 magazynów). System stanowi kompletne rozwiązanie dla firm dysponujących zróżnicowanym asortymentem wymagającym dostosowania katalogów, rodzajów produktów, czy klientów do indywidualnych potrzeb. Co więcej, nasi specjaliści dopasują program do wymagań Twojej organizacji. Co więcej, dostęp do elastycznych analityk w znacznym stopniu ułatwia zarówno rozwinąć, jak i zwiększyć sprzedaż.

  • Pakiet Profesjonalny

Program stanowi najlepsze rozwiązanie dla firm handlowych, usługowych lub produkcyjnych. Symfonia Handel w pakiecie profesjonalnym jest odpowiedzią dla organizacji potrzebujących prowadzenie rachunkowości zarządczej oraz rozbudowanej analityki biznesowej, a także wsparcia w obsłudze złożonych procesów biznesowych. Ponadto, stopień zaawansowania oprogramowania, umożliwia dostosowanie systemu do specyfiki branży oraz indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających przedsiębiorców. Oferowany system jest kompatybilny zarówno z innymi programami Symfonia, jak i z systemami zewnętrznymi.

Nasz doradca handlowy kompleksowo przedstawi informacje na temat poszczególnych pakietów Symfonia Handel oraz szczegółowo zaprezentuje korzyści płynące z wyboru poszczególnych opcji. Skorzystaj z naszego doświadczenia, abyś świadomie wybrał pakiet najlepiej odpowiadający wymaganiom Twojej firmy. 

 

Nasi specjaliści skonfigurują wybrany pakiet zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami Twojej organizacji. Następnie przeprowadzą szczegółowe szkolenie dla Twojego zespołu, aby w jak największym stopniu wykorzystać możliwości systemu. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna handlowego!

Zapoznaj się z pełną ofertą programów Symfonia w naszym sklepie internetowym.

 

powrót

Poznaj kluczowe korzyści

Symfonia Handel to wiele korzyści, poznaj kluczowe:

  • Bezpieczeństwo

Symfonia Handel, to sprawdzone, systematycznie udoskonalane i zawsze bezpieczne rozwiązanie. W odniesieniu do częstych zmian, oprogramowanie jest na bieżąco aktualizowane zgodnie ze zmieniającym się prawem, m.in. podatkowym. W rezultacie otrzymujesz regularne informacje o zachodzących zmianach prawnych, a Twoja organizacja funkcjonuje nieustannie w zgodzie z aktualnie obowiązującymi przepisami.

  • Elastyczność

Zyskaj dostęp do najważniejszych informacji niezależnie od miejsca i czasu. Przy wykorzystaniu aplikacji masz możliwość zarządzania planami handlowców, a także otrzymujesz dostęp do bieżących zadań związanymi z prowadzeniem działu handlowego czy operacjami magazynowymi. Oferowany program magazynowo sprzedażowy możesz zintegrować z innymi rozwiązaniami informatycznymi lub popularnymi platformami sprzedaży online, aby maksymalnie dostosować funkcjonalności oprogramowania do specyfiki branży czy prowadzonej działalności.

  • Raporty i analizy

System stanowi szerokie spektrum rozwiązań analitycznych. Otrzymujesz dostęp do obszernego zbioru raportów i zestawień będących odpowiedzią na typowe potrzeby związane z pozyskiwaniem informacji. W rezultacie wspomniane funkcjonalności usprawnią analizę sytuacji przedsiębiorstwa i znacząco wpłyną na czas podejmowania kluczowych decyzji. Zwiększ efektywność swojego zespołu poprzez świadome zarządzanie i intuicyjny dostęp do rzeczowych informacji.

Penta dostarcza programy Symfonia

Symfonia Złoty Partner +

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Dlatego Penta uzyskała status Symfonia Złoty Partner + . Tytuł ten potwierdza najwyższy poziom specjalizacji. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i terminowości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Bo Symfonia od Penta to Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy