Sage Kadry i Płace One Payroll

Sage Kadry i Płace One Payroll

Poznaj najlepszy program do kadr i płac dla Twojej firmy

Czy wiesz, że to program, który zawsze jest zgodny z obowiązującym stanem prawnym. Ale Sage Kadry i Płace One Payroll to nie tylko niezawodne oprogramowanie. Ponieważ dzięki KIP możesz wspomóc zarządzanie wszystkimi procesami kadrowymi i płacowymi w każdej firmie. Zarówno tej małej jak i średniej, aż po wielkie korporacje zatrudniające powyżej 10 000 pracowników.

 

 

Używaj systemu stworzonego przez ekspertów by wspomagał pracę ekspertów kadrowych

Bo program Sage Kadry i Płace wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników w małych, średnich i dużych firmach. Ponadto obsługuje najważniejsze zmiany prawne oraz generuje wymagane prawem raporty i zestawienia dla urzędów i instytucji państwowych.

Dzięki Sage Kadry i Płace One Payroll

Obsłużysz nawet do 15 000 pracowników na liście płac. Ale także ustawisz ponad 150 raportów dopasowanych do własnych wymagań. Ponadto Symfonią Kadry i Płace wyślesz elektroniczne PITy do pracowników zaszyfrowanym mailem no i łatwo rozliczysz pakiety medyczne, czy pakiety sportowe i przechowasz dane pracowników w e-Teczce.

Kadry i płace z oprogramowaniem Sage to właściwy wybór

Od ponad 35 lat programy Sage pomagają firmom wszystkich rozmiarów zajmować się podatkami. Dlatego właśnie udało się nam rozwinąć silne relacje z podmiotami tworzącymi biznes i ściśle współpracujemy z administracją państwową. Ponadto dzięki temu, program Sage Kadry i Płace One Payroll zawsze opiera się na aktualnych przepisach. Ale producent Symfonii jest także uznawany za najlepszego dostawcę oprogramowania dla biznesu. Dlatego możesz spać spokojnie. A nasze rozwiązania będą tworzone z myślą o Twojej firmie.

Sprawdź ofertę programów Sage w naszym sklepie internetowym.
powrót Poznaj szczegóły oferty

Sage Kadry i Płace One Payroll

zawsze zgodny z przepisami

 

Sage Kadry i Płace One Payroll

w pełni skalowalny

 

Sage Kadry i Płace One Payroll

obsługuje większość procesów kadrowych

Penta dostarcza programy Symfonia

Rozwiązania Sage

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Dlatego Penta to Złoty Autoryzowany Partner Sage a tytuł ten potwierdza najwyższy poziom umiejętności. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i terminowości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Bo Symfonia od Penta to Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Może zainteresuje Cię także:

Kompleksowy systemem do zarządzania przedsiębiorstwem oraz niestandardowe rozwiązania w standardzie.
Kompleksowe wdrożenia systemów Sage, oraz kursy i szkolenia w formie praktycznych warsztatów komputerowych
Profesjonalne wsparcie IT wtedy, kiedy potrzebujesz – wykup czas pracy naszych ekspertów!

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy