Kadry i Płace One Payroll

Symfonia Kadry i Płace One Payroll

Poznaj najlepszy program do kadr i płac dla Twojej firmy

Czy wiesz, że to program, który zawsze jest zgodny z obowiązującym stanem prawnym. Ale Kadry i Płace od Symfonii to nie tylko niezawodne oprogramowanie. Ponieważ dzięki KIP możesz wspomóc zarządzanie wszystkimi procesami kadrowymi i płacowymi w każdej firmie. Zarówno tej małej jak i średniej, aż po wielkie korporacje zatrudniające powyżej 10 000 pracowników.

Używaj systemu stworzonego przez ekspertów by wspomagał pracę ekspertów kadrowych

Bo program Symfonia Kadry i Płace wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników w małych, średnich i dużych firmach. Ponadto obsługuje najważniejsze zmiany prawne oraz generuje wymagane prawem raporty i zestawienia dla urzędów i instytucji państwowych.

Dzięki Sage Kadry i Płace One Payroll

Obsłużysz nawet do 15 000 pracowników na liście płac. Ale także ustawisz ponad 150 raportów dopasowanych do własnych wymagań. Ponadto Symfonią Kadry i Płace wyślesz elektroniczne PITy do pracowników zaszyfrowanym mailem no i łatwo rozliczysz pakiety medyczne, czy pakiety sportowe i przechowasz dane pracowników w e-Teczce.

Kadry i płace  Symfonia to właściwy wybór

Od ponad 25 lat programy Symfonia pomagają firmom wszystkich rozmiarów zajmować się podatkami. Dlatego właśnie udało się nam rozwinąć silne relacje z podmiotami tworzącymi biznes i ściśle współpracujemy z administracją państwową. Ponadto dzięki temu, program Kadry i Płace Symfonia zawsze opiera się na aktualnych przepisach. Ale producent Symfonii jest także uznawany za najlepszego dostawcę oprogramowania dla biznesu. Dlatego możesz spać spokojnie. gdyż oferowane przez nas rozwiązania są tworzone z myślą o Twojej firmie.

 

Sprawdź ofertę programów Symfoniaw naszym sklepie internetowym.

powrót Poznaj szczegóły oferty

Sage Kadry i Płace One Payroll

zawsze zgodny z przepisami

 

Sage Kadry i Płace One Payroll

w pełni skalowalny

 

Sage Kadry i Płace One Payroll

obsługuje większość procesów kadrowych

Penta dostarcza programy Symfonia

Rozwiązania Sage

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Dlatego Penta to Złoty Autoryzowany Partner Sage a tytuł ten potwierdza najwyższy poziom umiejętności. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i terminowości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Bo Symfonia od Penta to Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Może zainteresuje Cię także:

Kompleksowy systemem do zarządzania przedsiębiorstwem oraz niestandardowe rozwiązania w standardzie.
Kompleksowe wdrożenia systemów Sage, oraz kursy i szkolenia w formie praktycznych warsztatów komputerowych
Profesjonalne wsparcie IT wtedy, kiedy potrzebujesz – wykup czas pracy naszych ekspertów!

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy