Symfonia Kadry i Płace

Poznaj najlepszy program do kadr i płac dla Twojej firmy

Czy wiesz, że to program, który zawsze jest zgodny z obowiązującym stanem prawnym. Ale Symfonia Kadry i Płace to nie tylko niezawodne oprogramowanie. Ponieważ dzięki KIP możesz wspomóc zarządzanie wszystkimi procesami kadrowymi i płacowymi w każdej firmie. Zarówno tej małej jak i średniej, aż po wielkie korporacje zatrudniające powyżej 10 000 pracowników.

Używaj systemu stworzonego przez ekspertów by wspomagał pracę ekspertów kadrowych

Bo program Symfonia Kadry i Płace wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników w małych, średnich i dużych firmach. Ponadto obsługuje najważniejsze zmiany prawne oraz generuje wymagane prawem raporty i zestawienia dla urzędów i instytucji państwowych.

Dzięki Symfonia Kadry i Płace

Obsłużysz nawet do 15 000 pracowników na liście płac. Ale także ustawisz ponad 150 raportów dopasowanych do własnych wymagań. Ponadto Symfonią Kadry i Płace wyślesz elektroniczne PITy do pracowników zaszyfrowanym mailem no i łatwo rozliczysz pakiety medyczne, czy pakiety sportowe i przechowasz dane pracowników w e-Teczce.

Symfonia Kadry i płace  to właściwy wybór

Od ponad 25 lat programy Symfonia pomagają firmom wszystkich rozmiarów zajmować się podatkami. Dlatego właśnie udało się nam rozwinąć silne relacje z podmiotami tworzącymi biznes i ściśle współpracujemy z administracją państwową. Ponadto dzięki temu, program Symfonia Kadry i Płace zawsze opiera się na aktualnych przepisach. Ale producent Symfonii jest także uznawany za najlepszego dostawcę oprogramowania dla biznesu. Dlatego możesz spać spokojnie. gdyż oferowane przez nas rozwiązania są tworzone z myślą o Twojej firmie.

 

Sprawdź ofertę programów Symfoniaw naszym sklepie internetowym.

powrót Poznaj szczegóły oferty

Sage Kadry i Płace One Payroll

zawsze zgodny z przepisami

 

Sage Kadry i Płace One Payroll

w pełni skalowalny

 

Sage Kadry i Płace One Payroll

obsługuje większość procesów kadrowych

Penta dostarcza programy Symfonia

Symfonia Złoty Partner +

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Dlatego Penta uzyskała status Symfonia Złoty Partner + . Tytuł ten potwierdza najwyższy poziom specjalizacji. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i terminowości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Bo Symfonia od Penta to Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Może zainteresuje Cię także:

Kompleksowy systemem do zarządzania przedsiębiorstwem oraz niestandardowe rozwiązania w standardzie.
Kompleksowe wdrożenia systemów Sage, oraz kursy i szkolenia w formie praktycznych warsztatów komputerowych
Profesjonalne wsparcie IT wtedy, kiedy potrzebujesz – wykup czas pracy naszych ekspertów!

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy