Symfonia Obieg Dokumentów

Symfonia Obieg Dokumentów – optymalizacja procesów i sprawne zarządzanie dokumentami

Symfonia Obieg Dokumentów, to kompleksowe rozwiązanie typu workflow optymalizujące przepływ dokumentów, w każdej organizacji. Platforma powstała w wyniku kooperacji Symfonia (wcześniej funkcjonująca w ramach brytyjskiej Grupy Sage, jednego z największych producentów na świecie), posiadającego piętnastoletnie doświadczenie w dostarczaniu systemów IT. W wyniku owocnej współpracy powstał system Symfonia Obieg Dokumentów (wcześniej Sage Obieg Dokumentów), zapewniający skuteczną optymalizację procesów obsługi dokumentów i danych w firmach. 

Symfonia Obieg Dokumentów to wiele możliwości, poznaj kluczowe
 • Sprawnie przeprocesujesz faktury zakupu.

Skonfigurujemy obieg dokumentów dostosowany do potrzeb Twojej firmy, aby usprawnić pracę poszczególnych sektorów w Twoim przedsiębiorstwie. Co więcej, przy wsparciu rozbudowanego oprogramowania OCR, automatycznie przekonwertujesz skany dokumentów w tekst elektroniczny z pełną możliwością edycji danych. W rezultacie zdecydowanie usprawnisz proces rejestracji faktur i ich obieg pomiędzy wyznaczonymi obszarami w swojej firmie. Oprócz tego, system jest w pełni kompatybilny z innymi produktami Symfonia. W pełni przeprocesowane i opisane kosztowo faktury możesz przesłać do systemu finansowo-księgowego. 

 • Stworzysz i rozliczysz umowy z kontrahentami. 

Przy pomocy modułu Umowy, stworzysz projekt umowy, a następnie wspólnie z zespołem zweryfikujesz jego poprawność. Moduł umożliwia nadanie uprawnień do poszczególnych grup umów względem konkretnych osób lub sektorów organizacji. Ponadto w prosty sposób możesz powiązać wpływające dokumenty i automatycznie rozliczać umowy pod kątem kosztów ewidencjonowanych na podstawie rejestrowanych faktur. 

 • Rozliczysz delegacje pracowników. 

Symfonia Obieg Dokumentów umożliwia stworzenie procesu rejestracji, podglądu oraz rozliczania delegacji pracowników. Możesz wprowadzić do systemu informacje na temat floty służbowych pojazdów, aby w jednym miejscu zebrać kompletne informacje na temat poszczególnych samochodów. Co więcej, w prosty sposób możesz ewidencjonować przebieg oraz ewentualne szkody. Ponadto, delegacje możesz powiązać z konkretną umową, żeby w jeszcze dokładniejszy sposób weryfikować generowane koszty. 

 • Zarchiwizujesz korespondencję. 

W jednym miejscu zbierzesz skany korespondencji przychodzącej, a także w prosty sposób zarejestrujesz dokumenty wychodzące z firmy. Co bez wątpienia wpłynie na poziom segregacji dokumentów w organizacji. Pisma możesz przekazywać pomiędzy poszczególnymi grupami pracowników w swojej organizacji lub do konkretnych osób. 

 • Przyspieszysz wymianę informacji między pracownikami. 

Przy pomocy wbudowanego komunikatora w prosty sposób skonsultujesz poszczególne dokumenty z innym pracownikami. Ponadto możesz tworzyć grupy, które usprawnią pracę Twojego zespołu. Korzystaj z dodatkowej sekcji komentarze dostępnej w każdym module, aby na bieżąco przekazywać uwagi innym osobom procesującym dokumenty. 

 • Skategoryzujesz dokumenty. 

Moduł sprawy umożliwia powiązanie ze sobą dokumentów, kontrolę terminowości, a ponadto ich właściwą kategoryzację. Korzystaj z wirtualnych segregatorów i elektronicznych koszulek, aby przechowywać dokumenty wraz z historią ich akceptacji i dekretacji. Rejestracja czynności w systemie Symfonia Obieg Dokumentów, pozwala w prosty sposób odtworzyć przebieg sprawy, a automatyzacja procedur wobec powtarzalnych czynności realnie optymalizuje działania. 

 • Usprawnisz pracę swojego zespołu. 

Otrzymujesz do dyspozycji kanban, kalendarz i terminarz – wizualizujące procesy narzędzia, które ponadto wpłyną na usprawnienie działań Twojego zespołu. Możesz dowolnie nadać dostęp do kalendarzy poszczególnych użytkowników wewnątrz organizacji, aby sprawnie przydzielić zadania przy wykorzystaniu terminarza. Przy pomocy kanbana zoptymalizujesz procesy, a w rezultacie usprawnisz przepływ informacji. Metoda opiera się na wizualizacji procesu z wykorzystaniem tablicy podzielonej według ustalonych etapów pracy, co koordynuje działania różnych zespołów, skupionych na jednym zadaniu. 

Co więcej? 
 • Zaplanujesz, zrealizujesz i rozliczysz projekty,
 • Opracujesz budżet,
 • Przeprocesujesz wnioski zakupowe,
 • Obsłużysz zamówienia wewnętrzne,
 • Stworzysz firmowe pisma przy wykorzystaniu gotowych szablonów,
 • Zarchiwizujesz wiadomości e-mail.

Nasz doradca handlowy kompleksowo przedstawi informacje na temat systemu Symfonia Obieg Dokumentów i zapozna Cię z jego możliwościami. Skorzystaj z naszego doświadczenia, abyś świadomie wybrał pakiet najlepiej odpowiadający wymaganiom Twojej firmy. 

 

Symfonia Obieg Dokumentów – dostępne pakiety: 

Nasi specjaliści skonfigurują poszczególne moduły zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami Twojej organizacji. Następnie przeprowadzą szczegółowe szkolenie dla Twojego zespołu, aby w jak największym stopniu wykorzystać możliwości systemu. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna handlowego! 

Zapoznaj się z pełną ofertą programów Symfonia w naszym sklepie internetowym.
powrót Kup teraz

Symfonia Obieg Dokumentów

 

Oszczędność

Oszczędzasz czas, ponieważ masz szybki dostęp do informacji, co pozwala na szybsze procesowanie dokumentów pomiędzy sektorami w Twojej firmie. Oszczędzasz pieniądze, ponieważ wszystkie dokumenty gromadzisz w cyfrowym archiwum minimalizując koszty przechowywania.

 

 

Symfonia Obieg Dokumentów

 

Bezpieczeństwo

Dostawcą serwerów dla rozwiązania Symfonia Obieg Dokumentów jest Amazon Web Services (AWS). Serwery zlokalizowane są we Frankfurcie, aby zapewnić gwarancję najwyższego stopnia bezpieczeństwa przechowywanych i przetwarzanych informacji.

Tworzona kopia zapasowa przechowywanych danych tworzona jest codziennie. Podsumowując, Twoje dane są zawsze bezpieczne i masz do nich natychmiastowy dostęp bez żadnych opóźnień.

 

Symfonia Obieg Dokumentów

 

Wygoda

Do systemu logujesz się przy pomocy wyszukiwarki internetowej, a w rezultacie korzystasz z platformy niezależnie od miejsca i czasu. Przejrzysty pulpit i intuicyjne menu to komfort pracy, aby w jeszcze większym stopniu zwiększyć efektywność pracy Twojego zespołu i ograniczyć ryzyko pomyłek do minimum.

 

 

Symfonia Obieg Dokumentów

 

Automatyzacja

Elektroniczny Obieg Dokumentów, zapewnienia ciągłość działań, ponadto kontrolując ich wykonywanie we właściwej kolejności. Oprócz tego inteligentny system Workflow i powiadomień wskazuje na działania wymagające realizacji. Wspólnie zaplanujemy powtarzalne czynności, aby w jeszcze większym stopniu zoptymalizować pracę i procesy panujące w firmie.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy