Symfonia R2Płatnik

Symfonia R2Płatnik – w pełni funkcjonalne oprogramowanie kadrowo-płacowe

Symfonia R2Płatnik, to oprogramowanie kadrowo płacowe, umożliwiające przede wszystkim wygodniejsze prowadzenie kadr, naliczanie wynagrodzeń oraz zautomatyzowanie rozliczeń zarówno z urzędem skarbowym, jak i ZUS-em. Co więcej, oferowany system pozwala na sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, takich jak wszelkiego rodzaju umowy, aneksy, zaświadczenia, czy inne dokumenty kadrowe.

Oprogramowanie zezwala również na dostosowanie standardowych druków do wewnętrznych potrzeb oraz wymagań. Rozwiązanie służy do ewidencji czasu pracy oraz nieobecności pracowników, jak również umożliwia wydruk karty ewidencji czasu pracy, listy obecności oraz wielu innych zestawień. System ponadto posiada szereg różnorodnych rozbudowanych funkcjonalności, a w rezultacie stanowi kompleksowe rozwiązanie dostosowane do potrzeb zarówno niewielkich przedsiębiorstw, jak i dużych organizacji.

Symfonia R2Płatnik – sprawdź dostępne pakiety

Sprawdź zakres dostępnych pakietów i wybierz gotowe rozwiązanie, w największym stopniu odpowiadające potrzebom oraz wymaganiom Twojej firmy.

  • Pakiet ekonomiczny

Wybierz R2Płatnik w pakiecie Ekonomicznym, jeżeli szukasz sprawdzonego rozwiązania dla mniejszej firmy zatrudniającej w oparciu o rożne formy zatrudnienia do 50 osób. Oferowany system stanowi odpowiedź na potrzeby kadrowo-płacowe typowej firmy, z uwzględnieniem obowiązkowego raportowania do instytucji publicznych.

  • Pakiet uniwersalny

Pakiet Uniwersalny stanowi kompleksowe rozwiązanie przeznaczone dla większych przedsiębiorstw lub firm posiadających wysokie oczekiwania. Rozwiązanie dostarcza zaawansowanych narzędzi umożliwiającym przeprowadzanie różnego typu analiz, a możliwość automatyzacji obowiązujących procesów kadrowo-płacowych realnie wpływa na wzrost efektywności działań.

  • Pakiet profesjonalny

R2Płatnik od Symfonii w pakiecie profesjonalnym, to kompletne rozwiązanie dedykowane dla dużych przedsiębiorstw lub firm posiadających wysokie oczekiwania. System posiada liczne narzędzia o wysokim stopniu zaawansowania, umożliwiające przeprowadzanie analiz różnego rodzaju. Co więcej, oprogramowanie wpływa na wzrost automatyzacji procesów kadrowo-płacowych, a oferowany pakiet cechuje się najwyższymi możliwościami rozbudowy systemu.

 

Nasi dedykowani specjaliści dokonają konfiguracji wybranego pakietu względem oczekiwań i potrzeb Twojej organizacji. Następnie przeprowadzimy kompleksowe szkolenie dla Twojego zespołu, aby w jeszcze większym stopniu wykorzystać możliwości wybranego rozwiązania. Poznaj szczegóły oferty u swojego opiekuna handlowego!

Zapoznaj się z pełną ofertą programów Symfonia w naszym sklepie internetowym.

powrót Poznaj szczegóły oferty

Poznaj najważniejsze korzyści

 

  • Bezpieczeństwo

Rozwiązania od Symfonii w trosce o bezpieczeństwo przechowywanych danych, posiadają szereg profesjonalnych zabezpieczeń, takich jak ochrona bazy danych, szyfrowanie przesyłanych informacji, a także funkcjonalności takie jak grupy praw dostępu, czy dziennik aktywności. Ponadto, oprogramowanie jest na bieżąco dostosowywany do najnowszych wymagań prawnych i regularnie aktualizowane, co gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa względem posiadanych danych.

 

  • Intuicyjny interfejs

Interfejs programu Symfonia R2Płatnik jest przejrzysty i wyjątkowo prosty w obsłudze nawet dla początkujących użytkowników. Rozwiązanie ponadto posiada szereg specjalnie zaprojektowanych, inteligentnych funkcji, które znacznie usprawniają pracę i obsługę programu. Co więcej, zawsze możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów podczas pojedynczych konsultacji, jak i planowanych szkoleń grupowych.

 

  • Szerokie spektrum zastosowań

Z wykorzystaniem rozwiązania, zyskujesz dostęp do licznych narzędzi usprawniających codzienne czynności. Poza podstawowymi funkcjonalnościami charakteryzującymi programy kadrowo płacowe, możesz także zarządzać planami urlopowymi, rozliczać delegacje, prowadzić e-Teczki, a także planować i ewidencjonować różnego typu zdarzenia dotyczące pracowników. Symfonia R2Płatnik, to liczne możliwości dostosowane do potrzeb i wymagań Twojej organizacji.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy