Sage Biuro Rachunkowe Online

Program Biuro Rachunkowe Online to platforma współpracy biura rachunkowego z klientami

Niezależnie od metod pracy przyjętych przez Ciebie i Twoich klientów ani etapu cyfryzacji, na jakim się znajdujesz, dzięki Sage masz dostęp do technologii, porad i wsparcia niezbędnych do osiągnięcia jak największych korzyści. Warto postawić na program dla biur rachunkowych, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Prostsza wymiana dokumentów i usprawniona komunikacja dla biura rachunkowego i dla klienta. Dzięki platformie współpracy biura rachunkowego z klientami poznasz nowy wymiar księgowości.

 

Korzyści dla biura rachunkowego

  • Korzystając z jej udogodnień oszczędzasz czas i pieniądze.
  • Nie musisz nic instalować ani wdrażać. Wystarczy, że masz dostęp do internetu by cieszyć się olbrzymią swobodą i elastycznością pracy dzięki intuicyjnym, nowoczesnym narzędziom od Sage.
  • Wdrożenie systemu jest proste i nie wymaga szkolenia. Wystarczy znajomość środowiska online, by swobodnie zarządzać platformą, która eliminuje papierowy obieg dokumentów, wprowadzając nowoczesne, efektywne i intuicyjne dla użytkownika rozwiązania.
  • Z platformą Sage Biuro Rachunkowe Online usprawnisz komunikację. Od teraz wymiana dokumentów pomiędzy księgowym a firmą będzie prostsza, szybsza i bezpieczniejsza.
  • Sage Biuro Rachunkowe Online ułatwi Ci organizację pracy. Wystarczy dostęp do internetu, by móc pracować z każdego miejsca i o każdej porze.

Korzyści dla klientów biura rachunkowego

  • Dzięki korzystaniu z Sage Biura Rachunkowego Online, klient obsługuje tylko jedno miejsce współpracy ze swoim biurem rachunkowym, dzięki czemu zachowuje porządek w dokumentacji. Lepsza organizacja pracy redukuje zbędne i dublujące się czynności (np. gdy kilka osób wysyła ponownie te same dokumenty do biura rachunkowego).
  • Klient kontaktuje się z biurem wyłącznie cyfrowo. Nie ma potrzeby drukowania dokumentów, dzięki czemu oszczędza czas i pieniądze, a oryginały dokumentów są zawsze w firmie. Nie musi tracić czasu w korkach dowożąc papiery do biura czy w kolejkach na poczcie.
  • System automatycznie wysyła powiadomienia o nowych dokumentach, zadaniach lub komentarzach ze strony księgowego obsługującego dany proces po stronie biura rachunkowego.
  • Wszystkie procesy są obsługiwane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Zwiększ wydajność pracy

Oszczędź czas dzięki szybkiej automatyzacji. Ogranicz czas spędzany na administracji, związanych ze zdobywaniem od klientów informacji i wprowadzaniem danych.

 

Buduj bliższe relacje z klientami

Zaoferuj lepszą obsługę klienta. Bądź zawsze na bieżąco dzięki możliwości wglądu w dane w czasie rzeczywistym. Udzielaj bardziej trafnych porad.

 

Realizuj plany

Rozwijaj bazę klientów. Poszerzaj ofertę. Zwiększaj zyski. Zmień sposób, w jaki

 

powrót Poznaj szczegóły oferty

 

Swobodnie organizuj pracę

Pracuj z każdego miejsca i o każdej porze, wystarczy Ci dowolny komputer lub laptop z dostępem do sieci.

 

Zyskaj czas

Skończ z papierowymi dokumentami. Wysyłaj, zapisuj i edytuj e-dokumenty zyskując więcej czasu dla siebie.

 

Zoptymalizuj koszty

Ogranicz koszty dzięki automatyzacji procesów księgowych.

 

Zwiększ bezpieczeństwo

Elektroniczny dokument nigdzie się nie zagubi. Nigdy nie utracisz żadnej ważnej informacji. Wszystkie dane otrzymujesz na czas.

 

Zautomatyzuj swoją pracę

Jeszcze lepiej i efektywniej zarządzaj czasem pracy poprzez usprawnioną komunikację i uproszczoną wymianę dokumentów.

 

Zwiększ efektywność

Dostęp do niezbędnych dokumentów na dowolnym komputerze z dostępem do internetu.

 

Penta dostarcza systemy Symfonia

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Złoty Autoryzowany Partner Sage to tytuł potwierdzający najwyższy ich poziom. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i temrmionwości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Symfonia od Penta – Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Może zainteresuje Cię także:

Poszerz swoje doświadczenie! Skorzystaj z usprawniających i rozbudowujących system dodatków
Kompleksowe wdrożenia systemów Sage, kursy i szkolenia w formie praktycznych warsztatów komputerowych
Profesjonalne wsparcie IT wtedy, kiedy potrzebujesz – wykup czas pracy naszych ekspertów!

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy