Sage Symfonia 2.0

Programy linii Symfonia 2.0 to narzędzia ułatwiające zarządzanie firmą

Sage Symfonia 2.0 to nowa generacja sprawdzonego oprogramowania Sage. Dedykowana jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom małej i średniej wielkości, które zdobywają lub umacniają wypracowaną już pozycję rynkową. Elementy Symfonii 2.0 usprawnią działanie Twojego przedsiębiorstwa w kluczowych dla rozwoju obszarach, takich jak księgowość i finanse, sprzedaż czy kadry i płace.

Funkcjonalne i elastyczne systemy Symfonia 2.0 zautomatyzują procesy zachodzące w  Twojej firmie i dostarczą Ci niezbędnych informacji biznesowych. Poza wysokiej jakości oprogramowaniem otrzymasz także wsparcie naszych ekspertów.

Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość

Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość to sprawdzony i niezawodny program do obsługi pełnej księgowości. To oprogramowanie gwarantujące bezpieczeństwo prawne – zawsze zgodne z aktualnym prawem. Program ułatwi  Ci realizację wymaganych operacji księgowych oraz bieżącą kontrolę zobowiązań i należności. Intuicyjna obsługa umożliwi szybki dostęp do potrzebnych informacji.

Sage Symfonia 2.0 Handel

Program Sage Symfonia 2.0 Handel wspomaga sprzedaż w firmie. Przygotowany jest z myślą o firmach handlowych i usługowych, rozliczających się pełną księgowością. Oprogramowanie umożliwi Ci elastyczne prowadzenie polityki sprzedaży wraz z systemami rabatowymi. Sprawdza się  także w firmach o wielu oddziałach. Dzięki wielu raportom oraz zestawieniom magazynowym i handlowym uzyskasz szybki dostęp do istotnych danych.

Sage Symfonia 2.0 Środki Trwałe

Sage Symfonia 2.0 Środki Trwałe zapewni Twojej firmie szybką ewidencję i amortyzację środków trwałych. Ułatwi kontrolę nad majątkiem przedsiębiorstwa oraz zautomatyzuje wiele czynności. Szeroki wybór zestawień usprawni analizowanie i raportowanie posiadanych zasobów.

 

powrót Poznaj szczegóły oferty

DOSTĘPNE MODUŁY:

  • Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość
  • Sage Symfonia 2.0 Handel
  • Sage Symfonia 2.0 Środki Trwałe

Penta dostarcza systemy Symfonia

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Złoty Autoryzowany Partner Sage to tytuł potwierdzający najwyższy ich poziom. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i temrmionwości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Symfonia od Penta – Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Może zainteresuje Cię także:

Poszerz swoje doświadczenie! Skorzystaj z usprawniających i rozbudowujących system dodatków
Kompleksowe wdrożenia systemów Sage, kursy i szkolenia w formie praktycznych warsztatów komputerowych
Profesjonalne wsparcie IT wtedy, kiedy potrzebujesz – wykup czas pracy naszych ekspertów!

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy