Sage

Sage Symfonia 50Cloud

Ciesz się wolnością dzięki księgowości w chmurze!

Sage Symfonia 50Cloud to pierwszy hybrydowy program obsługujący pełną księgowość, który jest zintegrowany z Microsoft Office 365 Business Premium. Program pozwala na łatwe prowadzenie ksiąg rachunkowych, w sposób najbardziej przyjazny dla użytkownika. Symfonia 50cloud pomoże Ci zrealizować wszystkie kluczowe operacje księgowe, począwszy od budowy planu kont i łatwego wprowadzania różnego typu dokumentów księgowych, poprzez automatyczny bilans zamknięcia i pełne rozrachunki, aż do gotowych zestawień oraz sprawozdań.

Swoboda dostępu do danych

Sage Symfonia 50cloud pozwoli Ci łatwo sprawdzić kondycję finansową firmy i zapewni Twojemu biznesowi niezbędną kontrolę. Dzięki chmurze zyskasz dostęp do swoich danych gdziekolwiek jesteś.

Wygodne raporty kontrolne

Program umożliwi Ci zbiorcze sprawdzenie, czy przelewy wychodzące i przychodzące zawierają poprawne kwoty. Pozwoli Ci na eksport gotowego do edycji raportu Excel – w celu przekazania kontrahentowi, urzędowi skarbowemu, czy na potrzeby archiwizacji.

Import wyciągów bankowych

Dzięki automatycznemu wczytaniu danych z wyciągów bankowych i dekretacji rozrachunków szybko i bezproblemowo dokonasz odpowiednich rozliczeń i przeksięgowań.

Innowacyjna technologia w służbie bezpieczeństwa

Sage Symfonia 50cloud wyposażony jest w silnik bazodanowy SQL, który zapewnia najwyższy poziom zabezpieczeń. Nie będziesz musiał szyfrować dostępu do serwera, aby zabezpieczyć informacje, co wiąże się z niższymi kosztami. Zyskasz możliwość ustawiania polityki haseł, w tym ich ważności. Dane w chmurze Azure, w której przechowywane są informacje, będą bezpieczniejsze niż na lokalnym serwerze.

 

powrót Skontaktuj się

DOSTĘPNE MODUŁY:

  • Moduł finansowo-księgowy – zintegrowany z Microsoft Office 365 Business Premium

Model licencjonowania

Decydując się na zakup naszego oprogramowania otrzymasz rozwiązanie, dzięki któremu zarządzanie firmą będzie szybsze, prostsze i skuteczniejsze.  A co najważniejsze maksymalnie bezpieczne i intuicyjne. Oferowane przez nas oprogramowanie jest systemem dostępnym w dwóch modelach zakupowych. Dzięki temu możesz wybrać dogodny dla siebie sposób finansowania inwestycji.

MODEL SUBSKRYPCYJNY

Polega na wykupieniu rocznego dostępu do systemu. Przez cały okres trwania abonamentu będziesz bezpłatnie otrzymywał wszystkie aktualizacje zakupionego programu. Po 12 miesiącach możesz kontynuować korzystanie z systemu odnawiając subskrypcję. Ten sposób finansowania zapewnia niski koszt rozpoczęcia pracy z programem.

MODEL LICENCYJNY

Zakłada jednorazowy wydatek. Zakupiona licencja jest nieograniczona limitem czasu. Usługi dodatkowe, w tym także aktualizacje, możesz wykupić wybierając spośród dostępnych pakietów.

Skontaktuj się z nami

Może zainteresuje Cię także:

Poszerz swoje doświadczenie! Skorzystaj z usprawniających i rozbudowujących system dodatków
Kompleksowe wdrożenia systemów Sage, kursy i szkolenia w formie praktycznych warsztatów komputerowych
Profesjonalne wsparcie IT wtedy, kiedy potrzebujesz – wykup czas pracy naszych ekspertów!

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, zoptymalizujemy, przeszkolimy!