Sage Symfonia 50cloud

Skup się na tym co dla Ciebie najważniejsze, resztę zautomatyzujemy

Skorzystaj z programu który ułatwia obsługę najbardziej skomplikowanych procesów księgowych. Dzięki automatyzacji żmudnych i pracochłonnych czynności możesz łatwo i szybko wykonać swoją pracę. Otrzymujesz narzędzia do wprowadzania danych i ich modyfikacji, dzięki czemu już nigdy nie będziesz zmuszony do ręcznego wprowadzania danych np. pochodzących od klientów faktur. Skupisz się tylko na weryfikacji poprawności dokumentów lub dokonasz niezbędnych korekt.

Sage Symfonia 50cloud Finase i Księgowość jest rozwiązaniem nowoczesnym i przyszłościowym, intensywnie rozwijanym funkcjonalnie. Jej zaktualizowanie jest niemal nieodczuwalne dla biznesu, a przede wszystkim – dzięki subskrypcyjnemu modelowi zakupu – nie jest obciążone dodatkowymi kosztami.

Ciesz się wolnością dzięki księgowości w chmurze!

Sage Symfonia 50cloud to pierwszy hybrydowy program obsługujący pełną księgowość, który jest zintegrowany z Microsoft 365 Business Standard. Program pozwala na łatwe prowadzenie ksiąg rachunkowych, w sposób najbardziej przyjazny dla użytkownika. Symfonia 50cloud pomoże Ci zrealizować wszystkie kluczowe operacje księgowe, począwszy od budowy planu kont i łatwego wprowadzania różnego typu dokumentów księgowych, poprzez automatyczny bilans zamknięcia i pełne rozrachunki, aż do gotowych zestawień oraz sprawozdań.

Swoboda dostępu do danych

Sage Symfonia 50cloud pozwoli Ci łatwo sprawdzić kondycję finansową firmy i zapewni Twojemu biznesowi niezbędną kontrolę. Dzięki chmurze zyskasz dostęp do swoich danych gdziekolwiek jesteś.

Wygodne raporty kontrolne

Program umożliwi Ci zbiorcze sprawdzenie, czy przelewy wychodzące i przychodzące zawierają poprawne kwoty. Pozwoli Ci na eksport gotowego do edycji raportu Excel – w celu przekazania kontrahentowi, urzędowi skarbowemu, czy na potrzeby archiwizacji.

Cała księgowość pod Twoją kontrolą dzięki Sage Symfonia 50cloud

Sage Symfonia 50cloud jest rozwiązaniem nowoczesnym i przyszłościowym, intensywnie rozwijanym funkcjonalnie. Jej zaktualizowanie jest niemal nieodczuwalne dla biznesu, a przede wszystkim – dzięki subskrypcyjnemu modelowi zakupu – nie jest obciążone dodatkowymi kosztami.

Innowacyjna technologia w służbie bezpieczeństwa

Sage Symfonia 50cloud wyposażony jest w silnik bazodanowy SQL, który zapewnia najwyższy poziom zabezpieczeń. Nie będziesz musiał szyfrować dostępu do serwera, aby zabezpieczyć informacje, co wiąże się z niższymi kosztami. Zyskasz możliwość ustawiania polityki haseł, w tym ich ważności. Dane w chmurze, w której przechowywane są informacje, będą bezpieczniejsze niż na lokalnym serwerze.

 

powrót Poznaj szczegóły oferty

Rozwijaj firmę za pomocą Sage Symfonia 50cloud Finanse i Księgowość i Microsoft Office 365

Sage Symfonia 50cloud Finanse i Księgowość z Microsoft Office 365 Business Premium powala zwiększyć wydajność i uzyskać większą kontrolę nad firmowymi finansami i zarządzaniem całą firmą.

Dzięki połączeniu Twoich ulubionych programów, których używasz na co dzień w swojej pracy: Sage Symfonia, Outlook, Word, Excel, PowerPoint, w jedno nowoczesne rozwiązanie, możesz teraz robić więcej. Gdziekolwiek jesteś, kiedykolwiek chcesz i na dowolnym urządzeniu.

Penta dostarcza systemy Symfonia

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Złoty Autoryzowany Partner Sage to tytuł potwierdzający najwyższy ich poziom. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i temrmionwości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Symfonia od Penta – Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Może zainteresuje Cię także:

Poszerz swoje doświadczenie! Skorzystaj z usprawniających i rozbudowujących system dodatków
Kompleksowe wdrożenia systemów Sage, kursy i szkolenia w formie praktycznych warsztatów komputerowych
Profesjonalne wsparcie IT wtedy, kiedy potrzebujesz – wykup czas pracy naszych ekspertów!

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy