Sage

Sage Symfonia ERP

Sage Symfonia – system ERP i program księgowy pełen niestandardowych funkcji.

Sage Symfonia ERP 2019 to kompleksowy system do zarządzania przedsiębiorstwem. Jest pierwszym na rynku narzędziem informatycznym tej klasy, dzięki któremu wygenerujesz pliki kontrolne JPK dla Urzędu Skarbowego.

Program Symfonia pozwoli Ci na pełną integrację informacji z różnych obszarów działalności firmy. Elastyczna budowa powoduje łatwość dopasowania systemu do potrzeb przedsiębiorstwa. Dzięki możliwościom jakie daje oprogramowanie, zarządzanie w Twojej firmie będzie intuicyjne, prostsze i bardziej efektywne.

Efektywność, optymalizacja i cyfryzacja.

Program Symfonia podnosi efektywność działań w firmie, zwiększając skuteczność operacji sprzedażowych, marketingowych i produkcyjnych przedsiębiorstwa. Dzięki dostępowi do rzetelnych analiz sprzedażowych i finansowych będziesz mógł łatwiej i szybciej podejmować decyzje biznesowe.

Korzystając z systemu ERP – dzięki wspólnej bazie kontrahentów oraz automatyzacji wielu procesów – zoptymalizujesz procesy biznesowe a do tego Symfonia zapewni Ci optymalizację kosztów działalności operacyjnej.

Program Symfonia umożliwia wydajną obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego, e-sprawozdań finansowych oraz innych obszarów związanych z cyfryzacją podatków. Symfonia gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa prawnego wynikający z pracy na systemie doprasowywanym do zmieniającego się prawa.

Udogodnienia w obszarze finansowym.

Program Sage Symfonia znakomicie sprawdzi się jako program księgowy. Umożliwi Ci planowanie wielu wersji budżetu oraz pozycji rachunku zysków i strat czy bilansu. Program generuje raporty: rozliczenia międzyokresowe kosztów, windykowanie należności i zobowiązań, sprawozdania finansowe i planowanie płynności finansowej.

Symfonia pozwoli Ci na masowe rozliczenia rozrachunków z wyciągów bankowych i da możliwość wyszukiwania błędów w rozrachunkach. Program automatycznie obsługuje ulgi na tzw. złe długi VAT. Ponadto Symfonia pozwala na inwentaryzację za pomocą czytników/kolektorów danych oraz podłączenie zewnętrznych źródeł danych (np. pobieranie dokumentów z systemu spedycyjnego).

Program do faktur.

Program Symfonia może działać również jako narzędzie do fakturowania. Umożliwi Ci wystawianie dokumentów operacyjnych (zamówienie, WZ, faktura) oraz pozwoli na łączenie kilku dokumentów zamówień i magazynowych w jedną fakturę.

powrót Skontaktuj się

DOSTĘPNE MODUŁY:

  • Handel
  • Finanse i księgowość
  • Contact manager
  • Sage Analityk sprzedaży
  • Środki trwałe
  • Kadry i płace One Payroll
  • Zarządzanie produkcją
  • Business Intelligence

Model licencjonowania

Decydując się na zakup naszego oprogramowania otrzymasz rozwiązanie, dzięki któremu zarządzanie firmą będzie szybsze, prostsze i skuteczniejsze.  A co najważniejsze maksymalnie bezpieczne i intuicyjne. Oferowane przez nas oprogramowanie jest systemem dostępnym w dwóch modelach zakupowych. Dzięki temu możesz wybrać dogodny dla siebie sposób finansowania inwestycji.

MODEL SUBSKRYPCYJNY

Polega na wykupieniu rocznego dostępu do systemu. Przez cały okres trwania abonamentu będziesz bezpłatnie otrzymywał wszystkie aktualizacje zakupionego programu. Po 12 miesiącach możesz kontynuować korzystanie z systemu odnawiając subskrypcję. Ten sposób finansowania zapewnia niski koszt rozpoczęcia pracy z programem.

MODEL LICENCYJNY

Zakłada jednorazowy wydatek. Zakupiona licencja jest nieograniczona limitem czasu. Usługi dodatkowe, w tym także aktualizacje, możesz wykupić wybierając spośród dostępnych pakietów.

Skontaktuj się z nami

Może zainteresuje Cię także:

Poszerz swoje doświadczenie! Skorzystaj z usprawniających i rozbudowujących system dodatków
Kompleksowe wdrożenia systemów Sage, kursy i szkolenia w formie praktycznych warsztatów komputerowych
Profesjonalne wsparcie IT wtedy, kiedy potrzebujesz – wykup czas pracy naszych ekspertów!

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, zoptymalizujemy, przeszkolimy!