Symfonia Obieg Dokumentów pakiet Praca Zdalna: korzystaj z aplikacji przez 3 miesiące ZA DARMO

praca zdalna obieg dokumentów

Praca zdalna wydaje się być na dzień dzisiejszy niezbędnym krokiem do rozwoju kultury pracy w każdej firmie. Penta wie, że wiąże się to z przeorganizowaniem wielu procesów funkcjonowania struktury pomiędzy pracownikami oraz z jeszcze większą sprawnością wymiany informacji i dokumentów pomiędzy nimi.

Dlatego jako Złoty Autoryzowany Partner Symfonia mamy dla Twojej firmy genialne rozwiązanie!
Symfonia Obieg Dokumentów z pakietem Praca Zdalna to technologia, która wesprze średnie i małe firmy w procesie elektronicznego obiegu informacji.

A co więcej:

Przez najbliższe trzy miesiące zupełnie ZA DARMO BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ!To wspaniała okazja, by dzięki oprogramowaniu Symfonia Obieg Dokumentów usprawnić wymianę dokumentów, kontrolę nad ich wymianą, a co za tym idzie ułatwić wszelkie procesy decyzyjne. To szansa, by w prosty sposób zarządzać także rozliczeniami!

W pakiecie Symfonia Obieg Dokumentów – Praca Zdalna zapewniamy Państwu:


Symfonia Obieg Dokumentów Praca Zdalna to aplikacja, dzięki której każda firma może sprawnie i według swoich standardów zarządzać dokumentami, ich przechowywaniem i przepływem pomiędzy pracownikami.

Z Penta możecie Państwo już teraz darmowo wypróbować innowacyjne oprogramowanie, które pozwoli Waszej firmie sprawnie funkcjonować zawsze i wszędzie.

 

Daj sobie i nam jeszcze chwilę i przeczytaj inne artykuły na naszym Blogu i w naszych Aktualnościach.

Sprawdź  ofertę na produkty z kategorii „Podpis elektroniczny” w naszym sklepie internetowym.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy