Kariera w Penta

Dołącz do zgranego zespołu Penta.
Zobacz aktualne oferty pracy i aplikuj!

Kariera w Penta

Etapy rekrutacji

1. Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami

2. Spotkanie rekrutacyjne (w siedzibie firmy lub online)

3. Informacja zwrotna od nas z decyzją o przyjęciu kandydata

Wartości firmy

Szacunek

Prowadzimy interesy uczciwie i etycznie. Szanujemy przyszłe pokolenia i nieustannie pracujemy nad zminimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko.

Radość

Świętujemy sukces, jesteśmy dumni, że możemy wspierać nasze społeczeństwo i naszych klientów.

Działanie

Jesteśmy energiczni, robimy wszystko wydajnie, osiągając jednocześnie wysoką jakość. Nieustannie staramy się poprawiać naszą wydajność i uczyć się na naszych doświadczeniach.

Zespół

Jesteśmy silniejsi jako zespół i czerpiemy korzyści z naszych różnic. Tworzymy środowisko pracy wolne od dyskryminacji i wspieramy się nawzajem, aby rozwijać się jako jednostki i jako grupa.

Dlaczego Penta

Dla pracowników Penta jest synonimem stabilności i bezpieczeństwa pracy, jasnych zasad i bogatego pakietu korzyści, takich jak:

 • nowoczesne biuro w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym;
 • program pełnego wdrożenia stanowiskowego;
 • szeroka gama benefitów;
 • świadczenia socjalne;
 • możliwość rozwijania i nabywania nowych kompetencji.

Dbanie o pracowników jest jedną z kluczowych zasad w Penta. Utrzymujemy zdrowy balans pomiędzy życiem osobistym a pracą zawodową. To pozwala nam osiągać najlepsze wyniki w branży oraz mieć zmotywowaną i zadowoloną kadrę.

karta-multisport

Karta multisport

szkolenia

Szkolenia

narzedzia-pracy

Narzędzia pracy

Możliwość korzystania z floty samochodowej

Nowoczesne biuro w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym

praca-hybrydowa

Możliwość pracy hybrydowej

Co mówią nasi pracownicy?

W firmie panuje przyjazna i otwarta atmosfera, co sprzyja tworzeniu się silnych zespołów i kreatywnemu podejściu do pracy. Penta dba o swoich pracowników, zapewniając im konkurencyjne wynagrodzenia oraz pakiet benefitów. Serdecznie polecam!

zdjęcie Marcina

Marcin Wodzikowski
Konsultant ds. sprzedaży

Z Pentą jestem związana od kilku lat i zdecydowanie mogę ocenić, że jest to miejsce, w którym doceniane jest zaangażowanie oraz chęć rozwoju. Przede wszystkim cenię sobie elastyczność oraz swobodę względem podejmowanych działań. Otwartość na kreatywne podejście do wykonywanych zadań, pozwala nam tworzyć innowacyjne rozwiązania, a wzajemne zaufanie i świetna atmosfera sprzyjają efektywnej współpracy w całym zespole.

zdjęcie Marcina

Agnieszka Roguska
Specjalista ds. wdrożeń

W Pencie napotkałem wiele wyzwań, które jednocześnie stanowią szanse rozwoju. Mam wpływ na sposób wykonywania pracy, dzięki czemu mam poczucie dobrze zagospodarowanego czasu. Wszelkie benefity potwierdzają słuszność podjętej przeze mnie decyzji o pracy w Pencie.
Szczerze Polecam!

zdjęcie Bartka

Bartosz Wera
Specjalista IT

Potrzebujesz pomocy przy wyborze ?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jeszcze tego samego dnia!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Penta Sp. z o.o. w celach odpowiedzi na poniższe zgłoszenie, w tym na przesłanie przez Penta Sp. z o.o. informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r. Nr144, poz. 1204 z późniejszymi zmianami). *

  Porozmawiaj z konsultantem

  Marcin Wodzikowski
  Marcin Wodzikowski
  Konsultant ds. sprzedaży
  +48 601 861 418 marcin.wodzikowski@penta.com.pl

  Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

  Skontaktuj się z nami

  Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy