Sage Symfonia ERP Business Intelligence

Co to jest oprogramowanie Business Intelligence?

Oprogramowanie Business Intelligence zapewnia zestaw narzędzi do śledzenia wydatków i prognozowania finansowego. Dzięki cennym spostrzeżeniom biznesowym możesz podejmować mądrzejsze, oparte na danych decyzje dotyczące rozwoju i rozwoju firmy. Zazwyczaj oprogramowanie Business Intelligence zapewnia wgląd w ludzi, finanse, operacje, informacje o klientach, sprzedaż, marketing i wiele innych. Sage BI to przykład nowoczesnego oprogramowania do analizy biznesowej.

Business Intelligence to wielowymiarowe analizy danych

  • Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą, czy średnią firmę, narzędzia analizy biznesowej pomogą usprawnić operacje i zwiększyć wydajność. Czy chcesz przechowywać niezbędne dane finansowe w jednym miejscu, działać na podstawie aktualnych informacji i usprawniać operacje? Jeśli tak, rozważ użycie narzędzi i oprogramowania do analizy biznesowej dla Sage Symfonia ERP.

Co to są narzędzia analizy biznesowej?

  • Narzędzia analizy biznesowej zazwyczaj przedstawiane są jako aplikacje do gromadzenia i analizy danych finansowych i operacyjnych w ramach jednej centralnej platformy. Są idealne dla każdej firmy niezależnie od branży w której działasz. Możesz użyć tych narzędzi do tworzenia dokładnych raportów finansowych, monitorowania wydajności i eliminowania słabych punktów, aby uniknąć przykrych niespodzianek, które mogłyby zahamować rozwój Twojej firmy. Sage BI to przykład narzędzia analizy biznesowej.

Ręczne raportowanie kontra raportowanie za pomocą inteligentnych narzędzi raportowania

  • Ręczne raportowanie może trwać o wiele za długo, a dla liderów biznesu czas jest cennym zasobem. Ważne jest, aby mieć szybki przegląd finansów firmy i przepływów pieniężnych. Systemy analizy biznesowej oferują idealne rozwiązanie, szybkie i łatwe tworzenie raportów finansowych i uzyskanie wglądu w sytuację finansową organizacji. Ponadto zintegrowana technologia chmurowa pozwala na bieżąco informować zespół i zapewnia dokładne dane. Kiedy Ty i Twój zespół macie odpowiednie narzędzia analizy biznesowej wymagane do współpracy w zakresie informacji finansowych w czasie rzeczywistym, firma może sprostać wielu wyzwaniom.

 

Sprawdź ofertę programów Sage w naszym sklepie internetowym.
powrót Skontaktuj się

Niebieska ikona zegara

Uprość sprawozdawczość finansową

Szybko twórz raporty finansowe z dogłębnymi spostrzeżeniami i podejmuj świadome decyzje za pomocą oprogramowania do raportowania Business Intelligence.

 

Ciemnoniebieska ikona łusek

Uzyskaj większą kontrolę

Rozwiązania Business Intelligence pozwalają zarządzać kluczowymi danymi operacyjnymi i finansami firmy w jednym miejscu, oszczędzając czas i pieniądze Ciebie i Twoich zespołów.

Sage Business Intelligence

Raporty niestandardowe

Dzięki systemom raportowania Business Intelligence twórz raporty dostosowane do unikalnych potrzeb Twojej firmy.

Penta dostarcza programy Symfonia

Rozwiązania Sage

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Dlatego Penta to Złoty Autoryzowany Partner Sage a tytuł ten potwierdza najwyższy poziom umiejętności. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i terminowości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Bo Symfonia od Penta to Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy