Podpis elektroniczny CERTUM

Podpis elektroniczny Certum

Dlaczego podpis elektroniczny Certum ?

Przesyłanie dokumentów przez Internet jest bardzo tanie, wygodne i pozwala zaoszczędzić Twój czas. Ponieważ odpada drukowanie, a następnie ręczne wypełnianie i podpisywanie dokumentów. A dodatkowo możesz zapomnieć o pieczętowaniu, kopertowaniu i wysyłce wraz z jej kosztami.

Dokumenty przekazywane są natychmiast w sposób bezpieczny. A Ty automatycznie otrzymujesz urzędowe poświadczenie ich odbioru. To szczególnie ważne, gdy musisz co miesiąc wysyłać duże ilości dokumentów.

Wygoda – ułatwia pracę

Lista czynności i przedsięwzięć, które można załatwić przez Internet stale rośnie. Więc korzystaj z bezpiecznego podpisu elektronicznego i przesyłaj do urzędów oficjalne deklaracje, wnioski i podania. Ponadto dokumenty z e-podpisem mają taką samą moc prawną, jakby były podpisane własnoręcznie i dostarczone przez Ciebie osobiście lub drogą pocztową. Dlatego podpis kwalifikowany to sprawdzony sposób na usprawnienie działania firmy.

SimplySign – mobilny podpis elektroniczny

Mobilny kwalifikowany podpis elektroniczny to narzędzie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego funkcjonujące bez fizycznej karty i czytnika. Kup w naszym sklepie

Certum Mini

To urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego. Dzięki niewielkim rozmiarom zestaw CERTUM Mini jest bardzo wygodny w użyciu i wprost idealny dla klientów poszukujących rozwiązań mobilnych. Kup w naszym sklepie

Certum Standard

Zestaw Certum STANDARD to urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego. Kup w naszym sklepie

Mobilność – praca na odległość, praca 24/7

Podpis elektroniczny to już biznesowa codzienność na całym świecie, a Internet znacznie przybliża do siebie kontrahentów, więc E-podpis pozwala finalizować ważne przedsięwzięcia bez wychodzenia z biura.

Wyobraź sobie, że Twój partner biznesowy ma siedzibę w Krakowie, a Ty w Szczecinie i chcecie podpisać umowę. Pocztowa wymiana korespondencji trwałaby całymi dniami jeśli nie tygodniami. Jednak wystarczy użyć podpisu elektronicznego, żeby całą sprawę załatwić w dosłownie kilka minut! Takich ułatwiających życie zastosowań podpisu elektronicznego jest o wiele więcej.

Podpis elektroniczny CERTUM – Same korzyści!

Jako pierwsi w Polsce zaoferowaliśmy certyfikat kwalifikowany, który jest rozpoznawany jako zaufany w dokumentach PDF otwieranych w oprogramowaniu Adobe. Dzięki komunikatowi w górnej belce ekranu odbiorcy Twoich dokumentów na całym świecie będą mieli jasny komunikat, że mają do czynienia z wiarygodnym dokumentem opatrzonym bezpiecznym podpisem elektronicznym.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy