Oprogramowanie dla budownictwa

Najlepsze programy dla branży budowlanej
dostępne natychmiast w naszym sklepie internetowym:
kosztorys.pl

Niezależnie od tego, czy Twoja firma funkcjonuje na rynku budowlanym od wielu lat, czy też jesteś młodym przedsiębiorcą – potrzebujesz sprawdzonego oprogramowania dla budownictwa. Dlatego właśnie skorzystaj z naszej oferty i wybierz rozwiązania dedykowane dla branży budowlanej oferowane przez Penta. Jesteśmy na rynku od ponad 25 lat, a zaufany partner to podstawa sukcesu. Mamy przyjemność i zaszczyt mogąc reprezentować kluczowe marki w zakresie oprogramowania dla budownictwa. Skorzystaj ze wsparcia i doświadczenia naszych specjalistów i wybierz rozwiązania, które w optymalny sposób usprawnią funkcjonowanie Twojej organizacji.

Programy kosztorysoweProgramy kosztorysowe

Polski rynek programów do kosztorysowania od lat charakteryzuje się dużą stabilnością. Penta w przeszłości  dostarczała autorskie systemy kosztorysowe: PentaKOSZt dla DOS, a także eXpert i ABAKUS dla Windows. Obecnie oferujemy sprawdzone i uznane programy do kosztorysowania. Wyposażone są one we wszystkie niezbędne funkcje i narzędzia pozwalające na sporządzanie kosztorysów o dowolnym stopniu złożoności zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem budowlanym a także o zamówieniach publicznych.

Sprawdź wiodące programy do kosztorysowania: rodzinę programów  NORMA, od lidera rynku – Athenasoft, Winbud Kosztorys od Chadney Software – jedyny program współpracujący z Systemem klasy ERP Symfonia, Rodos7 od KOPRINET z najbogatszą bazą KNR a także Zuzia 12 (BIMestiMate) pracujący w środowisku BIM system firmy Datacomp. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania należą do ścisłej czołówki systemów do kosztorysowania. Dlatego nie wahaj się i wybierz nasze wsparcie dla kluczowych dla Ciebie systemów dla budownictwa.

Programy CADProgramy CAD

Projektowanie CAD (ang. Computer Aided Design), czyli projektowanie wspomagane komputerowo, zwane również grafiką inżynierską przyczyniło się do szybszego i sprawniejszego tworzenia nowych projektów oraz skrócenia czasu, który potrzebny jest na przejście od projektu do jego realizacji.

Rynek oprogramowania CAD jest obecnie naprawdę rozległy i wraz z postępującą cyfryzacją stale się rozrasta. Wybór odpowiedniego oprogramowania CAD w związku z tym jest nie lada wyzwaniem. Wybierz rozwiązanie zgodne z wymaganiami i potrzebami swojego przedsiębiorstwa. Podnieś jakość i szybkość pracy całego zespołu, a w rezultacie także efektywność działania firmy.

Jeśli chcesz od razu przejść do wyboru i zakupu oprogramowania CAD, który spełni wszystkie Twoje wymagania, sprawdź naszą ofertę i poznaj międzynarodowych producentów: EDICAD, Autodesk – dostawcę najbardziej znanych rozwiązań AutoCAD i Revit, popularne narzędzia od ZWCAD, a także nowoczesny i prosty w obsłudze polski program CAD Rysunek od Athenasoft.

Programy do harmonogramowaniaProgramy do harmonogramowania

Oprogramowanie do harmonogramowania umożliwia w prosty i przejrzysty sposób planować, a następnie analizować realizację zadań w stosunku do planu, dbać o ich terminowość oraz odpowiednie rozmieszczenie zasobów. Skorzystaj z wydajnych rozwiązań, które pozwolą Ci współpracować oraz dzielić się efektami swojej pracy z innymi. Właściwie dobrane narzędzie do zarządzania projektami usprawni działania Twoje, a także całego Twojego zespołu.

Sprawdź naszą ofertę i poznaj MS Project od dobrze znanej firmy Microsoft oraz profesjonalne oprogramowanie – Planista, które ponadto współpracuje z wieloma innymi programami dla budownictwa. Odpowiednio dobrane narzędzia do planowania pomogą Ci osiągnąć cele i priorytety w ustalonym przedziale czasowym. Postaw na sprawdzone rozwiązania i podnieś efektywność działań swojej organizacji.

Bazy cenoweBazy cenowe(1)

Bazy cenowe prezentują standaryzowane koszty usług budowlanych, instalacyjnych, a także innych robót wycenianych w ostatnich kwartałach. Z ich wykorzystaniem możesz dostosować własny kosztorys do cen, którymi posługują się inni specjaliści z wybranej dziedziny.

Nasza oferta obejmuje najpopularniejsze na rynku bazy cenowe. Poznaj SEKOCENBUD wydawany przez OWEOB Promocja, INTERCENBUD od Athenasoft, BISTYP wydawnictwa Wolters Kluwer i ORGBUD – wydawnictwo firmy ORGBUD SERWIS.

Korzystając z baz cenowych wykonasz optymalny kosztorys przed rozpoczęciem robót. Dokonasz także prawidłowego oszacowania wszelkich wydatków. Poznaj propozycje poszczególnych wydawnictw. Wybierz katalogi cen zawierające kompletne dane niezbędne dla Twojej branży.

 

Wybór programów dla budownictwa

Przy wyborze rozwiązań dla swojej firmy, powinieneś skupić się na kilku kluczowych cechach, które posiadają oferowane programy dla budownictwa.

Baza katalogowa w programach kosztorysowych

Jeżeli działasz na dużym obszarze branży to podejście „im więcej tym lepiej” wydaje się optymalne. Natomiast jeżeli działasz na wycinku rynku budowlanego np. stolarce okiennej, ilość katalogów nie jest już kluczowa.

Ergonomia

Praca na programie powinna być sprawna i komfortowa. Wybór wygodnego oprogramowania o intuicyjnym i przejrzystym interface, prowadzi szybko do zamierzonego celu. Zaoszczędź czas, a w rezultacie obniż koszty, wybierając rozwiązania najbardziej komfortowe dla siebie i swojego zespołu.

Uznana marka

Wybór programu uznanego na rynku może mieć szereg korzyści dla codziennej pracy, np. możliwość wymiany danych pomiędzy systemami tego samego producenta. pozwoli to na sprawne wczytywanie kosztorysów, projektów oraz harmonogramów wykonanych przez pracowników Twojej firmy, jak  również otrzymanych od zewnętrznego kooperanta. Oczywiście producenci coraz częściej troszczą się o to aby ich systemy posiadały możliwość wymiany danych z konkurencyjnymi. Gwarancję pełnej kompatybilności otrzymamy jednak wyłącznie w ramach rozwiązań tego samego producenta.

Technologia

Postaw na nowoczesne i bezpieczne rozwiązania. Istotnym jest by producent oprogramowania stosował najlepsze narzędzia do tworzenia swoich systemów. Konsekwencją takiego podejścia jest gwarancja bezpieczeństwa i komfortu pracy.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy