Wdrożenia i szkolenia

Kompleksowe wdrożenia systemów informatycznych
profesjonalne szkolenia

Wdrożenia systemów Symfonia ERP i 50cloud

Wykorzystując naszą wiedzę, umiejętności i wieloletnie doświadczenie, realizujemy profesjonalne i kompleksowe wdrożenia rozwiązań Symfonia Autorska metodologia wdrożeń gwarantuje naszym Klientom terminowe w pełni profesjonalne usługi. Robimy to najlepiej ponieważ jako Złoty Parter Symfonia musimy legitymować się regularnym potwierdzeniem naszych kompetencji.

Wdrożenia w zakresie infrastruktury sieciowej i systemów Microsoft

Budujemy środowiska informatyczne w oparciu o najlepsze technologie – DELL, Microsoft i wykorzystaniu najwyższych kwalifikacji naszych konsultantów. Skorzystaj z naszego wsparcia IT a zyskasz pewnego partnera, dbającego o Twoje bezpieczeństwo i optymalizację procesów.

Wdrożenia systemów Symfonia

Jako Złoty Autoryzowany Partner, oferujemy specjalistyczne wdrożenia systemów Symfonia Zdobyte certyfikaty potwierdzają jakość naszych usług.

Poznaj szczegóły oferty

Wdrożenia rozwiązań IT i środowisk serwerowych Microsoft

Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu wdrożeń i obsługi CRM oraz użytkowania rozwiązań Microsoft i Athenasoft.

Poznaj szczegóły oferty

Szkolenia dedykowane i otwarte

Regularnie prowadzimy szkolenia z obszarów Sage i Athenasoft dopasowane do Państwa wymagań. Kursy prowadzone są wg ustalonego programu w naszej sali szkoleniowej.

Poznaj szczegóły oferty

Profesjonalne szkolenia

W naszej ofercie znajdują się również szkolenia i kursy obsługi systemów naszych kluczowych dostawców: Symfonia, Microsoft, Athenasoft.  Szkolimy z :

  • Symfonia ERP, 50c, 2.0,
  • Microsoft Office 365,
  • Microsoft Teams
  • oraz wielu innych aplikacji i systemów komputerowych

Organizujemy szkolenia grupowe oraz indywidualne, zarówno otwarte, jak i zamknięte dedykowane firmom. Zajęcia są prowadzone stacjonarnie, w siedzibie Klienta lub online.

Nowoczesne szkolenia on-line z wykorzystaniem technologii Microsoft Teams

Szkolimy on-line przy użyciu najnowszych technologi jak Microsoft Teams. Szkolenia on-line to sposób na oszczędność kosztów (delegacje szkoleniowców) oraz możliwość obcowania z z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi w zakresie komunikacji interpersonalnej.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy