BISTYP

BISTYP – Katalog baz cenowy dla branży budowlanej

Publikacje zawierają największą, regularnie aktualizowaną i zawsze zgodną z przepisami bazę cen jednostkowych w odniesieniu do poziomu uśrednionych wartości, które obowiązują w kraju. Bazy cenowe Bistyp stanowią doskonałe narzędzie do wyceny inwestycji i weryfikacji kosztorysów, szacowania kosztów napraw i remontów oraz kalkulacji inwestycji różnych branż. Bazy cenowe producenta Wolters Kluwer Polska umożliwiają również wycenę inwestycji budowlanych na potrzeby kredytu czy środków UE. Ponadto świetnie sprawdzają się podczas negocjacji wysokości wynagrodzenia za roboty budowlane na potrzeby wyliczania wartości nieruchomości.

Z wykorzystaniem intuicyjnej wyszukiwarki dostępnej w Bistyp, zawsze szybko i łatwo odnajdziesz wyszukiwane zagadnienie. Zyskujesz także możliwość importu materiałów do programów kosztorysowych. Ponadto sprawnie przygotujesz kosztorys budowlany, opracujesz analizę porównawczą, wyliczysz wartość inwestycji kosztorysowej oraz obliczysz planowane koszty robót budowlanych. Twoja praca stanie się zauważalnie efektywniejsza oraz zdecydowanie bardziej komfortowa. Bistyp jest gwarantem udanej inwestycji i stanowi znakomite rozwiązanie w obszarze budownictwa oraz inwestycji.

Dostępne katalogi cen od BISTYP

Porównaj dostępne oferty i zamów wybrane katalogi.

  • Bistyp – Informacyjny cennik MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH, stawek robocizny kosztorysowej i najmu sprzętu

Publikacja zawiera ceny materiałów budowlanych z notowań w poziomie średniokrajowym i ceny materiałów budowlanych z cenników producentów, hurtowni i przedstawicieli handlowych. Ponadto obejmuje stawki robocizny kosztorysowej kwartalne, stawki robocizny kosztorysowej dla regionów kraju (stawki min, maksymalne i średnie). W publikacji znajdują się także narzuty do kosztorysowania oraz ceny najmu sprzętu budowlanego.

  • Bistyp – Katalog cen jednostkowych robót i obiektów DROGOWYCH

Publikacja zawiera ceny jednostkowe robót inwestycyjnych i remontowych drogowych w poziomie cen średniokrajowych. Dane zostały opracowane na bazie normatywów z dostępnych na rynku katalogów z nakładami rzeczowymi: KNR, KNNR i innych. Ponadto obejmuje bazę obiektów modelowych inwestycyjnych i remontowych z zakresu budownictwa drogowego, mostowego i zieleni drogowej.

  • Bistyp – Katalog cen jednostkowych robót i obiektów INWESTYCYJNYCH

Publikacja zawiera ceny jednostkowe robót inwestycyjnych w poziomie cen średniokrajowych rynkowych. Dane zostały opracowane na bazie normatywów z dostępnych na rynku katalogów z nakładami rzeczowymi: KNR, KNNR i innych. Ponadto obejmuje bazę obiektów modelowych inwestycyjnych, które prezentowane są tematycznie ułożonych działach w zależności od rodzaju budownictwa jakich dotyczą.

  • Bistyp – Katalog cen jednostkowych robót i obiektów REMONTOWYCH

Publikacja zawiera ceny jednostkowe robót remontowych budowlanych w różnych technologiach i robót remontowych w obiektach zabytkowych oraz robót rozbiórkowych i wyburzeniowych w poziomie cen średniokrajowych. Dane zostały opracowane na bazie normatywów z dostępnych na rynku katalogów z nakładami rzeczowymi: KNR, KNNR i innych. Ponadto obejmuje bazę obiektów modelowych remontowych z zakresu remontów elementów robót i całych obiektów we wszystkich branżach.

  • Bistyp – Katalog cen robót KOLEJOWYCH i TRAMWAJOWYCH

Publikacja zawiera ceny jednostkowe robót kolejowych i tramwajowych w poziomie cen średniokrajowych. Dane zostały opracowane na bazie normatywów z dostępnych na rynku katalogów z nakładami rzeczowymi: KNR, KNNR i innych. Ponadto obejmuje bazę obiektów modelowych kolejowych i tramwajowych.

  • Cennik maszyn i urządzeń

Cennik zawiera ceny maszyn i urządzeń: nowych, używanych i nieprodukowanych. W celu łatwiejszego i szybszego wyszukiwania danych w książce, dane opublikowano w układzie alfabetycznym. Dla każdej pozycji w książce podano także symbol klasyfikacji oraz oznaczenie grupy wg klasyfikacji KŚT. Dostępna jest także nazwa producenta, typ i model maszyny i urządzenia oraz charakterystyka zawierająca podstawowe parametry techniczne. W cenniku znajdują się także ceny w PLN lub EURO oraz oznaczenia czy cena dotyczy maszyny nowej, używanej czy nieprodukowanej.

 

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą oprogramowania dla branży budowlanej jak też baz cenowych Bistyp oraz innych w naszym sklepie internetowym Kosztorys.pl.

powrót

Poznaj kluczowe korzyści

 

  • Komplet informacji

Skorzystanie z baz cenowych producenta Wolters Kluwer Polska, umożliwia dostęp do pokaźnego zestawu cen w pełnym zakresie robót.

Bazy dzielą się na 6 grup cenowych: Inwestycje, Drogi, Remonty, Koleje i Tramwaje, a także Materiały Budowlane, Instalacje elektryczne oraz Maszyny i Urządzenia.

W rezultacie sporządzisz optymalny kosztorys przed rozpoczęciem robót i dokonasz prawidłowego oszacowania wydatków.

 

  • Regularne aktualizacje danych

Bazy cenowe Bistyp to prawdopodobnie najczęściej aktualizowane zestawy informacji cenowych na rynku.

W ofercie znajdują się aktualne cenniki prezentujące standaryzowane koszty usług budowlanych, elektrycznych, a także innych robót, które zostały wycenione w ostatnim kwartale.

 

  • Szerokie spektrum zastosowań

Bazy cenowe znajdują zastosowanie m.in. u inwestorów, developerów, projektantów, rzeczoznawców, biegłych, ubezpieczycieli, a także kredytobiorców i kredytodawców. Są także przydatne w pracy urzędników, osób rozporządzających między innymi środkami publicznymi, wykonujących prace budowlane, a także dla wszystkich innych uczestników rynku budowlanego,

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy