Dodatki Symfonia

Dodatki Symfonia, programistyczne rozwiązania autorskie Penta

Stworzymy dla Ciebie unikalne rozwiązania dla systemów zarządzania Symfonia

Twój system zarządzania może nie posiadać wszystkich  funkcjonalności, których potrzebujesz. Ale niezależnie od tego, jakiego systemu Symfonia używasz, możemy ci pomóc. . Nasi programiści pozostają do Twojej dyspozycji. Na wstępie przeanalizują szczegółowo Twoje potrzeby a następnie nasz dział handlowy przedstawi Tobie ofertę na rozwiązania – dodatki Symfonia. Dlatego skontaktuj się z nami i wykorzystaj optymalnie potencjał posiadanych systemów.

 

 

Gotowe rozwiązania programistyczne w naszej ofercie

Możesz skorzystać z gotowej bazy rozwiązań, które nasi specjaliści tworzyli z myślą o optymalizacji pracy programów Symfonia w dziesiątkach firm różnych branż. W swoim dorobku mamy kilkaset takich rozwiązań. Więc jeżeli potrzebujesz wsparcia w wyborze odpowiedniego dodatku z przyjemnością Ci w tym pomożemy. Nasz Dział Handlowy czeka już na Twój kontakt. Część z naszych rozwiązań dostępna jest w naszym sklepie internetowym do którego już teraz zapraszamy.

 

Metodyka analizy procesów wg Penta

Nawet najlepsze rozwiązania w zakresie systemów do zarządzania firmą, nie pokrywają funkcjonalnością wszystkich procesów organizacji. Dlatego właśnie proponujemy Tobie dedykowane rozwiązania lub gotowe dodatki Symfonia. Nasze aplikacje wzbogacą Twoje systemy i poprawią wydajność w firmie. Pod warunkiem jednak, że potrzeby zostaną prawidłowo zdiagnozowane. Więc pozwól nam skorzystać z naszego ponad 25-letniego doświadczenia w przygotowywaniu analiz procesów. Oddajemy do Twojej dyspozycji nasz potencjał. Skorzystaj z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia. Wzbogać swój  system Symfonia.

 

Wyobraź sobie… idealny system ERP

Taki system dostarczy Tobie wszystkich niezbędnych danych a czas Twoich pracowników poświęcony na wprowadzanie danych skróci do niezbędnego minimum. Ponadto cały zaoszczędzony czas poświęcisz na czynności operacyjne zwiększając wydajność całej organizacji. Wszystkie raporty dostaniesz automatycznie a wprowadzanie dokumentów będzie szybkie i proste. Twoi ludzie będą go lubili a Ty całą swoją atencję poświęcić rozwojowi firmy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz takiego systemu To czas najwyższy na to by skorzystać z naszych dodatków Symfonia.

 

Gotowe Rozwiązania Autorskie Penta znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Podane ceny są cenami netto

Symfonia ERP

Symfonia 2.0

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy