WINBUD Kosztorys

WINBUD Kosztorys – dobry program do kosztorysowania

Aby sporządzić kosztorys potrzebujesz dobrego programu do kosztorysowania, programu, który powinien posiadać bazę katalogową oraz prosty w użyciu interface. Dlatego postaw na program WINBUD Kosztorys. Bo to skuteczne narządzie do kosztorysowania robót budowlanych. Co więcej dzięki producentowi Chandney Software zaoszczędzisz pieniądze. Ponieważ polityka firmy pozycjonuje program jako optymalne cenowo rozwiązanie – najtańsze w swojej klasie narzędzie kosztorysowania na rynku.

 

Lata doświadczeń potwierdzają jakość produktu

Lata doświadczeń skierowanych na rynku systemów głównie do branży budowlanej zaowocowały świetnymi rozwiązaniami – WINBUD Kosztorys Prof i Start. Ponadto oprogramowanie to stworzone zostało z myślą o najbardziej wymagających uczestnikach procesu budowlanego. Dlatego programy WINBUD są doskonałymi narzędziami do przygotowywania rysunków i projektów 2D, wyceny i weryfikacji kosztorysów, szacowania kosztów napraw i remontów, kalkulacji inwestycji.,  oraz, a może przede wszystkim,  mają zastosowanie w kosztorysowaniu robót budowlanych, ziemnych, instalacyjnych, drogowych, elektrycznych i innych.

Nagrody dla WINBUD

Czy wiesz, że programy do kosztorysowania WINBUD Kosztorys zostały wielokrotnie nagrodzone na różnych targach zarówno budowlanych, jak i informatycznych? Ponieważ WINBUD to jedno z rozwiązań dla firm budowlanych, który dzięki współpracy poszczególnych modułów pozwala na automatyzację wielu procesów. Ale także zapewnia spójność i wiarygodność przetwarzanych informacji.

Współpraca z Symfonią

WINBUD to innowacyjność oraz oryginalność, świadczy o tym fakt, że jego producent jako jedyny na rynku zaimplementował integrację z programami Symfonia, wiodącymi systemami do zarządzania na polskim rynku.

moduły  współpracujące:

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych funkcjonalności dla Twojego programu WINBUD Kosztorys wybierz:

 • WINBUD Rysunek i twórz dokumentację techniczną, sporządzaj plany i szkice,
 • WINBUD Inwestycja i wspomagaj bieżącą kontrolę kosztów prowadzonych inwestycji z podziałem na obiekty i okresy wykonawcze,
 • WINBUD GMB Harmonogram i twórz harmonogramy na podstawie kosztorysów oraz wspomagający kontrolę zapotrzebowania, dostaw i zużycia materiałów na budowie.

 

powrót Kup teraz Umów spotkanie z konsultantem
Programy WINBUD kupisz w naszym sklepie internetowym kosztorys.pl

 

Pakiet aktualizacyjny Serwis Plus

Jeżeli jesteś wymagającym klientem, wybierz Pakiet aktualizacyjny Serwis Plus dla programu WINBUD Kosztorys i otrzymaj dodatkowe wsparcie.

 • gwarancja pracy na najnowszych systemach operacyjnych Microsoft
 • bieżąca aktualizacja bazy KNR,
 • nowe wersje programu poszerzające funkcjonalność systemu
  (ok. 3 nowych wersji w ciągu roku),
 • nowe wersje dostosowywane do zmieniających się wymogów prawnych,
 • dostęp on-line do aktualizacji.
 • telefoniczny „hot line” w godz. 8:00 do 16:00 pn.- pt.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy