CAD Rysunek

CAD Rysunek – nowoczesny i prosty w obsłudze 

CAD Rysunek, to nowoczesny i łatwy w obsłudze polski program CAD autorstwa firmy Athenasoft, producenta najpopularniejszych na polskim rynku programów do kosztorysowania z rodziny Norma. Program służy do projektowania, szkicowania i wymiarowania 2D. Ponadto jest przeznaczony do tworzenia rysunków technicznych i jest doskonałym narzędziem dla specjalistów sporządzających rysunki obiektów budowlanych. Stanowi też wsparcie dla specjalistów zajmujących się wykonywaniem różnego typu dokumentacji technicznych. To kompleksowe rozwiązanie znajduje zastosowanie w wielu branżach: budownictwo, automatyka, energetyka, ciepłownictwo, hydraulika, mechanika, telekomunikacja. Narzędzie dedykowane także dla kosztorysantów, wykonawców i inwestorów, ponieważ wykonane  w nim dwuwymiarowe rysunki można wprost zaimportować jako przedmiar do programów kosztorysowych. Rozwiązanie zawiera biblioteki gotowych obiektów stosowanych w projektach instalacji elektrycznych, wentylacyjnych, wodociągowych, klimatyzacyjnych, centralnego ogrzewania i alarmowych. Prosty i przejrzysty interfejs ułatwia oraz przyspiesza przygotowanie rysunku. W rezultacie pozwala to na maksymalizację wydajności pracy użytkowników.

Dostępne wersje

Porównaj dostępne wersje oprogramowania i wybierz ofertę, która w największym stopniu odpowiada Twoim wymaganiom.

  • CAD Rysunek

podstawowa wersja profesjonalnego oprogramowania  do projektowania 2D.

  • CAD Rysunek EDU

Oferta skierowana do uczniów, studentów do 26 roku życia i nauczycieli oraz szkół i uczelni wyższych wyłącznie dla celów dydaktycznych.

 

Zapoznaj się z bogatą ofertą programów CAD w naszym sklepie internetowym Kosztorys.pl.

powrót Kup teraz

Poznaj kluczowe korzyści

 

  • Liczne wersje

Wybierz wersję najlepszą dla siebie lub swojej organizacji. W naszym sklepie znajdziesz zarówno pełną wersję oprogramowania CAD Rysunek. Oferta obejmuje jednorazową aktualizację, a także specjalną opcję dla abonentów Buduj z Głową. Co więcej, możesz skorzystać z wersji edukacyjnej, przeznaczonej dla studentów i uczelni o profilu technicznym związanym z kierunkami powiązanymi z budownictwem.

 

  • Komfort pracy

Prosty i intuicyjny interface umożliwia bezproblemowe rozpoczęcie pracy na programie. CAD Rysunek jest to nie tylko prosty w obsłudze, ale jednocześnie nowoczesny program, spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

  • Liczne możliwości

Aplikacja została wyposażona w szereg funkcjonalności. umożliwiają wygodne projektowanie, szkicowanie i wymiarowanie obiektów, a także tworzenie rozbudowanych dokumentacji technicznych dla wielu branż. Ponadto CAD Rysunek dysponuje zbiorem bibliotek gotowych obiektów stosowanych w projektach instalacji elektrycznych, wentylacyjnych, wodociągowych, klimatyzacyjnych, centralnego ogrzewania i alarmowych.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy