Microsoft

Oferujemy rozwiązania firmy Microsoft,
które są sprawdzone i skutecznie wspierają rozwój firm, z którymi współpracujemy.

Oferowane przez nas rozwiązania charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemu z codziennym użytkowaniem systemów. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o narzędziu Microsoft Azure, które jest idealne do stosowania w różnej wielkości firmach. Warto zaznaczyć, że oprogramowanie Microsoft Azure charakteryzuje się najnowocześniejszymi zabezpieczeniami, co czyni je jednym z najbardziej funkcjonalnych spośród wszystkich dostępnych na rynku.

W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem Klientów cieszy się oprogramowanie Microsoft 365. Jest ono idealne między innymi do edytowania tekstów, przygotowywania prezentacji multimedialnych, a także do współdzielenia kalendarza pomiędzy pracownikami. Narzędzie to wpływa więc bardzo pozytywnie nie tylko na wydajność pracy, ale również na komunikację wewnątrz zespołu. Oprócz tego dostęp do 1TB dysku w chmurze powoduje, że możliwe jest przesyłanie bardzo dużych plików pomiędzy urządzeniami.

Zajmiemy się kompleksowym wdrożeniem chmury Windows Azure, narzędzi Microsoft Office 365,  oprogramowania do zarządzania projektami Microsoft Project czy też uruchomieniem środowiska operacyjnego dla serwerów Microsoft Server.

Microsoft Azure

Microsoft Azure to rozwiązanie idealne zarówno dla małych, jak i dużych firm. Narzędzie oferuje ponad 100 usług, które mogą być obsługiwane za pomocą najpopularniejszych narzędzi, takich jak smartfon, tablet czy laptop. Tym, na co warto zwrócić uwagę jest fakt, że oprogramowanie jest zgodne ze standardami RODO, co czyni je jednym z najbezpieczniejszych spośród dostępnych na rynku.

ZOBACZ WIĘCEJ

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • produktywność: oferuje ponad 100 usług z funkcjonalnymi rozwiązaniami biznesowymi
  • połączenie hybrydowe: gwarancja spójności w ramach aplikacji, danych i zabezpieczeń w dyskach lokalnych oraz chmurze
  • inteligencja:...
Poznaj szczegóły oferty

Microsoft 365

Microsoft 365 to oprogramowanie, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to bowiem jeden z najpopularniejszych produktów dostarczanych przez amerykańskiego giganta technologicznego. Narzędzie oferuje szereg rozwiązań między innymi do edycji tekstu, tworzenia prezentacji multimedialnych czy też obsługi czatów i połączeń. W obecnych czasach żadna firma nie może się obejść bez tego oprogramowania.

ZOBACZ WIĘCEJ

Zawiera aplikacje pakietu Office

Bądź na bieżąco na dowolnym urządzeniu...

Kup teraz

Microsoft Windows Server

Microsoft Windows Server to system operacyjny, który posiada wielowarstwowe zabezpieczenia danych. Z tego względu jest jednym z najbezpieczniejszych rozwiązań stosowanych w komputerach. System ten pozwala na połączenie ze sobą aż do 50 urządzeń, co powoduje, że jest idealny do stosowania w średniej wielkości firmach.

ZOBACZ WIĘCEJ

NAJWAŻNIEJSZE KOMPONENTY:

  • Datacenter – polecane dla centrów danych i środowisk o wysokim stopniu wirtualizacji
  • Essentials – rozwiązanie idealne dla małych firm – do 25 użytkowników i 50 urządzeń
Skontaktuj się

Microsoft Project

W obecnych czasach bardzo wiele firm realizuje swoje procesy na zadaniach. Microsoft Project jest do takich celów rozwiązaniem idealnym, gdyż umożliwia między innymi ustalanie harmonogramów i terminarzy, a także kontrolowanie wszelkich podejmowanych czynności. Istotną funkcją jest także możliwość zarządzania budżetem.

ZOBACZ WIĘCEJ

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

  • wsparcie zarządzania projektem
  • planowanie działań – harmonogramy, terminarze, kalendarze prac i rozliczeń
  • planowanie pracy – identyfikacja i przydzielanie zasobów do zadań
  • Skontaktuj się

Microsoft Teams

Centrum pracy zespołowej w usłudze Microsoft 365 Zapraszaj wszystkich, z którymi pracujesz, do czatowania, na spotkania lub do rozmów i współpracuj w jednym miejscu bez względu na to, gdzie jesteś. Czatuj w dowolnym miejscu Przekazuj opinie i pokazuj swoją…

ZOBACZ WIĘCEJ

Pracuj zdalnie bez poczucia odległości

 

Nieograniczony...

Poznaj szczegóły oferty

Penta dostarcza rozwiązania Microsoft

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Microsoft Silver Partner  to tytuł potwierdzający najwyższy ich poziom. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i terminowości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Rozwiązania Microsoft od Penta – Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy