Integrator Symfonia Handel z e-Commerce

Integrator Symfonia Handel z e-Commerce – intuicyjne narzędzie usprawniające sprzedaż internetową.

Integrator Symfonia Handel z e-Commerce to rozwiązanie umożliwiające dwukierunkową wymianę danych pomiędzy programem Symfonia ERP Handel, a sklepem internetowym lub platformą e-commerce. Z wykorzystaniem integratora zautomatyzujesz obsługę zamówień i w rezultacie zwiększysz swoją sprzedaż. Dokonaj wyboru odpowiedniego oprogramowania, aby zapewnić swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie, usprawnić komunikację oraz zadbać o terminowość realizowanych zamówień. Prawidłowe prowadzenie sklepu internetowego stanowi element kluczowy, decydujący o jego powodzeniu.

 

Funkcjonalności

Rozwiązanie Integrator Symfonia Handel z e-Commerce to liczne udogodnienia, które znacznie usprawniają wykonywane czynności. Poznaj kluczowe funkcjonalności oferowanego narzędzia.

  • Pobieranie zamówień

Integrator pobiera zamówienia ze sklepu internetowego do programu Symfonia ERP Handel. Program automatycznie wskazuje zamówienia, które nie zostały jeszcze przetworzone. Następnie importuje do modułu Handel, gdzie trafiają jako dokumenty sprzedaży (faktury, paragony )lub zamówienia obce. Integrator obsługuje również zamówienia walutowe oraz pozwala na eksport do sklepu dokumentu sprzedaży w formacie PDF. Oprogramowanie wiąże towary ze sklepu internetowego z towarami w Symfonii Handel na podstawie kodu towaru przez co gospodarka magazynowa prowadzona jest w czasie rzeczywistym. Możliwa jest także obsługa towarów/usług jednorazowych oraz opcje/warianty towarów.
Integrator e-Commerce realizuje zwrotnie przesyła do sklepu informacji o realizacji zamówienia.

  • Import towarów

Integrator pozwala także na import wybranych towarów ze sklepu internetowego do Symfonii ERP Handel. Na podstawie pola “Symbol” narzędzie dokonuje aktualizacji lub założenia nowych wpisów w kartotece towarowej. Ponadto możliwy jest również import wybranych dowolnie pól: kod/symbol, nazwa, opis, ceny, stawka VAT, waga, kategoria.

  • Eksport towarów

Rozwiązanie pozwala na aktualizację lub eksport wybranych lub wszystkich towarów z Symfonii do e-sklepu. Na podstawie wybranych parametrów program może zakładać nieistniejące towary lub wyłącznie aktualizować już istniejące rekordy. Z wykorzystaniem Integratora istnieje także możliwość aktualizacji stanów magazynowych w e-sklepie w oparciu o stany magazynowe w Symfonii Handel.

  • Praca w harmonogramie

Integrator Symfonia Handel z e-Commerce pozwala także na wymianę danych w automatycznym harmonogramie. Konfiguracja umożliwia precyzyjnie określić, jakie operacje i kiedy powinny zostać wykonane.

 

Integrator Symfonia Handel z e-Commerce to same korzyści.

Wybierz nowoczesne rozwiązanie, aby usprawnić obowiązujące procesy i zautomatyzować sprzedaż online.

 

Kompatybilność i wymagania
  • Systemy operacyjne: Microsoft Windows 10 lub Windows Server 2012/2016
  • Program Symfonia Handel ERP od wersji 2020.2
  • Dodatek Symfonia WebApi od wersji 20.41.1.5

 

Co dalej?

Nasz doradca handlowy kompleksowo przedstawi informacje na temat aplikacji Symfonia Integrator Handel z e-commerce oraz szczegółowo zaprezentuje korzyści płynące z wyboru poszczególnych opcji. Skorzystaj z naszego doświadczenia, abyś świadomie wybrał rozwiązanie najlepiej odpowiadający potrzebom Twojej firmy. 

Zapoznaj się z pełną ofertą programów Symfonia w naszym sklepie internetowym.
powrót

Poznaj kluczowe korzyści

 

  • Automatyzacja

Integrator Symfonia Handel z e-Commerce pozwala na automatyzację procesów handlowych. Rozwiązanie stanowi wsparcie we wszystkich czynnościach związanych ze sprzedażą w Internecie – od momentu zarejestrowania zamówienia w systemie, przez jego realizację i obsługę płatności, po wysyłkę i wystawienie faktury. Ponadto przesyła odpowiednie dane automatycznie z modułu handlowego do księgowego. Zaoszczędzisz w ten sposób czas dotychczas przeznaczany na obsługę zamówień, a także zminimalizujesz ryzyko pomyłek i skrócisz istniejące procesy.

 

  • Integracja

Program współpracuje z Symfonią ERP Handel z dodatkiem Symfonia WebApi. Dzięki temu do działania programu nie jest wymagane bezpośrednie połączenie z bazą sklepu internetowego, ponieważ komunikacja – którą można dodatkowo szyfrować i zabezpieczyć protokołem SSL – odbywa się w całości poprzez API. System współpracuje również z najpopularniejszymi platformami handlowymi, takimi jak: Allegro, eBay, EasyUploader, a także Baselinker. Integrator Symfonia Handel z e-Commerce, to także integracja ze sklepami internetowymi, takimi jak: PrestaShop, Magento, WooCommerce, ShopGold, Shoplo, Shoper, Sote, OpenCart, IdoSell Shop (IAI) oraz Shopify.

 

  • Wygoda

Symfonia oferuje innowacyjne technologie informatyczne, które są na bieżąco aktualizowane w oparciu o obowiązujący stan prawny. Integrator Symfonia Handel z e-Commerce to także system przyjazny dla użytkownika. Intuicyjny interfejs oraz bogaty zasób funkcjonalności usprawniają działania oraz korzystnie wpływają na podwyższenie efektywności zespołu.

Penta dostarcza programy Symfonia

Symfonia Złoty Partner +

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Dlatego Penta uzyskała status Symfonia Złoty Partner + . Tytuł ten potwierdza najwyższy poziom specjalizacji. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i terminowości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Bo Symfonia od Penta to Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy