Integrator Symfonia Handel z e-Commerce

Integrator Symfonia Handel z e-Commerce – intuicyjne narzędzie usprawniające sprzedaż internetową

Integrator Symfonia Handel z e-Commerce to rozwiązanie umożliwiające dwukierunkową wymianę danych pomiędzy programem Symfonia ERP Handel a sklepem internetowym lub platformą e-commerce. Z wykorzystaniem integratora zautomatyzujesz obsługę zamówień i w rezultacie zwiększysz swoją sprzedaż.

Dokonaj wyboru odpowiedniego oprogramowania Symfonia Handel, aby zapewnić swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie, usprawnić komunikację oraz zadbać o terminowość realizowanych zamówień. Prawidłowe prowadzenie sklepu internetowego stanowi element kluczowy decydujący o jego powodzeniu. Poznaj możliwości symfonii handel i wykorzystaj je w swoim biznesie!

 

Funkcjonalności

Rozwiązanie Integrator Symfonia Handel z e-Commerce to liczne udogodnienia, które znacznie usprawniają proces obsługi zamówień i wykonywane w ramach niego czynności. Poznaj kluczowe funkcjonalności oferowanego narzędzia.
Funkcjonalności integratora symfonia handel

  • Pobieranie zamówień

Integrator pobiera zamówienia ze sklepu internetowego do programu Symfonia ERP Handel. Program automatycznie wskazuje zamówienia, które nie zostały jeszcze przetworzone. Następnie importuje do modułu Handel, gdzie trafiają jako dokumenty sprzedaży (faktury, paragony) lub zamówienia obce.

Integrator obsługuje również zamówienia walutowe oraz pozwala na eksport do sklepu dokumentu sprzedaży w formacie PDF. Oprogramowanie wiąże towary ze sklepu internetowego z towarami w Symfonii Handel na podstawie kodu towaru, przez co gospodarka magazynowa prowadzona jest w czasie rzeczywistym. Możliwa jest także obsługa towarów/usług jednorazowych oraz opcje/warianty towarów.

  • Import towarów

Integrator pozwala na import wybranych towarów ze sklepu internetowego do Symfonii ERP Handel. Na podstawie pola „Symbol” narzędzie dokonuje aktualizacji lub założenia nowych wpisów w kartotece towarowej. Ponadto możliwy jest również import wybranych dowolnie pól: kod/symbol, nazwa, opis, ceny, stawka VAT, waga, kategoria.

  • Eksport towarów

Rozwiązanie pozwala na aktualizację lub eksport wybranych albo wszystkich towarów z Symfonii do e-sklepu. Na podstawie wybranych parametrów program może zakładać nieistniejące towary lub wyłącznie aktualizować już istniejące rekordy. Z wykorzystaniem Integratora istnieje także możliwość aktualizacji stanów magazynowych w e-sklepie w oparciu o stany magazynowe w Symfonii Handel.

  • Praca w harmonogramie

Integrator Symfonia Handel z e-Commerce pozwala także na wymianę danych w automatycznym harmonogramie. Konfiguracja umożliwia precyzyjnie określenie, jakie operacje i kiedy powinny zostać wykonane.

  • Integracja z Symfonia ERP Handel

Program współpracuje z Symfonią ERP Handel z dodatkiem Symfonia WebApi. Dzięki temu do działania programu nie jest wymagane bezpośrednie połączenie z bazą sklepu internetowego, ponieważ komunikacja – którą można dodatkowo szyfrować i zabezpieczyć protokołem SSL – odbywa się w całości poprzez API.

System współpracuje również z najpopularniejszymi platformami handlowymi, takimi jak: Allegro, eBay, EasyUploader, a także Baselinker. Symfonia Handel z e-Commerce to także integracja ze sklepami internetowymi takimi jak: PrestaShop, Magento, WooCommerce, ShopGold, Shoplo, Shoper, Sote, OpenCart, IdoSell Shop (IAI) oraz Shopify.

 

Integrator Symfonia Handel z e-Commerce to same korzyści

Wybierz nowoczesne rozwiązanie, aby usprawnić obowiązujące procesy, ułatwić realizację zamówień i zautomatyzować sprzedaż online. Poznaj kluczowe korzyści, jakie dają funkcjonalności Symfonia Handel z platformami e-Commerce.
 
Korzyści korzystania z integratora symfonia handel z platformami e-commerce

  • Automatyzacja

Integrator Symfonia Handel z e-Commerce pozwala na automatyzację procesów handlowych. Rozwiązanie stanowi wsparcie we wszystkich czynnościach związanych ze sprzedażą w Internecie – od momentu zarejestrowania zamówienia w systemie, przez jego realizację i obsługę płatności, po wysyłkę i wystawienie faktury. Ponadto przesyła odpowiednie dane automatycznie z modułu handlowego do księgowego. Zaoszczędzisz w ten sposób czas dotychczas przeznaczany na obsługę zamówień, a także zminimalizujesz ryzyko pomyłek i skrócisz istniejące procesy.

  • Wygoda

Symfonia oferuje innowacyjne technologie informatyczne, które są na bieżąco aktualizowane w oparciu o obowiązujący stan prawny. Integrator Symfonia Handel z e-Commerce to także system przyjazny dla użytkownika. Intuicyjny interfejs oraz bogaty zasób funkcjonalności usprawniają działania, a także korzystnie wpływają na podwyższenie efektywności zespołu.
 

Co dalej?

Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie, żeby poznać szczegóły oferty i wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.
Nasz doradca handlowy kompleksowo przedstawi informacje na temat aplikacji Symfonia Integrator Handel z e-commerce oraz szczegółowo zaprezentuje korzyści płynące z wyboru poszczególnych opcji. Skorzystaj z naszego doświadczenia, abyś świadomie wybrał rozwiązanie najlepiej odpowiadający potrzebom Twojej firmy. 

Zapoznaj się z pełną ofertą programów Symfonia w naszym sklepie internetowym.
powrót

Poznaj kluczowe korzyści

 

  • Automatyzacja

Integrator Symfonia Handel z e-Commerce pozwala na automatyzację procesów handlowych. Rozwiązanie stanowi wsparcie we wszystkich czynnościach związanych ze sprzedażą w Internecie – od momentu zarejestrowania zamówienia w systemie, przez jego realizację i obsługę płatności, po wysyłkę i wystawienie faktury. Ponadto przesyła odpowiednie dane automatycznie z modułu handlowego do księgowego. Zaoszczędzisz w ten sposób czas dotychczas przeznaczany na obsługę zamówień, a także zminimalizujesz ryzyko pomyłek i skrócisz istniejące procesy.

 

  • Integracja

Program współpracuje z Symfonią ERP Handel z dodatkiem Symfonia WebApi. Dzięki temu do działania programu nie jest wymagane bezpośrednie połączenie z bazą sklepu internetowego, ponieważ komunikacja – którą można dodatkowo szyfrować i zabezpieczyć protokołem SSL – odbywa się w całości poprzez API. System współpracuje również z najpopularniejszymi platformami handlowymi, takimi jak: Allegro, eBay, EasyUploader, a także Baselinker. Integrator Symfonia Handel z e-Commerce, to także integracja ze sklepami internetowymi, takimi jak: PrestaShop, Magento, WooCommerce, ShopGold, Shoplo, Shoper, Sote, OpenCart, IdoSell Shop (IAI) oraz Shopify.

 

  • Wygoda

Symfonia oferuje innowacyjne technologie informatyczne, które są na bieżąco aktualizowane w oparciu o obowiązujący stan prawny. Integrator Symfonia Handel z e-Commerce to także system przyjazny dla użytkownika. Intuicyjny interfejs oraz bogaty zasób funkcjonalności usprawniają działania oraz korzystnie wpływają na podwyższenie efektywności zespołu.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy