Kopie zapasowe w chmurze

Zabezpieczymy Twoje kluczowe dane najlepszym rozwiązaniem
do tworzenia kopii zapasowych w chmurze – Acronis

Acronis Gold Service ProviderAcronis zapewnia najlepszą ochronę danych w środowiskach wirtualnych, fizycznych, mobilnych i w chmurze.

Kopie zapasowe w chmurze Acronis to bezpieczeństwo danych Klientów. Ponieważ ochrona systemów informatycznych wymaga dobrych praktyk i najlepszych rozwiązań Penta wybrała systemy Acronis. Ale to nie wszystko – tutaj nie ma mowy o kompromisie. Więc Acronis to wiodący producent rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, przywracania danych po awarii i bezpiecznego dostępu do danych. Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw. Rozwiązania Acronis obejmują oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych serwerów fizycznych, wirtualnych i chmurowych. Ale także zarządzanie magazynami danych, bezpieczne współdzielenie plików i rozsyłanie systemów. Kluczowym aspektem działania Acronis jest backup rozwiązań Microsoft takich jak Windows Server czy Microsoft 365.

Acronis Cyber Protect

Zmodernizuj swoje cyberbezpieczeństwo i kopie zapasowe dzięki zintegrowanej ochronie cybernetycznej - Acronis Cyber ​​Protect. Ponieważ to jedyne rozwiązanie, które natywnie integruje cyberbezpieczeństwo, ochronę danych i zarządzanie w celu ochrony punktów końcowych, systemów i danych. Poznaj szczegóły oferty

Acronis Cyber Backup

Pomyśl o najbardziej niezawodnym i najprostszym w użyciu rozwiązaniu do tworzenia kopii zapasowych - Acronis Cyber Backup. Przecież chcesz utrzymać ciągłość biznesową Twojej firmy. Nasi konsultanci pomogą we wdrożeniu narzędzia do ochrony danych, które spełnia wymagania dzisiejszych przedsiębiorstw. Poznaj szczegóły oferty

Acronis Cloud Storage

Chcesz szybko i bezpiecznie magazynować swoje dane poza siedzibą firmy? Skorzystaj z najlepszego rozwiązanie do tworzenia zewnętrznych kopii zapasowych w chmurze - Acronis Cloud Storage. Twoje dane będą przechowywane w jednym z czternastu ultra bezpiecznych lokalnych centrach danych Acronis. Poznaj szczegóły oferty

Ty również postaw na kopie zapasowe w chmurze – Acronis!

Produkty Acronis, oparte na mechanizmie Acronis AnyData Engine, to proste, kompletne i bezpieczne rozwiązania ochrony danych. Dlatego wybierane są przez tysiące firm na całym świecie. Chronią dane lokalne, zdalne, w chmurze i na urządzeniach mobilnych. Gdy chodzi o dostarczanie rozwiązań cyber-ochrony nowej generacji, Acronis jest niepodważalnym liderem.

Kopie zapasowe danych - Acronis

W 2018 roku Acronis otrzymał tytuł Wyboru użytkowników Gartner Peer Insights jako najlepsze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania dla centrów danych.

Backup danych w chmurze

Acronis dostarcza szybki, bezpieczny i skuteczny zdefiniowany programowo magazyn danych wykorzystujący bibliotekę Intel’s Intelligent Storage Acceleration Library (Intel ISA-L) i technologię blockchain.

Firma analityczna IDC napisała tę Notę rynkową o Acronis Backup. Pobierz ją i wyrób sobie prywatną opinię o tym jak innowacje i ulepszenia Acronis zmieniają rynek ochrony danych i w jaki sposób mogą one pozytywnie wpłynąć na twój biznes.

Backup danych w chmurze

Nowy raport Enterprise Strategy Group, Niezawodny i wydajny programowy magazyn danych od Acronis, potwierdza że rozwiązanie Acronisa jest proste, sprawdzone, niezawodne, opłacalne, skalowalne i wyprzedza konkurencję nawet o 300% procent.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy