Doradztwo i optymalizacja

Doradztwo i optymalizacja IT
sposób na konkurencyjność Twojej firmy

Zoptymalizujemy Twoją infrastrukturę informatyczną

Oferujemy szeroko pojęte usługi doradztwa informatycznego dla małych i średnich firm, które obejmuje planowanie i projektowanie rozwiązań informatycznych oraz zarządzanie ich wdrożeniami. Zapewniamy fachową pomoc merytoryczną przy wyborze systemu informatycznego oraz w optymalizacji jego wykorzystania.

Niezależni eksperci ds. IT

Posiadasz swój zespół informatyczny ale potrzebujesz niezależnego eksperta weryfikującego decyzje zespołu lub sprawdzenia konkurencyjności ofert w zakresie IT. Skorzystaj z naszej pomocy.

Wiedza doświadczonych ekspertów

Oferowane przez nas profesjonalne doradztwo IT ma swoje źródło w doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościach praktycznych naszych wykwalifikowanych konsultantów. W ciągu 25 lat obecności na rynku, dzięki realizacji wielu zaawansowanych i wymagających projektów, wypracowaliśmy model usług, który zapewni Ci szybką i sprawną pomoc w rozwiązywaniu powstałych problemów.

Poznaj szczegóły oferty

Optymalizacja informatyki w przedsiębiorstwie

Doradztwo IT, które świadczymy naszym klientom, ma na celu optymalizację efektywności działania informatyki w firmie. Jej celem w szczególności jest optymalizacja wykorzystania systemów informatycznych, optymalizacja struktury działu IT, optymalizacja infrastruktury IT wykorzystywanej w przedsiębiorstwie (sprzętu i oprogramowania) oraz optymalizacja struktury kosztów.

Poznaj szczegóły oferty

Doradztwo personalne IT

Znalezienie wykwalifikowanego pracownika, który będzie posiadał nie tylko wiedzę teoretyczną, ale też rzeczywiste umiejętności, bywa bardzo kosztowne i czasochłonne. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów świadczymy także usługi outsourcingowe. Profesjonalny outsourcing pracowników IT to nasza oferta skierowana do przedsiębiorstw poszukujących pracowników do działu informatycznego swojej firmy.

Poznaj szczegóły oferty

Korzyści płynące z doradztwa IT

Dynamika rozwoju technologicznego warunkuje konkurencyjność Twojego przedsiębiorstwa, dlatego fachowe doradztwo IT, które zapewnia dobór właściwych rozwiązań informatycznych, często decyduje o Twoim sukcesie. Doradztwo IT przynosi m.in. następujące korzyści:

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy